2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar hepinize iyi akşamalar kocişim almaya geliyor ev çok uzakmış gibi :) yorulmayalım ama dimi çalışmalara başladık da :kedi:

arka arkayaymış bizim günlerimiz senle benim8-9 diyorum ama hadi garanti olsun 10 yani,ama 10da şüphelenmeye başlarım artık geç gelmez çünkü hiç,senin nasıl geçiyo,ben çok merak ediyorum :)

bnde ne bilim kafam karıştıı ne neyin blirtisi die ama gnümü beklemekten başka bi çarem yok hiçte geçmioki bu gnlerdeekaydirigubbakcemile

kızlaaaaaaaaaaaar bu topik uğurlu valla,
allahım benim kadar bekletmeden hepinize hayırlı evlatlar versin inşallah.
11 ayın sonunda az önce çift çizgiyi gördüm, ellerim titriyo.daha kimsenin haberi yok, kocamın bile.önce sizinle paylaşmak istedim.

aaaa tabi,bu dönemin bütün nimetlerinden faydalanıcaz bütün işi biz yükleniyoruz zaten,onlarda bize yardımcı olucaklar tabi :))

aaaaaaaaa süprize bak hayırlısı olsun panki çoooook tebrik ediyorum,inşallah sağlıkla kucaklarsın

11 ayın sonunda az önce çift çizgiyi gördüm, ellerim titriyo.daha kimsenin haberi yok, kocamın bile.önce sizinle paylaşmak istedim.

Öylemi canım ya çok duygulandım valla inşallah bize de uğur getirir büyük Allahım sağlıklı devam ettirsin inşallah:Saruboceq::nazar:

tebriklerr pankii çok sevindimmm :teytey:inşallah bizede uğurlu gelirr dediğin gibiii yaa bgn bu 2. hamiş haberii hadi bakalımmm sıradaki ni görelim:teytey::nazar:

kızlar kafaya takmayın oluyo diyolar ya YALAAAAAN. ben deli gibi taktım kafaya zaten düşünmemek mümkün değil ki.Dua mı hiç eksik etmedim, Allahım bu aya yazmış tabiki ama, ben bu ay ilk defa soğan kürüde yaptım.

hadi kızlar sıra sizde, bu ay hepimiş hamişiz.hem zaten bilimsel bir çalışmaya göre bu aylarda gebe kalma sayılarında artış oluyormuş. Allahım hepinize tez zamanda hayırlısıyla nasip etsin inşallahhh.

çok sevindim cnm demekki zamanı buzamanmış,inşallah sağlıkla kucağınada alırsın,ya ben buay heralde 3-5tane hamile haberi alırız diyodum kesinlikle 15e çıktııı :)))) daha ayın kaçı kaç tane anne adayımız var nekadar güzel

kızlar kafaya takmayın oluyo diyolar ya YALAAAAAN. ben deli gibi taktım kafaya zaten düşünmemek mümkün değil ki.Dua mı hiç eksik etmedim, Allahım bu aya yazmış tabiki ama, ben bu ay ilk defa soğan kürüde yaptım.

yaa bn o soğan kürüne inanıyorum bu ay kalmazsam eğer hmn denicem bide nasıl yaptığını anlatırmısın soğan kürünü

kızlar hepinize teşekkür ederim, şimdi çıkıyorum ben birazdan eşim gelir.

yaa bn o soğan kürüne inanıyorum bu ay kalmazsam eğer hmn denicem bide nasıl yaptığını anlatırmısın soğan kürünü

canım ben adetimin beşinci günü başladım. normal yemeklik soğanla yaptım. sabah kalkınca aç karnına ve akşam yemeğinden 15-20 dk. önce aç karnına içtim.
1 yemeklik soğanın sadece dışındaki renkli kabuğunu soydum, soğanı 6'ya böldüm.2 su bardağı suyu kaynattım sonra içine böldüğüm soğanları attım.5 dk. kaynattıktan sonra altını kapatıp demlenmeye bıraktım.soğuyunca süzüp içtim.
umarım hiiiiiç ihtiyacın kalmaz canım.

bide bişe daha srcam hamiş varsa cevaplasın bi zahmettt birz omik yada saçma olabilir ksra bakmayın ama bn şunu merak ediyorum kasık ağrısı var diolar yaa o nasıl bi ağrı adet zmnında olana bnziom

canım ben adetimin beşinci günü başladım. normal yemeklik soğanla yaptım. sabah kalkınca aç karnına ve akşam yemeğinden 15-20 dk. önce aç karnına içtim.
1 yemeklik soğanın sadece dışındaki renkli kabuğunu soydum, soğanı 6'ya böldüm.2 su bardağı suyu kaynattım sonra içine böldüğüm soğanları attım.5 dk. kaynattıktan sonra altını kapatıp demlenmeye bıraktım.soğuyunca süzüp içtim.
umarım hiiiiiç ihtiyacın kalmaz canım.

saol cnmm bnm duyduğumun aynısıymış inşş gerek kalmaz ama kalırsada mutlaka yapıcam tadı kötümü pekii

X