2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlarrrrrr çatladım cumartesiden beri yazamadımmmm. dayanamayıp test yaptım cumartsei ikinci çizgiyi de gördümmmmmmmmmm :emir_bebek: doktora gitcem cumayaaaaa

:teytey::teytey::nazar::nazar:

Çok güzel , tebrik ederim seni.İnş. herşey yolunda gider, bebğin sağlıkla huzurla gelir.

Bebişkom uğur mu getirdi acaba : )

Denizim yap emin ol pişman olmansın : )

ayy kızlar şimdi falım sakız açtım falımda ,kız bebek var göründü sana beşik diyo çok şaşırdım

QUOTE=sherin;12520111]ayy kızlar şimdi falım sakız açtım falımda ,kız bebek var göründü sana beşik diyo çok şaşırdım[/QUOTE]

İşimiz falım sakızına kaldıysa yandık valaha : )

kızlar kendiniz dinlemeyin o zaman belirtiler varmış gibi oluyor geçen ayda benim öyleydi baya kaptırmıştım kendimi sonra kırmızıları görünce acayip üzüldüm inşallah sizin hisleriniz doğrudur ama yine her sonuca hazırlıklı olmak gerek
Ewet canım bende kendimi her ay dinliyorum.Bu sefer var diyorum hüsranla bitiyor.Bu sefer var diyorum yine kırmızılar.Yedi bitirdi beni bu kırmızılar ya gelmese olmaz sanki ne olacak sanki gelmesede o kırmızılar bebişim gelse...
evet canım yaparlar küçük hastaneler poliklinikler bile yapıyor ama sağlık ocağı geç veriyormuş kan testini
Canım hastaneler polikinikler yapıyor ama ben sordum sağlık ocağına orda kan testi yapmıyorlarmış sadece idrar testi oda adetin 7 gün geçince...
denizim çatlatma iğnesini pek tavsiye etmedi kendiliğinden çatlasın yumurtan dedi ovulasyon testi kullanıyorum birazdan onu yapıcam
Canım banada çatlatma iğnesi yazmadı sadece klomen yazdı ve 16 gel dedi...
Evet yaa ne bilim ben anlamadım.Değiştiricem 2. bir alternatifim var ona gözüküceğim Bu sefer oporetör değil profosör'e gideceğim.Aslında ilk baştan ona gitmeliydim.Kızlar bu gittiğim doktor bana hormon tahlili verdi ya,onları da yapsammı acaba yeni gideceğim doktora götürürüm o bakar.
Canım adetinin 3. günü git ve hormon testini yaptır onu her doktor ister senin elinde hazır bulunsun ve birde eşindende sperm testide isteyebilir...
kızlar yumurtam çatldı ne olur bana dua edin :hulya:
Ay kıza bak ya yumurtam çatladı ve uçtu gitti bu kız.kaydirigubbakcemile3Hadi canım hayırlısı bakalım gelsin bebişimiz...
HOŞGÖRDÜM FISTIKLAR bayanssulusmile
ÇOK ÜMİTLİYİM NİSAN AYINDAN ADETİM YENİ BİTTİ KISMETSE ÇALIŞMALARA BAŞLICAM...
İLK DENEMEM OLCAK
İlk denemende tutar inşallah kuşum.Benimde bitsin başlayacağım artık...
kızlarrrrrr çatladım cumartesiden beri yazamadımmmm. dayanamayıp test yaptım cumartsei ikinci çizgiyi de gördümmmmmmmmmm :emir_bebek: doktora gitcem cumayaaaaa
Yuppi 1 tane daha hamişimiz oldu...Tebrik ederim canım...

QUOTE=sherin;12520111]ayy kızlar şimdi falım sakız açtım falımda ,kız bebek var göründü sana beşik diyo çok şaşırdım

İşimiz falım sakızına kaldıysa yandık valaha : )[/QUOTE]

napalım en ufak işareti değerlendiriyoruz-tatlicadiarzu-

denizim16 arada uruyom tatlım...
benim topikte yoğun oluyo ordayım genelde.bugün boş size bi bakıyım dedim.
senide beklerim...

bende hep ne yemek yapıyım desem patates yemeği yaparım kurtarıcım benim

kızlar hafta sonu aöf sınavım vardı geçen sene tek dersten mezun olamamıştım sorular açıklanmış baktım gayet iyi hamiş olmuş kadar sevindim :dance:

X