2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canım bide ne durumdasın,hissediyomusun bişeyler neler var vücudunda

valla aynı adet olcam gibi kasık ağrım var, memişler fena acıyo. bide herzamankinden farklı olarak 1-2 gündür biranda uykum geliyo, iş yapmışım gibi bi yorgunluk çöküyo üstüme ama bu bahardan da olabilir tabi.

başka da bi belirti yok kızlar, kendimi dinlerim ben hep belirti ararım ama yok.
sadece 21.gün sol kasığımda batar gibi bi ağrı olmuştu, hatta ben kist oldu gene dedin ve doktora gittim, temiz dedi, belkide yerleşme ağrısıydı.

bide bişe daha srcam hamiş varsa cevaplasın bi zahmettt birz omik yada saçma olabilir ksra bakmayın ama bn şunu merak ediyorum kasık ağrısı var diolar yaa o nasıl bi ağrı adet zmnında olana bnziom

aynı adet ağrısı var şuanda bende, sanki oldum olcam.

saol cnmm bnm duyduğumun aynısıymış inşş gerek kalmaz ama kalırsada mutlaka yapıcam tadı kötümü pekii

hiçde kötü değil, kötü yemek yapan birine misafirliğe gittiğinizi düşünün, size tuzsuz sebze çorbası yapmış, ayyynı öyle işte. kafaya dik gitsin.

kızlaaaaaaaaaaaar bu topik uğurlu valla,
allahım benim kadar bekletmeden hepinize hayırlı evlatlar versin inşallah.
11 ayın sonunda az önce çift çizgiyi gördüm, ellerim titriyo.daha kimsenin haberi yok, kocamın bile.önce sizinle paylaşmak istedim.
hihoyyyt
Ne güzel yaa, tebrik ederim.SAĞLIKLA gelir inş.

panki kullanıcısından alıntı Mesajı göster
11 ayın sonunda az önce çift çizgiyi gördüm, ellerim titriyo.daha kimsenin haberi yok, kocamın bile.önce sizinle paylaşmak istedim.CANIM TEBRIK EDERIM DARISI BASIMIZA INSALLAH

pandamm kullanıcısından alıntı Mesajı göster
kızlarrrrrr çatladım cumartesiden beri yazamadımmmm. dayanamayıp test yaptım cumartsei ikinci çizgiyi de gördümmmmmmmmmm doktora gitcem cumayaaaaaCANIM TEBRIK EDERIM HAYIRLI OLSUN

11 ayın sonunda az önce çift çizgiyi gördüm, ellerim titriyo.daha kimsenin haberi yok, kocamın bile.önce sizinle paylaşmak istedim.

panki arkadaşım tebrikler..çok sevidindim...11 ay beklemişsin...Allah tamamına erdirsin kucağınada almayı nasip etsinn....Şeniz

Şeniz
kızlarrrrrr çatladım cumartesiden beri yazamadımmmm. dayanamayıp test yaptım cumartsei ikinci çizgiyi de gördümmmmmmmmmm :emir_bebek: doktora gitcem cumayaaaaa

pandamm arkadaşım senide tebrikler..Allah kucağına almayıda nasip etsin...sen 2 . ay da kalmışsın fazla beklememişsin...ne güzel..demekki stres yapmamışsın..

arkadaşalar benimde 10 günüm var 16 regi tarihim ama hiç bir şey hissetmiyorum sanırım yok..aynı benim...ben bi daha ki aya kaldım galiba ..off ya bazen çok sıkılıyorum keşke daha erken öğrenme imkanımız olsa..

arkadaşalar benimde 10 günüm var 16 regi tarihim ama hiç bir şey hissetmiyorum sanırım yok..aynı benim...ben bi daha ki aya kaldım galiba ..off ya bazen çok sıkılıyorum keşke daha erken öğrenme imkanımız olsa..

OO sana çok var dur bi kere tabi daha belirti olmaz benim 4 günüm var bende hiç belirti yok CADIARZU

arkadasım dur moralını bozma daha cok erken benım 4 gun kaldı adetıme daha henuz oyle fazla bı agrı belırtı yok

Canım ya fazla bırsey yok bazen bı gaz sancısı gıbı bı agrı oluyor o kadar bılmıyorum ya sende varmı bırseyler

bende de yok gögüslerim şiş dokununca acıyor ara ara kasıklarımaağrı giriyor dün gece oldu mesela o kadar sinir bişey beklemek

Bencede canım ya acaba dıyorum gıdıp kan tahlılı mı yaptırsam ben bu gebelık testlerıne fazla guvenmıyorum

Bencede canım ya acaba dıyorum gıdıp kan tahlılı mı yaptırsam ben bu gebelık testlerıne fazla guvenmıyorum
Sakın yaptırma ben önceki gebeliğimde yaptırdım pişman oldum doktor korkuttu beni henüz erken dış gebelik olabilir kimyasal olabilir diye sonunda kimyasal oldu ümitlenmeden düşmesi daha iyi

Canım haklısın ya bende gecen adetıme 3 gun var ken yaptırdım hamıle oldugumu ogrendım ama bır hafta sonra dusuk yaptım en ıyısı beklemek

X