2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

herkese selam eşim vardiyalı çalışıyo benim bu hafta 4-12 o yüzden pek giremedim.ya bi bebiş haberi aldık sanırım ne kadar hızlı başladık ya,çok tebrik ediyorum pandacım,sağlıkla kucağına al inş.ben beklemedeyim carnacım,son 2-3 gün bakalım bugünde hiç bir belirti yok ya,sadece memişler 2-3 adım önden gidiyo sanki okadar kocamanlar hala:)

buarada benim adım sinem,sporstar çok komik geliyo kulağa,sinem diyebilirsiniz yani

herkese selam eşim vardiyalı çalışıyo benim bu hafta 4-12 o yüzden pek giremedim.ya bi bebiş haberi aldık sanırım ne kadar hızlı başladık ya,çok tebrik ediyorum pandacım,sağlıkla kucağına al inş.ben beklemedeyim carnacım,son 2-3 gün bakalım bugünde hiç bir belirti yok ya,sadece memişler 2-3 adım önden gidiyo sanki okadar kocamanlar hala:)

sinemcim eşin vardiyalı çalışıomuş seninde aynı kaderi paylaşıoruz çok zor oluo demiii:sm_confused:

pandamm kullanıcısından alıntı Mesajı göster
kızlarrrrrr çatladım cumartesiden beri yazamadımmmm. dayanamayıp test yaptım cumartsei ikinci çizgiyi de gördümmmmmmmmmm doktora gitcem cumayaaaaa

Canım tebrik ederim senin adına çok sevindim sağlıkla devam ettirsin Allah inşallahhihoyyythihoyyyt

evet cnm 3 vardiya,bazen gececi oluyo tek kalıyorum,aslında şuan için rahat ediyorum rahat rahat ders çalışıyorum çünkü muhabbetten çalışamıyorum o olunca,ama okul bitince sıkılabilirm,mesela bu hafta 4-12 hiç yemek derdim yok bi kahvaltı ediyoruz,ben kendime göre bişeyler hazırlıyorum akşama okadar :))
sende izmirdenmişsin buarada neresinden benim bornova

deniz burda sadece cevapları veriyolar dimi sınavın sonucu değil ben pek hatırlamıyorum da ne yaptığımı bazılarını

evet cnm 3 vardiya,bazen gececi oluyo tek kalıyorum,aslında şuan için rahat ediyorum rahat rahat ders çalışıyorum çünkü muhabbetten çalışamıyorum o olunca,ama okul bitince sıkılabilirm,mesela bu hafta 4-12 hiç yemek derdim yok bi kahvaltı ediyoruz,ben kendime göre bişeyler hazırlıyorum akşama okadar :))
sende izmirdenmişsin buarada neresinden benim bornova

evet cnm 4-12de yemek derdin olmuo ama insanın canı sıkılıo bnmkide bu hafta 8-4 haftaya gececi en nefret attiğimde gece vardiyası.hmm bnde kemalpaşada oturuorum senin eşin nerde çalışıo bide bakıon aynı yerde oluomuş:)))

çiğli organizede cnm,yabancı bi firma cnm,4-12de geziyorum genelde gece eve geliyorum annemlere gidiyorum kuzenlere falan en sıkıcısı 4-12 oluyo,ama bu hafta inzivadayım :)

aynenn bnde öle yapıorum ama evde oturdummuda canım sıkılıo.bnmkide tetra pakta çalışıo

arka arkayaymış bizim günlerimiz senle benim8-9 diyorum ama hadi garanti olsun 10 yani,ama 10da şüphelenmeye başlarım artık geç gelmez çünkü hiç,senin nasıl geçiyo,ben çok merak ediyorum :)

X