2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ben 10 nisanda eczaneden test yapcam pozitif olursa regli olmazsam yani kimyasal veya başka bişey olmazsa 20 nisanda doktora gitmeyi düşünüyorum en azından keseyi görürüm kalp atışını duyamazsamda ne hayaller görüyonmu bendeki

iyi geceler arkadaşlar hamileler çoğaldı biliyorsunuz demi pankide hamile :) ne uğurlu bi topik ya,hepimiz hamile çıkçaz sanırım :)))

cotanak seninde az kalmış cnm benimde 9nisan ben beklicem çok fena bi sabır geldi bana dünden beri aslında hiç öle değildim ama :))

10una kadar cnm çünkü 1 gün bile gecikmez 9unda 10unda şüphelenmeye başlıcam artık :)

denizimmmm nirdesinnnnhihoyyyt şu listeyi koyarmısın bii bakalımm günüme az kaldıı hamişleri görelimdee uğur getirsinlerr

arkadaşlar bişey sorcam hamilelikte kimyasal şeyler kullanılmıyo deterjanları falan çok teneffüs etmiyoruz ellemiyoruz falan ya saç boyanmıyo falan acaba ele yüze krem sürülüyomu fikri olan varmı ben 15-20gündür sürmüyorum emin olamadığım için,bi akrabamız hamile olduğunu bilmiyormuş beli ağrıyor diye sırtına beline karnına falan lasonil sürmüş sonra bebek gelişimi kötü etkilenmiş falan

OO sana çok var dur bi kere tabi daha belirti olmaz benim 4 günüm var bende hiç belirti yok CADIARZU

lulu ne yapayım insanın az bi şey de olsa içine doğar benim o da yok..sağlık olsun artık sizin günlere az kalmış heyecanla güzel haberini bekliyorum.hadi hayırlısı

arkadaşlar bişey sorcam hamilelikte kimyasal şeyler kullanılmıyo deterjanları falan çok teneffüs etmiyoruz ellemiyoruz falan ya saç boyanmıyo falan acaba ele yüze krem sürülüyomu fikri olan varmı ben 15-20gündür sürmüyorum emin olamadığım için,bi akrabamız hamile olduğunu bilmiyormuş beli ağrıyor diye sırtına beline karnına falan lasonil sürmüş sonra bebek gelişimi kötü etkilenmiş falan

ben ilk hamileliğimde normal kremlerimi kullandım bi şey olmadı..ama bilmiyorum bünye farkı belkide..aslında çokta pimpirikli olmamak lazım sakınan göze çöp batarmış

doğru diyosun el yüz kreminden de bişey olmaz heralde,deterjanlar temizlik malzemeleri normalde bile zararlı nüfuz etmesi falan benimde son 2.5 günüm :) hayırlısı bakalım,herkesinkinide merak ediyorum açıkcası

kızlaaaaaaaaaaaar bu topik uğurlu valla,
allahım benim kadar bekletmeden hepinize hayırlı evlatlar versin inşallah.
11 ayın sonunda az önce çift çizgiyi gördüm, ellerim titriyo.daha kimsenin haberi yok, kocamın bile.önce sizinle paylaşmak istedim.

haddddddddddddddiiiiiiiiiiiiiiiiii. ayyyyyyyy çok sevindim. bugün 2. güzel haber. ne gzüel. gerçekten uğurlu mu ne. inşallalhhhhhhhhhhhhh. biz d egzül haberler verelim. tebrik ediyorum tatlımmmmmmmm. Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. evetttttttt. 3. ahmişimiz d eburdaaaaaa....delikafadulden:lepi::teytey::hooray::içelim::nazar:

canım normal nemlendiricileirn falan zararı olmaz da ama ağrı kesici amaçlı ilaç olarak satılan krmler zararlı olabilir sonuçt ilaç. nasıl ilaç içmememye dikkat ediosak onrada dikket etmeliyiz. ama doktorun tavsiyesiyle alınabilir bence.

Kizlarrrr neler oldu bu topice? Ucmussunuz vallaha hepsini okuyamiyacagim bile sizin sohbette hep ben yokken mi koyulasiyor ne? Demek ikinci hamis haberimizde geldi ha cok sevindim pankicimm darisida bizim basimiza

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

oozggee.........................6 nisan.......... .......3. deneme
sevdalinka06..................7 nisan..................7.deneme
sporstar..........................9 nisan .................1. deneme
sherin.............................9 nisan..................4.deneme
lulu55............................10 nisan..................2 .deneme
buurcuum.......................10 nisan.................1.deneme
cotanak28......................10 nisan..................2.deneme
horuda............................12 nisan.................5. deneme
ronya..............................12 nisan.................???????
bsbirkin...........................15 nisan................3.deneme
mse121822.....................16 nisan................3.deneme
suur.................................18 nisan...............1.deneme
eda80..............................18 nisan................????????
vesade.............................21 nisan................2.deneme
hilal24.............................21 nisan................3.deneme
d_kupcu..........................21 nisan................1.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme
nurmeh...........................23 nisan..................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan..................2.deneme
denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan.................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan.................???????
bahar07..........................26 nisan.................4.deneme
deniz1958......................27 nisan..................2.deneme
azize1.............................29 nisan...... .........1.deneme
carna81..........................30 nisan................2.deneme
chocolate........ ...............30 nisan........ .......3. deneme
karakaya..........................??????.......... .......??????
luckysenem.....................??????............. ....??????
ifsumnadial.......................??????.......... .......???????
elifecevural........................??????........ ........????????
integral0027.....................???????.......... .....?????
sellvi................................??????...... ............???????
esindirim..........................??????......... ........2.deneme
angel409..........................??????.......... .........????????

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome.........................7 mayıs.................13.deneme

X