2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

zor canım ama alıştım artık yani 2 aylık ewliyken geldim buraya bide öğretmen evinde kalıyorum yurt gibi sanki üniversitedeyiz :) eşim öğretmen değil canım otelde teknik müdür

anladım cnm en kısa zamanda kavuşursun eşine inş..
bebiş istediğine göre arasıra geliyo eşin yanına o zaman

ewet canım geliyo eşim bazen ben gidiyorum bakalım 1 haftadır buradaydı salı günü gitti kısıtlı sürede bebiş tutarsa olacak

hayırlısı olsun cnm ama eşinden ayrı hamilelik yaşamakta zor olur ya beraberken niye düşünmediniz..daha yenide evliymişsiniz..
bende sorguya çeker gibi oldum:)

hayırlısı olsun cnm ama eşinden ayrı hamilelik yaşamakta zor olur ya beraberken niye düşünmediniz..daha yenide evliymişsiniz..
bende sorguya çeker gibi oldum:)

yok canım sor tabiki aslında bebek fikri 2-3 yıl yoktu aklımda mart ayında düşük yaptım o bebeği çok istemiştim planlı hamilelikti yaz tatilinden sonra gelmeyecektim buraya ama olmadı malesef..Sonrada bu topiğe kayıt oldum ve uzun zaman korunduktan sonra ya da düşükten sonra isteyipte uzun süre bebeği olmayanları gördüm ve korktum bir an önce olsun istedim bir de o duyguyu bir kez yaşayınca çok çoook istiyorum

haklısın aslında cnm biz 1.5 yıl korunduk sonrada eşim askere gitti 6 ay da öyle geçti şubat ayından beridir aslında bebek için ciddi çalışma yapıyoruz..ama bende keşke okadar korunmasaydım diyorum şimdi:)

hayırlısı olsun canım sende yeni başlamışsın çalışmalara olur inşallah benim ilk hamileliğim ilk denememde tuttu aslında bu da düşükten sonraki ilk denemem yumurtlama günümü hesaplayıp kocişi ona göre çağırdım 7 günlük bi çalışma yaptık bakalım bu sfer tutacak mı tutmazsa zaten artık temmuza kaldı yani hyat şartları bir şekilde zaten erteliyo bide ben ertelemek istemiyorum

denizcim keseni görmüşsün bebişi ve güm güm atan minik kalbini de görmeyi nasip eder Rabbim inşallah.
özlemcim senle görüşemiyoruz hiç.sana da hayırlı olsun demiştim ama görmdin belki.
nasılsın.
hiç görmüyorum aralık annelerinde seni.
orda liste tutan bi arkadaş var
varmısın listede.
bende pek giremiyorum gerçi ama.

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme :Saruboceq:
bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme
d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
kumralperi----------------------------05 Haziran---------------3. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
karakaya-----------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****İşte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****İşte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****İşte çook güzel bir anne adayı daha...
horuda-----------------------------------12 Nisan---------------6. deneme*****Listede olmayan çift çizgi gören bir anne adayı...

BEKLEMEDEKİLER

mutter----------------------------------06 Mayıs---------------3. :uhm:deneme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…