2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

koyuluk filan yok maalesef,
ve bi kaç tane aralık vermişler...
çocuk
proliferati stage
middle of cycle
secretory state
postmeno
bunların hepsi için ayrı ayrı aralık verilmiş.. bunların ne demek oldugunu bilmiyoum:):) ama adet döngüsün içindeki dönemler galiba

evet valla eger gelırse maç ertelencek kutlama yapamıcaz bı hafta :))

eğer bir farklılık göremiyosan demekki normal.o yazdıklarının ne anlama geldiğini bende bilmiyourm canım .normalde rakamsal değerler olması lazım ama onlar nedir iilk defa duydum .

her hermon değerleri için bu kriterler var bunların karşısında rakamlar... hangisine bakacağımı bilmiyorum... benim değerler birine göre normalse diğerine göre değil, kıstas olarak hangisini alacağımı bilmiyorum maalesef.. neyse 10 gün sabredicez artık, 10 gün sonra diğer tahlillerimde gelince doktora göstericem... inşallah cidi bi sıkıntı yoktur da bende biran önce hamile kalırım

her hermon değerleri için bu kriterler var bunların karşısında rakamlar... hangisine bakacağımı bilmiyorum... benim değerler birine göre normalse diğerine göre değil, kıstas olarak hangisini alacağımı bilmiyorum maalesef.. neyse 10 gün sabredicez artık, 10 gün sonra diğer tahlillerimde gelince doktora göstericem... inşallah cidi bi sıkıntı yoktur da bende biran önce hamile kalırım

belki o kelimeler değerlerin latince adıdır .rakamsal değerlere bakman lazım bence.çünkü sonuç olarakda sana rakamsal değerler verilmişdi.mesela prolaktinin 18 kusurdu galiba bu yuzden rakamsal değerlerle karşılastırlmalısın.sabret bakalım ama bu esnada da stres yapma..bazen doktorlar ufak bir değer artışını önemsiz kabul edebiliyolar.

ben geldim hihoyyyt kızlar keseyi gördüm bebişim daha küçücük benim haftam yanlış doktor 6 haftalık değil dedi haftaya salı tekrar gideceğim kalp atışlarını dinlemeye inşallah duyarım pıt pıtları :Saruboceq:

gözünaydın canım
darısı başıma inşallah dua edin yarın bende görim kaç haftalıkmışsın peki

sağol canım bilgilerini paylaştıgın için... sen ne zaman karar verdin bebişe?

.biz bi sene kendimiz korunduk sonrada pkolarımı göstermek ve doğum kontrol hapı için gittim doktora.hormon testinde prolaktinim yuksekdi.tedavi gördüm.tedavi esnasında da denedik ama olmadı.sonrada zaman kaybetmemek için aşılama yaptırdım.şuan hamileyim .inşallah yarında göricem bebeğimi.

canım bende yaptırdım serbest t4 1,19 çıktı bende normal değeri 0,61-1,12 bu biraz yüksek ama sorun değil dedi doktor
serbest t3 2,88
tsh 0,92
tüm değerler normal dedi kan testleride yaptırdım onlarada normal çıkmıştı. seninkilrde normal gibi gözüküyor

mrb kızlar drdan güzel haberler duyanları tebrik edyiorum inş hep böyle devam eder..
bende sizede söylemiştim ya progestan içiyorum diye eczacı bana yanlış tarif etmiş ilacı günde 3 kez almam gerekiyomuş ben 10 gündür 1 tane alıyodum bugun eşim drumla görüştü adet olursa gelsin olmazsa 1 hafta geçersede gebelik testi yaptıralım demiş
yani gebelikte olablirmiş bende ama ben ilacı 3 kere içmedim ne bileyim kafam allak bullak oldu kızlar yaa bugun yeni yeni kasıklarıma ağrılar girmeye başladı yarın adet günüm ama benim gecikmelerim olabiliyo blmyrm bakalım hakkımda hayırlısı böyle işte

herkes aşkı memnumu izliyo yaa nirdesinizz
eşim aldı tvyi elimden kurtlar vadisi başladı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…