2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

özlemcim teşekkür ediyorum opuyorumnanaktan
benden de 3 tüp kan ve idrar aldılar sabah verdim saat 11 de çıkar dediler biz geç bile kaldık almaya :))

Bende bugün kan ve idrar tahlili verdim bayağa bir tahlil verdi doktor.Ama ben pazartesi alıcam.Neden o kadar geç seninki.

sağol canım.bende anlamadım bide sgk hepsini karşılamıyomuş 112 lira verdim bide.tıp fakültesinde benim doktorum belki ondan geçtir.tek anladığım tiroid testi var bide elisa adı altında birsürü sey vardı...

Eee ben yine fazla mı vermiş oluyorum.Eniştemin arkadaşının labaratuarı var.Benimki normalde 295 tuttu 150 dediler.

bu arada elisa testi kızamık kızamıkçık hepatit falanın tumuymuş.ben hamilelik oncesi olmuşdum o aşılarımı:))

şimdi anladım kızlar elisa dediğim gibi kızamıkçık falan.troid var bide kan pıhtılşmasıyla ilgili imiş benim testler.ben akımtımdan bahsettim doktora rengi sarı gibi dedim.önemli değil dedi..ilişkiyide yasakladı 2 hafta..idrar testi vermedi bana

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme
bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme
d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
kumralperi----------------------------05 Haziran---------------3. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
karakaya-----------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****İşte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****İşte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****İşte çook güzel bir anne adayı daha...
horuda-----------------------------------12 Nisan---------------6. deneme*****Listede olmayan çift çizgi gören bir anne adayı...
ezouygun-------------------------------22 Mart----------------?. deneme*****Uzun bir aradan sonra süpriz bir bebiş haberi daha...

BEKLEMEDEKİLER

mutter----------------------------------06 Mayıs---------------3. deneme

kızlar sıze bır soru sorcam ben 23 adet oluyorum adete yakınkenmı hamılelık belırtılerı cogalıyor benım adet olmama 9 gun kaldı ınsallah olmam sadece karnım agrıyor okadar

kızlar sıze bır soru sorcam ben 23 adet oluyorum adete yakınkenmı hamılelık belırtılerı cogalıyor benım adet olmama 9 gun kaldı ınsallah olmam sadece karnım agrıyor okadar

canım seninle günlerimiz aynı inşallah ikimizde görürüz çift çizgiyi

canım benim adet olmadan bir hafta önce belirtilerim vardı ama adet olmam gereken hafta adet belirtilerim vardı sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…