2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

slm kızlar ben de öğle arasındayım bir bakalyım dedim
mayıs ayında hamiş yok mu???
be klomen ilacına başladım baklımbu ay ne olurrrr

Hoşgeldin canım...Bu havalarda okul hiçte çekilmez...2 gün oldu sularımız yoktu bende hem sizlere bakıyorum hemde temizlik yapıyorum...Eşimide kaldıracağım birazdan oda işe gidecek...Havada çok sıcak...

ayy canım sorma dışarıda işlerim vardı sıcakta yürü yürü öldüm ağlayacaktım neredeyse eve kendimi zor attım klimanın karşısındayım şimdi herşey süper

slm kızlar ben de öğle arasındayım bir bakalyım dedim
mayıs ayında hamiş yok mu???
be klomen ilacına başladım baklımbu ay ne olurrrr

inşallah sende hamiş olursun canım bakalım işte bizde günlerimizi bekliyoruz hayırlısı bugün arkadaşımla konuştum oda hamiş ve bebişinin kalp atışlarını duymuş dün ne güzel ya allah bizde nasip etsin

Canım tablo yapacağım ama eşimin programı yüklemesini bekliyorum...Excel word office programlarının hepsini silmiş...

nisanı kaçrımişdin
mayıs sı bekliyorum 12 gün sonra gidicem çok
heyacanlıyım offffffff ya beklemesi çok zor

canım seninde gözün aydın küçük meleğini denizini görmüşsün hayırlı olsunhihoyyyt
canım çok sağol Allahım herkese nasip eder inşallah

kızlar doktordan geliyorum.7+4 muş bizim ufaklık kalbide pıt pıt atıyodu.bende 5 hafta diye hesaplıyodum

canım çok sevindim ne güzel kalp atışlarınıda duymuşsun inşallah bende salı günü duyarım ama benim ki daha küçükmüş

canım çok sağol Allahım herkese nasip eder inşallah

canım çok sevindim ne güzel kalp atışlarınıda duymuşsun inşallah bende salı günü duyarım ama benim ki daha küçükmüş

inşallah canım.bende ses olarak duymadum .ama ultrasonda gösterdi doktor.kan tahlili verdi 2 hafta sonra sonuclar.ozaman gittiğimde duyarım inş..

X