2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ben klomenden sonra ıgne vuruldum... karnım nası şiştiiiiiiiiiydii kocamdan utanıyodum yatarken :roflol:

carnacım tebrikler canımmmmmm. şimde sıra denzi de hadi bakalım.
o da gzüel habelerle gelsin inşallah.
çotanak nasıl acaba.haber varmı
Canım COTANAK haber yok daha...Ewet DENİZ sıra oda güzel haberlerle gelecek inşallah...Sen nasılsın...
Canım kan testi yaptır veyada yarın ilk idrarla yap idrar testini...

canım aramıza hosgeldın...ıdrarda bakmak ıcın daha erken bence bı kac gun daha bekle ama pozıtıf sonuclarda pek hata olmaz dıye de bılıyorum canım.regl tarıhın gecsın bakalım hayırlısıyla ondan sonra tekrar yap ama sabah ıdrarınla yap daha ıyı sonuc alırsın canım

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme
bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme
d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
kumralperi----------------------------05 Haziran---------------3. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
karakaya-----------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****İşte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****İşte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****İşte çook güzel bir anne adayı daha...
horuda-----------------------------------12 Nisan---------------6. deneme*****Listede olmayan çift çizgi gören bir anne adayı...

BEKLEMEDEKİLER

mutter----------------------------------06 Mayıs---------------3. deneme:uhm:

hıım canım bende hapı bu ay kullanmak konusunda cok kararsız kalmıstım ama sonra bır aydan bısı olmaz dedım ıctım bakalım ne olucak sabırsızlıkla beklıyorum tatlım sen neden devam etmıyosun canım tedavıne bu ay olur belkı umudunu sakın yıtırme olurmu canım

hoşbuldum teşekkür ederimm inşallah güzel haberler alırım çok heycanlıyım ama ümitlenemiyorum yarın tekrar deniyim en iyisi bakalım artık

Eşim pek istemedi canım devam etmemi...Ne onda bir sorun çıktı nede bende çıktı sorun...O ay benim ısrarımla oldu bende bu ay kızdım birazda tartışmıştık hatta bebek bile istemiyorum korunacağız dedim...Pis pis güldü bana sen korun dedi...

hoşbuldum teşekkür ederimm inşallah güzel haberler alırım çok heycanlıyım ama ümitlenemiyorum yarın tekrar deniyim en iyisi bakalım artık

hoş geldin cnm.ilişki gününü hatırlıyosan eğer kan testi yaptır kesin sonuç olur.ilişki üstünden 10 gun gecince kanda gebelil gözüküyor.idrar testi çok erken en erken adetinin 10 gun geçmesi gerek diye biliyorum...

22 nisan ilişki günüm o zaman kan testi yaptıryım inşallah olumlu olur bekleyemedim idrar yapim dedim ama o da iyice kafamı karştırdı teşk ederimm bilgiler için =)

kızlaaaaaaaaaar ıkı damla kahverengı leke geldıı. ay dua edınde adet oluyuuuuum 2 ay sonra cok rahatlarım. bunalıyorum sıkılıyorum bagrıp cagırasım gelıyo rahatlamak ıstıyom valla. ıns adet olurumdaaaa sogan suyuna başlıcam

ınsallah canım sogan suyu ıyı gelıyomus dene bakalım eger sonuc alırsan bende yaparım canım

kızlar kımse kalmamıs yıne burda denız1958 dr gıttı sanırım dımı ınsallah ıyı haberlerle gelır banada mısfaır gelmıstı ondan cıkmıstım ama yıne cıkıcamda agda yapıcam dr gıdıcem ya c.tesı gunu ılk aldıgımda kızarıklık oluyo 2 gunde ancak gecıyo yapıyım kurtulayım gorusuruz kızlar

hadi canım iyi haberlerle gelirsin inşallah.bende bu akşam yapıcam gözümde buyuyor.yarında ben doktordayım.hepimiz sıralandık doktor için....umarım herkes için sonuçlar güzel olur...

inşallah olursunda maç ertelenecek yazık:roflol::roflol:soğan suyu bende kullandım bi ara ama sanki bana iyi gelmedi.ya enfeksiyon kaptım .yada bobrekle ilgili bişeydi bilmiyorum idrarımdan kan gelmişdi....sonrada içmeyi bırakdım.çoğu kişi iyi geldiğin soyluyo ama.bide bu soğan kuru soktururcuya hamile kalmayı dusunenler dıkkatlı kullansın diye okumuşdum....

merhaba arkadaşlar... ben pek sık giremiyorum ama sizi okumaya çalışıyorum... ben dün hormon tahlilleri için kan verdim. adetin 3. günüydü... tahlillerin birazı bugün çıktı. doktora gösteremedim daha ama daha önce hormon tahlili yaptıran bu konuda fikir sahibi olan bi arkadaş varsa yorumlarsa sevinirim..
estradiol : 36
FSH: 3,87
LH : 1,94
prolaktin: 18,54
serbest T3: 2,35
serbest T4 : 1,21
TSH : 1,5

merhaba arkadaşlar... ben pek sık giremiyorum ama sizi okumaya çalışıyorum... ben dün hormon tahlilleri için kan verdim. adetin 3. günüydü... tahlillerin birazı bugün çıktı. doktora gösteremedim daha ama daha önce hormon tahlili yaptıran bu konuda fikir sahibi olan bi arkadaş varsa yorumlarsa sevinirim..
estradiol : 36
FSH: 3,87
LH : 1,94
prolaktin: 18,54
serbest T3: 2,35
serbest T4 : 1,21
TSH : 1,5

geçmiş olsun canım...hormon testlerindeki değerler tahlili yaptırdığın hastanenin aletlerine göre değişik referans aralığında oluyor.mesela prolaktin kimi hastanede sınır 25 ken kimisindede 29 oluyor.test kağıdında referans aralıkları yazıyor olmalı oraya bakarsan daha iyi olur.zaten az yada cok olanlarda yanında yıldız işareti olur yada daha koyuyla belirtirlir.bizim burdan bişey soylememiz pek sağlıklı olmaz yani...tekrar geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…