2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

eşime kalsa çalışma diyor ama ben şu belgemi alayım diyorum onca sene emek verdim sonra açarsam büroyu bir tanede o zaman doğururum kaydirigubbakcemile3

Ayy bu daha doğurmadan 2. ni düşünüyor : ) bana 1 tane yeter.BEN KENDİMİ biliyorum benim psikoloji 2. çocuğu yapmaya müsait değil : )

Ben kocişimi bile özliyorum gün içinde akşam olsada evde buluşsak diye yavrumu öle veripte hafta sonu alamam çok isterlerse gelsin evimde baksın hıhh

ay benim lisedeyken vardı çıkar kafesden elime uçardı elimle işi pişiriyordu oda :)))) sonra rahatlayıp giderdi annem çok kızardı bana :))))

Benimde ele gelen vardı bir tane bekarken aynen oda öyle yapardı ama bu ele gelmiyor oda zille işi pişiriyor...
Bunu aldığımızda benim bir tanede dişi kuşum vardı bana çok düşkündü...Tek bana gelirdi...Kaçtığımda eşime evde hiç ötmemiş konuşmamış annem dedi...Sonra bende barışınca aldım kendi evime...Öperdi beni hatta burda sizle yazışırken yazdırmazdı klavyede başka başka yazılar çıkardı oda bastığına harflere ama öldü...Yani diğer kuşum varken bunu aldık biri dişi biri erkekti biraz oynaştılar sonra ilk olan dişi öldü...Eşimde diyor hayvan ilk gördü dişiyi azgın kaldı diyor...

Ayy bu daha doğurmadan 2. ni düşünüyor : ) bana 1 tane yeter.BEN KENDİMİ biliyorum benim psikoloji 2. çocuğu yapmaya müsait değil : )

nie canım yaaa şekerlik gibi ne güzel bebişleropuyorumnanaktan
ben de büyüyteyim biraz yapcam ara vermicem
hatta çalışmıo olsam 3 4 tane istiorum çok seviorum yaaaa çocuklarııı oyyy annelerinin kuzularııııkaydirigubbakcemile2bayanssulusmileopuyorumnanaktan
alsanaalsanasmilekaydirigubbakcemile

Kızlar ne edeceğiz bu topiği...2010 Mayıs diye başka bir topik daha var...

ya topiğimiz güzel ya,yapabilceğimizi alternatifler ne dilek,böyle kalıp listeyi ara sf lardamı güncellicez yada başka biyerde liste yapalım burdan muhabbet ederiz,önerin falan varmı nasıl yapalım

Evet kesinlikle haklısınız.Kardeşi olmalı, biz 3 kardeşiz anneme keşke 1 kaç tane daha yapsaydın diyorum.

Zaman ne gösterir bilemiyorum ama ben yapamam.Çocuk kolay değil maddi manevi doyurmak lazım çocuğu.Hayat çok zor.Önceden herkes iç çe yaşarmış doğururlarmış 3-4 tane biri bırakırı biri alırmış kucağına büyür giderlermiş.Şimdi öyle değil.

Szide 1 tanesii bi yapın bakalım düşünceleriniz değişecek mi?

Kayınvalidem hatta her lafında Allah sizede versin hemde ikiz versin diyor...Bende olmaz diyorum...Nedeni ise biz 1 tane yaptımı 2. yapmazmışık ondan...Zaten korkuyorum olma ihtimalide yüksek...
Eşim evlenmeden önce bazı testlerden geçmek zoruda kalmış...Dr. senin büyük ihtimalle ikizlerin olacak demiş...Eşimin tarafında halasının çocukları ikiz...Abisinin ikizleri varmış anne karnında ölmüşler...Amcasının torunları ikiz...Daha varmış ailesinde ama ben tanımıyorum...
Bizim taraftada babamın babannesi ikiz eşi teyzemin ilk çocukları ikizdi biri öldü biri sağ sonra tekrardan hamile kaldı üçüz ve üçüde maşallah...

hepinize ayrı ayrı teşekürederim yarın kanda baktırıcam tam olarak sevinemiyorum son adet tarihim 12 nisan 6.denememdi.

hayırla kucağımıza alalım inşallah
sora da cici bi kardeş gelir inşallahopuyorumnanaktan

Benim için zor olmuyor arada güncellerim ben önemli değil...Sabah konuşmuştuk ondan aklıma geldi sorayım dedim...

Benımbabam ıkız halalrım ıkız dogan torunlar da ikiz bilmiyorumkismile
eşimin tarafından ıkız yok

bende kesinlikle 1 tane düşünüyorum cnm ve çok hak veriyorum sana,karın tokluğuna bakmak önemli değil ben bi tane yapıp onu en üst noktada bakmak istiyorum maddi manevi ama 2 tane olunca bu bölüncek her yönden benimde kuzenlerim ve arkadaşlarım var kardeş gibiyiz,her günümde hep yanımdalar,zaten arkadaş gibi olcağımızı düşünüyoruz çocuğumuzla,pak eksikliğini yaşayacağını zannetmiyorum

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme
bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme
sherin----------------------------------15 Mayıs---------------5. deneme
d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
lulu55----------------------------------22 Mayıs---------------3. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
karakaya-----------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****İşte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****İşte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****İşte çook güzel bir anne adayı daha...
horuda-----------------------------------12 Nisan---------------6. deneme*****Listede olmayan çift çizgi gören bir anne adayı...

BEKLEMEDEKİLER

gisli--------------------------------------28 Nisan---------------1. deneme
chocolate------------------------------30 Nisan---------------3. deneme
candygirl85---------------------------30 Nisan---------------8. deneme
banu77---------------------------------30 Nisan---------------6. deneme
hazel85--------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
mutter----------------------------------06 Mayıs---------------3. deneme

cnm bide kumralperi ve kvrck vardı listeye girmek isteyen hep geçmişte vermişlerdi tarihlerini ama hatırlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…