2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar bu avatardaki resim oğlumun resmi o da 3 yaşında inşallah abi olacak hala daha inanamıyorum yarı kanda baktırıcam doktorun azında duymayınca rahatlamıyacağım.inşallah hamileyimdir darısı tüm bebek isteyenlerin başına. kızlar bişey daha söylicem nezaman bebek fikri aklımızdan çıkarsa ozaman oluyor sitres yapmak yok sitres insanın pskolojisini altüst ediyor....darısı hepinize başınızı arıttım kusura bakmayın...... öpüldünüz

Gelince yazsınlar hemen eklerim ben...Devir aldığımdan beri geriye dönüp okuyorum bendeyken yazmamışlar...Hatırlayanınız varsa söyleyin ekleyeyim...

kızlar bu avatardaki resim oğlumun resmi o da 3 yaşında inşallah abi olacak hala daha inanamıyorum yarı kanda baktırıcam doktorun azında duymayınca rahatlamıyacağım.inşallah hamileyimdir darısı tüm bebek isteyenlerin başına. kızlar bişey daha söylicem nezaman bebek fikri aklımızdan çıkarsa ozaman oluyor sitres yapmak yok sitres insanın pskolojisini altüst ediyor....darısı hepinize başınızı arıttım kusura bakmayın...... öpüldünüz

ayyy ben yerim o takım elbiseliyi ya,off maşallah allah bağışlasın cnm ne güzel allah gönlüne göre vermiş bi bebişin daha geliyo,allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Allah bağışlasın oğlunu büyük ihitmalde hamilesin sanırım her şeyin hayırlısını versin ALLAHIM :Saruboceq:

Ay ayy papyonunu yesinler onun...Maşallah ya çok tatlı...:nazar:

ayy geçmişte baktım biraz ama sadece 5 mayısta regl olduğunu yazmış hazirana gelir yeni tarihi tahminen bulamadım tam sayfayı kumral perinin,neyse girdiklerinde sorarız artık
ya kızlar bugün çotanak yine hastaneye gitçekti çok kanaması varmış devam ediyormuş hala,bebeğe bişey olmadıysa mucize diyordu,inşallah bişey olmamıştır,daha girmedi merak ettim

ayy geçmişte baktım biraz ama sadece 5 mayısta regl olduğunu yazmış hazirana gelir yeni tarihi tahminen bulamadım tam sayfayı kumral perinin,neyse girdiklerinde sorarız artık
ya kızlar bugün çotanak yine hastaneye gitçekti çok kanaması varmış devam ediyormuş hala,bebeğe bişey olmadıysa mucize diyordu,inşallah bişey olmamıştır,daha girmedi merak ettim

canım çotanak kaç haftalık oldu ki bilio musun

COTONAK28 Allah yardımcısı olsun ya...ınşallah atlatır...Bebişi sıkı sıkı annesine tutunmuştur...Onun kisti vardı dimi onu çekeceklerdi...

cnm benden bir gün sonraydı 8 hafta 2 günlüktü,zaten hamileliğinin başından beri hafif lekelenmeleri vardı sonrasında kistte olduğu çıktı ve inanılmaz kanaması başladı ama bebişimiz sapasağlamdı,dr hatta buna rağmen yaşaması bir mucize demiş,ama 1 haftadır sanırım hep devam etmiş kanamalrı hatta regliyken bile bukadar olmuyordu diyor,bugün belli olcaktı durumu,inşallah iyi haberlerle gelir ya

2010 MAYIS AYINDA HAMıŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme
bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme
sherin----------------------------------15 Mayıs---------------5. deneme
d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZıRAN AYINDA HAMıŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
karakaya-----------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NıSAN AYININ GÜZEL HAMıŞLERı

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****ışte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****ışte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****ışte çook güzel bir anne adayı daha...
horuda-----------------------------------12 Nisan---------------6. deneme*****Listede olmayan çift çizgi gören bir anne adayı...

BEKLEMEDEKıLER

gisli--------------------------------------28 Nisan---------------1. deneme
chocolate------------------------------30 Nisan---------------3. deneme
candygirl85---------------------------30 Nisan---------------8. deneme
banu77---------------------------------30 Nisan---------------6. deneme
hazel85--------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
mutter----------------------------------06 Mayıs---------------3. deneme

ayyy dua edelim yaa
ben de yaşadım kanama stresini
ama şükür ki 4 5 gündür yok bişe
Allahım hayırlısını versin inşallaaaaaahhh
bebişine bişe olmaz inşallahhhh:Saruboceq: