2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Bende öyle düşünüyorum.Kalp sesini duyduktan sonra bende de bir çok duygular canlanacak.Bebeğimin canlı olduğunu duyunca bana da can gelicek : ) zaten bugün daha iyiyim.İnş.. hep böyle giderim : )

Canım Annen Baban kaç yaşında.Ben en çok da onları düşübdüğüm için hamile kalmak istedim.Çünkü yaşlanıyorlar artık, istedim ki yavrum dedesini ananesini falan bilsin onlarda torunlarını görsünler.

bende öyle düşünüyorum cnm yarın itibariyle hergünün çok farklı ve daha güzel geçecek
cnm ya babam 58 annem 53 ama annem biraz hasta benim onun için çok iyi olucak,enazından kafası dağılır,bide dedemle babanem var 85 yaşlarındalar ve ilk evlenen torun benim okdar sevinçlilerki inşallah görmek nasip olur onlarada,hep ağlıyorlar çok duygulanıyorlar,annemle babam haftada 2-3 ker çıkıp bebek eşyalarını geziyorlar,annem geçen diyorki doğum gününde oyun parkı alayımmı sana bebek için diyor,bende daha erken ilerde alırız dedim,çok özeniyorlar ya,bende onlar için daha çok seviniyorum bebişe :))))

Evet canım yarın gidicem.İnş.. yolunda gider her şey.Ben bebeği gördüm geçen hafta minicikti : )

Canım sen o minicik torbayı görsende sanki yumurta takibine gidiyorsunda yumurtanı görmüşün gibi farksızdır ama kalp atışını duyduğunda asıl hayatına renk gelecek ben hamileyim diyeceksin ozaman inanacaksın içinde bir canın olduğuna...
Benim annem 47 yaşında babamda 48 yaşındalar...İlk kızları benim ve sadece evli olanda benim...Yakınlarımın bebekleri oluyorlar onları nasıl seviyorlar onlara neler neler alıyorlar bir görseniz...Benim olursa şaşıracaklar eminim ne yapacaklarını...Hele babam mesela yatar kalkar adını sayıklar...Hatta en son bir ablamın oldu bebeği...Adı YAMAN...Ama babam ona miniş diyor...Anneme bile hadi kalk miniş kalkmıştır...Karnım açıktı miniş mamasını yemiştir falan filan...Evde yani anlayacağınız miniş aşağı miniş yukarı...

carna,welcome,sinem nasılsınız kızlarrr ne zmandırr konuşamıoruzz

burcummm iyiyiz cnm sen nasılsın,yoksunnn,hani diyolar ya hamile kalanlar gidiyolar topikten diye,sen sanırım hamilesin :)))))))) inşallah cnm bakalım az kaldı demi,nasılsın

Evet aynen öyle oluyor gerçekten.Yarın yaşayacağım duygunun heycanı sardı beni : )

Daha çok gençler.Daha senin kaç çocuğunu görürler : ) Benim annem de babam 58 : ) ben,im ki 3. torunları olucak.Ablam çalıştığı için annem bakıyor zaten Ablamın ki ne.Çok düşkün oluyorlar gerçekten torunlara.Çocuklarda dedelere düşkün oluyor : )

Benim ki 3. olucağı için biraz daha sakinler.Ama çok sevinçlilier çünkü 7 sene sonra şok etkisi yarattı onlarda.Annem de bana alıyor yavv.Bugün bana gel kuyumcuya gidelim kendine künye bak diyor.Hamile kalma hediyesi galiba kaydirigubbakcemile3

burcummm iyiyiz cnm sen nasılsın,yoksunnn,hani diyolar ya hamile kalanlar gidiyolar topikten diye,sen sanırım hamilesin :)))))))) inşallah cnm bakalım az kaldı demi,nasılsın

yokk canımm hamile kalsamda gtmmkii bu topikten ilk gözağrım bura benimdelikafadulden

5 günüm var bakalım bkliorum 2 gün öncesine kadar umutluydumda dün çenemde sivilce çıkınca umutlar gldiği gibi gitiimafoldumben

ayy ne güzel,annem bana doldurmuş badyleri elbiseleri,ben takı takmıyorum hiç,evlilik yüzüğümü bile takmıyorum :))) hep spor giydiğim için uymuyor,bide eskiden kalma alışkanlık antrenörümüz çok kızardı takıya,ama geçende kendime baby li body aldım,halamda almış bebek ayakları varmış üstünde :)))) bizim ilk bebek olcak sülalede :))) herkes arıyo hergün bişey istiyomusun diye

dur cnm ya umutsuzluğa kapılma,sivilce hamileliktede oluşabiliyomuş okumuştum,işte belirtiler hep aynı ya insan kestiremiyor,biz gitmeyelim topiğimizden

sinem canımmm bu arada parmağın nasıl oldu tatlımm merk ettimmmbilmiyorumkismile
cnm dün pansumana gittim böle etleri dışarda kalmış içinin öyle kaynıcak sanırım dikiş yapılıp gerginleştirilemedi ya, artık gitmem pansumana kendim yaparım 1 haftayada geçer heralde cnm ya,
E kızlar hep anneler bişeyler yapıyor...Kayınvalidelerde yok mu bir hareketlilik...

cnm benim kayınvalidem 2 aydır bursada torun zatürre olmuştu yanına gitmişti,ondan haberide orda aldı,halada orda ama 1 haftaya gelcekmiş,hep arıyor saolsun,ben çok severim kayınvalidemi,zaten yaşlı baya kendi halinde 65 yaşında,hiç bişeyimize karışmaz aksine bana çok güzel tavsiyelerde bulunur,kızım yurtdışına git yükseklisans yap der,mutlaka çalış ihtiyacınız olmasada der,çok görmüş bi kadın,hiç bişey almasada hiç yadırgamam,zaten gençlerin işlerinden pek anlamaz bize der bişeye ihtiyacınız varmı diye,şimdilik herşey yolunda bakalım,hemde yan apartmanımızda oturuyor çok yakınız ama evlendiğimizden beri 10.aya girdik 3kere geldi bize,rahatsız etçem diye çekinir,

baba tarafından evlenen ilk torun benim ve ilk bebiş benden duyan herkes arıyor canın bir şey isterse ara ne zaman olursa olsun eşimin tarafta öyle ilk torun her iki tarafta da yani

midem bulanmaya başladı da içim rahatladı biraz

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 benimde 2gündür hafifledi,bi sabahları ve geceleri,oda az sürüyor,inşallah bitsin artık,ve iştahımda açılıyor sanki bugün çok güzel yedim, senin perşembeye kadar ne olursa olsun için rahatlamıcak :)))) sonra perşembe okadar bi rahatlıcanki oooohhhhhkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…