2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kistten dolayı cnm sanırım bilmiyorum oda bugün gidicekti dr.a ama busefer korkuyordu bebişine bişey oldumu diye bizde anlam vermedik kanamasına,yok cnm yatmıyor 1 gün yattı sanırım ogün okadar,

Kızlar ben bu ayda sanırım sağdan sadece yumurtlayacağım...Kendimi dinlemiyorum aklıma bile gelmiyor ama sağ kasığım ağrıyor hissettiriyor kendini zorla...

Kızlar ben bu ayda sanırım sağdan sadece yumurtlayacağım...Kendimi dinlemiyorum aklıma bile gelmiyor ama sağ kasığım ağrıyor hissettiriyor kendini zorla...

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 zorla aklına sokuyor demi sağ yumurtan,olsun sağ yumurtan olsun tek,iyi değilmi benimde sırf solmuş dr. öle demişti bebek muayenesinde sen soldan yumurtlamışsın buay sadece bebekte onla oluşmuş dedi,buay hiç düşünmüyorsun cnm hiçbişeyi keyfinize göre takılın,olursa süpriz olur ne güzel

evet son hafta basıyo zaten afakanlar,1 gün bile zor geçiyor,ben heyecandan ölüyordum son hafta,ama sen öle olma cnm,sırf stress yani

ınşallah olmam ya...
Kızlar ben çıkıyorum...Benim herif geldi...Arka bahçeye arabanın yanına çıkacakmış bende çıkayım bali...Gelirim yine...

kızlar ben artık buraya pek gıremıyorum.esımde varıkosel cıktı infertilite sayfasında dolanıyorum.bılgı topluyorum.amelıyat olanlardan.malesef bana kısmet degılmıs gebelık sayfası.zaten bende sans yokmafoldumben

iyi akşamlar kızlar ayy geçmişi okuya okuya yoruldum valla:)
ben progestanı 9 gündür kullanıyorum halen hasta olmadım ya 14ü de normal günüm zaten..
pek bi belirtim yok saadece bugun göğüslerm brz hassas hemen olsamda çalışmalar başlasa artık yaa

ben son iki aydır baya ağrılı geçirdim ilk günlerimi
her zaman böyle olmaz ama bazende hiç sancım olmaz değişiyo

kızlaaaaaaaaar bugün doktora gittim
yumurtlaıklarımsa kist çıktı.doktor iyi huylu olduğunu ama sürekli kontrol edilmesi gerektiğini söyledi.sol tarafımdaki daha büyük sağdaki küçük.çok korkuyorum kızlar bir bilgisi olan varmı oyüzdenmi çocuğum olmuyor dedim hayır dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

bendede kucuk kucuk birsürüüüüüüüü kıst var demıstı.. cocugu engellemez adetle bırlıkte atılır demıştı bıkac ay once.. sımdı durum ne bılmıyom boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…