2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 benimde 2gündür hafifledi,bi sabahları ve geceleri,oda az sürüyor,inşallah bitsin artık,ve iştahımda açılıyor sanki bugün çok güzel yedim, senin perşembeye kadar ne olursa olsun için rahatlamıcak :)))) sonra perşembe okadar bi rahatlıcanki oooohhhhhkaydirigubbakcemile2

Ayy canım inşallah benimde iştahım bir açılıyor bir kapanıyor karar veremiyor kaydirigubbakcemile3 bulantımda ara ara inşallah anneme çekerim o hiç sıkıntı çekmemiş senide 5 dk da doğurdum diyor kaydirigubbakcemile3

evet benim annemde öyle diyor dr. yarın doğurursun demiş yatış vermiş ama,sonra tuvaleti gelmiş kalkmış meğersem ben geliyomuşum kolidorda doğum gelmiş hemen pırt diye çıkmışım,hiç acımadı diyo,fırmala diyo ondan bana :))) bizde kısmetse görcez o günleri bakalım,ben yemek hazırlıyım kızlar görüşürüz sonra yine,öptmmm

ayy ne güzel,annem bana doldurmuş badyleri elbiseleri,ben takı takmıyorum hiç,evlilik yüzüğümü bile takmıyorum :))) hep spor giydiğim için uymuyor,bide eskiden kalma alışkanlık antrenörümüz çok kızardı takıya,ama geçende kendime baby li body aldım,halamda almış bebek ayakları varmış üstünde :)))) bizim ilk bebek olcak sülalede :))) herkes arıyo hergün bişey istiyomusun diye

Yok kız bende takmam.Düğünden sonra takılarımı çıkardım anneme verdim veriş o veriş bir daha suratlarını görmedim.Ama ince bileklikler var nazar boncuklu onlar güzel duruyor hem spor.

Bzimkiler uğursuzluk getirir diye almıyorlar.Bir de daha cinsiyeti belli değil, bende bir şey almıyorum.Bi belli olsa neler alacağım ben ona: )

evet benim annemde öyle diyor dr. yarın doğurursun demiş yatış vermiş ama,sonra tuvaleti gelmiş kalkmış meğersem ben geliyomuşum kolidorda doğum gelmiş hemen pırt diye çıkmışım,hiç acımadı diyo,fırmala diyo ondan bana :))) bizde kısmetse görcez o günleri bakalım,ben yemek hazırlıyım kızlar görüşürüz sonra yine,öptmmm

Ben 4 sene olmamışım...Hamile kaldıktan sonra daha annem gününe kalmadan başlamışım sancı çektirmeye...Annemin anneannesi ebeymiş...Onu çağırmışlar ama ben doğumu yaptıramam demiş...Sağlık ocağına götürmüşler ozaman köyde oturuyormuşuz ilçeye yollamışlar hastaneye orası daha var deyip geri yollamış ama annem kıvranıyormuş...Bu sefer buraya ile gelmişler burasıda var demiş yollamış geri sonra tekrar ilçeye gitmişler ve sabah doğmuşum ama dr. çok zayıf olduğumdan hep öleceğimi sanmışlar hep ağlıyormuşum ama ölmemişim...Kimseyi annemin yanına sokmuyormuşlar babannem kaldırmış hastaneyi ayağıya mecbur sokmuşlar...Karnımı doyurunca susmuşum ozaman sonra toparlamışım kendimi...İnşallah anneme benzemem ben...

E kızlar hep anneler bişeyler yapıyor...Kayınvalidelerde yok mu bir hareketlilik...

Amann onun kendine hayrı yok : ) Kızı doğurdu görümcem yani kızın yanında kimsesi yoktu yeni taşınmıştı kaynanamı aradı gel diye yanıma, tenezzül edip kızının yanına bile gelmedi.Öyle üzüldüm ki kıza.Dedim ne vicdan yaa.Rahatına çok düşkün.Bana da gelmesin , kızına yardımı dokunsaydı.

zaten uzaktalar sivasta yaşıyorlar.

Amann onun kendine hayrı yok : ) Kızı doğurdu görümcem yani kızın yanında kimsesi yoktu yeni taşınmıştı kaynanamı aradı gel diye yanıma, tenezzül edip kızının yanına bile gelmedi.Öyle üzüldüm ki kıza.Dedim ne vicdan yaa.Rahatına çok düşkün.Bana da gelmesin , kızına yardımı dokunsaydı.

zaten uzaktalar sivasta yaşıyorlar.

Bizimkilerde şimdiden bakma hayali kuruyor ben çalıştığım için hafta sonu gider görürmüşüm oldu gözlerim doluu vermem yavrum ben :CüvCüv:

Bizimkilerde şimdiden bakma hayali kuruyor ben çalıştığım için hafta sonu gider görürmüşüm oldu gözlerim doluu vermem yavrum ben :CüvCüv:

canım aynı muabbet bizim kayınvalide de var
aslında o çok niyetli değil bakmaya ama kayınpederim çok hevesli
haftasonu gelir görürsün dioo
ama ben kıyamam dayanamammm
neden doğuruourum ki o zman di miisenağlama

Vallah ben kayınvalide yönünde bişey diyemiyorum...Bana karışmaz ama kendi düşüncesini söylemedende edemez çatlar yoksa...Düşüncelerimiz uyuşmuyor zaten...Hamile kalıncada doğum yapıncada bakar yardımcı olur ama kendimi toparlayınca bebeğe bakmam diyor...Nedeni ise siz ağladımı hastalandımı hemen kızar hesap sorarsınız diyor...Eltimin bakmışın ama diyorum...Onlar hiçbirşeye karışmazlardı hasta olur çocuk neden sonra muhabbet arasında duyardı der...Siz onlar gibi rahat değilsiniz diyor...Annem zaten çalışıyor o anca hafta sonları yardımcı olur bana...Ama eğer doğum yaptığımda annemin yanında olmasını isterim...Onlara nazımız geçiyor...

Çalışmyı düşünüyorsan nasıl olcak? akşam alırım mı diyorsun yani.

zaten toplanana kadar çalışmam ben biraz toplansın işyerime getiririm sorun değil yani alışkınız patronumda büroda büyüttü ilk çocuğunu 2. de ocakta doğurdu şimdi evde ohh kebap ben varım ya şimdi de ben yatacam :dilcikar:

Zaten yazık değil mi çocuğa annesinin kokusunu özler.Benim yiğenime annem bakıyor 17 aylık annesinin gelişceği saati biliyor kapıya gidiyor o saate, gecikse huysuzlanıyor, mahsunlaşıyor.

Şaka bir yana çalışmazsanız kızlar tabiki baktırmayın ama çalışmak zorundaysanız başka çare yok...Ben çalışmazsam asla baktırmam zaten ama çalışırsam bilemiyorum...Ozaman oda bakmak zorunda kalır ama bakamam derse torun yüzü göremez ne ben nede eşim gösterir...

Zaten yazık değil mi çocuğa annesinin kokusunu özler.Benim yiğenime annem bakıyor 17 aylık annesinin gelişceği saati biliyor kapıya gidiyor o saate, gecikse huysuzlanıyor, mahsunlaşıyor.

eşime kalsa çalışma diyor ama ben şu belgemi alayım diyorum onca sene emek verdim sonra açarsam büroyu bir tanede o zaman doğururum kaydirigubbakcemile3

Kızlar bizim muhabbet kuşuda azdı ya...Zille çiftleşiyor...Eee ne etsin oturma odasında bizi göre göre hayvanda niyeti bozdu...Eşime söylüyorumda gülüyor...

Vallah ben kayınvalide yönünde bişey diyemiyorum...Bana karışmaz ama kendi düşüncesini söylemedende edemez çatlar yoksa...Düşüncelerimiz uyuşmuyor zaten...Hamile kalıncada doğum yapıncada bakar yardımcı olur ama kendimi toparlayınca bebeğe bakmam diyor...Nedeni ise siz ağladımı hastalandımı hemen kızar hesap sorarsınız diyor...Eltimin bakmışın ama diyorum...Onlar hiçbirşeye karışmazlardı hasta olur çocuk neden sonra muhabbet arasında duyardı der...Siz onlar gibi rahat değilsiniz diyor...Annem zaten çalışıyor o anca hafta sonları yardımcı olur bana...Ama eğer doğum yaptığımda annemin yanında olmasını isterim...Onlara nazımız geçiyor...

Aynen canım bende annemim yanımda olmasını isterim.Bakalım o ne kadar yardımcı olabilecek bana.Yiğenim varya gerçi o o zaman 2 yaşına giriyor.Ya bana bakan yardımcı olan muhakkak birileri olur bizim ailede : )

canım sen çalışmıyorsın nasıl olsa yardımcı olsun yeter sana.

görüşürüz canım dikkat et sakar anne kaydirigubbakcemile3
ohh kazasız belasız yaptım yemeğimi ama eşim mesaiye kalıyomuş yurtdışından müşteriler geliyomuş,kendim yerim bende :)))
Yok kız bende takmam.Düğünden sonra takılarımı çıkardım anneme verdim veriş o veriş bir daha suratlarını görmedim.Ama ince bileklikler var nazar boncuklu onlar güzel duruyor hem spor.

Bzimkiler uğursuzluk getirir diye almıyorlar.Bir de daha cinsiyeti belli değil, bende bir şey almıyorum.Bi belli olsa neler alacağım ben ona: )
evet ya bebek eşyaları dayanılcak gibi bişey değil,süs diye bile insanın evine alası geliyo,okdar zor tutuyorumki kendimi 2ay geçsin alırım hemen aman ne yapalım allah korusun bişey olcak olursa bidaha yaparım bebek,aman düşünmek bile kötü,ben 2 aya çok bayıldığım şeyleri alırım valla ne yapalım :)))
Ben 4 sene olmamışım...Hamile kaldıktan sonra daha annem gününe kalmadan başlamışım sancı çektirmeye...Annemin anneannesi ebeymiş...Onu çağırmışlar ama ben doğumu yaptıramam demiş...Sağlık ocağına götürmüşler ozaman köyde oturuyormuşuz ilçeye yollamışlar hastaneye orası daha var deyip geri yollamış ama annem kıvranıyormuş...Bu sefer buraya ile gelmişler burasıda var demiş yollamış geri sonra tekrar ilçeye gitmişler ve sabah doğmuşum ama dr. çok zayıf olduğumdan hep öleceğimi sanmışlar hep ağlıyormuşum ama ölmemişim...Kimseyi annemin yanına sokmuyormuşlar babannem kaldırmış hastaneyi ayağıya mecbur sokmuşlar...Karnımı doyurunca susmuşum ozaman sonra toparlamışım kendimi...İnşallah anneme benzemem ben...
ayy cnm ya ne kadar zorluk çekmiş,yazık ya,hem bide doğum sancısı felaket bişeymiş ya inşallah çekmezsin cnm bi çırpıda doğuruverirsin
zaten toplanana kadar çalışmam ben biraz toplansın işyerime getiririm sorun değil yani alışkınız patronumda büroda büyüttü ilk çocuğunu 2. de ocakta doğurdu şimdi evde ohh kebap ben varım ya şimdi de ben yatacam :dilcikar:

bende en fazla 1 sene bakarım diyorum 6aydan sonra iş başvurularına başlıcam ama ne zaman bulursam girerim,aslında bakıcı tutcaktım ama annemde çocuk gelişimi eğitimi aldı ben bakrımda diyor bizim eve gelip,onlara bırakırım 1-2 sene sonra bizim burda eve yakın türk kolejinin kreşi var oraya veririm artık küçük yaşta başlasın eğitim almaya bende 20 yıldır okuyorum yani oda başlasın :)))))

Kızlar bizim muhabbet kuşuda azdı ya...Zille çiftleşiyor...Eee ne etsin oturma odasında bizi göre göre hayvanda niyeti bozdu...Eşime söylüyorumda gülüyor...

ay benim lisedeyken vardı çıkar kafesden elime uçardı elimle işi pişiriyordu oda :)))) sonra rahatlayıp giderdi annem çok kızardı bana :))))

onlara doğuracam sanki kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aynen şekerimkaydirigubbakcemile2
ben memur olduğum için 8 hafta doğum sonrası iznim var daha sonra 3 5 ay ücretsiz ayrılcam
sora naparız bilmiorum
yaz tatili girio araya inşallah 10 aylık olana kadr yanımda bebeğim
sora da 0-6 yaş kreşi bulup yakınlarda veririm ayrılamam o kadr

X