2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canım sen bebeği görmüştün di mi.Yarın kalp atışlarını duyamaya gidiceksin.

Ewet başlayalım sohpete kızlar...Benim koçiş en geç 15:30 ewde olur...O gelince pc kapıyor hemen...Banada küçük diz üstü kalıyor bende sevmiyorum onu...Hesap makinesi kadar...

benımkıde 5 de gelcek yemek yıyıp gıtcek.. dukkanı var orda olur gece 12 de gelır pc benım bugun :)) sen ne yemegı pısırdın kocacına

Ewet başlayalım sohpete kızlar...Benim koçiş en geç 15:30 ewde olur...O gelince pc kapıyor hemen...Banada küçük diz üstü kalıyor bende sevmiyorum onu...Hesap makinesi kadar...

Yavrummm senin çalışmalara nsıl gidiyor tam gaz devam mı ?kaydirigubbakcemile3

Ben hamile olduğumu öğrendikten sonra.Eşime bir kere uğradım daha ohh be ne rahatt :roflol:

kızlar ben geçen ay 12 sinde hastalandım bu ayda 8 de olmayı bekliyordum ama hala hastalanmadım gittim test aldım sonra test yapmaktan vazgeçtim yarın yaparım diye çünkü her ay test yapaktan bıkmıştım bu ay hamilelik aklımda yoktu sonra dayanamadım . testi yaptım ve 2 cizgi çıktı ama 2.çizgi silik daha oncekilerde tek çizgi vardı aslında sevinmek istiyorum ama bilmiyorum daha önceki hamileligimdede aynı sı çıkmıştı şimdi çok heycanlıyım darısı herkesin başına kızlar başınızı arıttım kusurabakmayın hepinizi öpt..

ay neguzeeeell kesın hamılesın. tebrık ederım hihoyyyt

Kızlar adetimden beri belim ağrıyordu...Geçenlerde gittiğimizde kayınvalideye belim ağrıyor demiştim...Anneler gününde bana yakı al dedi yapıştır iyi gelir dedi hem belkide hamilede kaırsın dedi...Tabi benim koçiş bunu duyunca gözleri açıldı...Bu yakı işini araştırmıştım ama denemeye korkuyordum...Eşim dün gitmiş 2 tane eczaneden yakı almış...Biraz yaramazlık ettik sonra duş sonrada yakıyı yapıştırdı...Akşam ne yandı belim ne yanmak halada yanıyor...Ama iyi geldi sanırım...Ahh ahhh bir bu kalmıştı bunuda yaptık ya...

carnacım ben kan testini yaptırdığım gün bebişin kesesini gördüm sadece.
işte 15 gün sonrasına çağırmıştı.
bakalım bugün hem bebişi hemde kalp atışını görücez sanırım.
ya inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh

kızzzzzzz o yakıyı sey yapmadan once yapıstırcan benım bıldıgım öyle .. sonra duş almadan yatcan sabaha kadar.. acaba benmı yanlıs okudum:S ama ben boyle bılıyoduum lülülülülülü

kızlar hepinize teşekkürler güzel dilekleriniz için.
dua edin haaaaaaaaaaaaaaa.
ben çıkıyorum.
topik konusunu düşünün.
acaba devir yapmayı kabul ederlermi ki.

benımkıde 5 de gelcek yemek yıyıp gıtcek.. dukkanı var orda olur gece 12 de gelır pc benım bugun :)) sen ne yemegı pısırdın kocacına
Canım benimki saat 14:00 yemek yeyip geliyor ama birazdan ateşe taze fasulye yemeği koyacağım...
Yavrummm senin çalışmalara nsıl gidiyor tam gaz devam mı ?kaydirigubbakcemile3

Ben hamile olduğumu öğrendikten sonra.Eşime bir kere uğradım daha ohh be ne rahatt :roflol:
Vallah canım koçiş nezaman isterse ozaman diyeceğim ama adam geçen aydan otomatiğe bağladığından hemen hemen her akşam ama ayakları dikme yatma filan yaptığım yok...

Tebrik ederim canım...

kızzzzzzz o yakıyı sey yapmadan once yapıstırcan benım bıldıgım öyle .. sonra duş almadan yatcan sabaha kadar.. acaba benmı yanlıs okudum:S ama ben boyle bılıyoduum lülülülülülü
Canım akşam yapıştırdım şimdi 2 gün duracak...Bu akşam ara veririz yarın akşam yaramazlıktan sonra çıkartırım duşumu alıp tekrar yenisini yapıştırırım...
kızlar hepinize teşekkürler güzel dilekleriniz için.
dua edin haaaaaaaaaaaaaaa.
ben çıkıyorum.
topik konusunu düşünün.
acaba devir yapmayı kabul ederlermi ki.

:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Dualarmız senle canım...Topik konusuna gelince çoğunluk nasıl uygun görürse öyle olsun...

adet sokturmek ıcın cıvanpercemi otu önermıslerdı bı bardak ıctım sabah... yumurtalıklarım yerınden sökülcek sankı.. ıns hemen adet olurum yakın zamanda

adet sokturmek ıcın cıvanpercemi otu önermıslerdı bı bardak ıctım sabah... yumurtalıklarım yerınden sökülcek sankı.. ıns hemen adet olurum yakın zamanda

Adet olamamak çok kötü bir durum ya...Tüm sinirler yerinden oynuyor...Ben evlendiğimde 3 ay olmamıştı...Çok kötü bir durumdu...

Bende şu son günlerde hep koltukta oluyor...Film seyrederken bir bakıyorum biz flim olmuşuz...Vallah hamile kalırsam koltuk bebişi olacak...Banada koltuk iyi geliyor hem alıştım herhalde...O işi bittimi pc oturuyor bende tv seyrediyorum...

HORUDA canım son adet tarihini ve kaçıncı denemede tutturduğunu yazarsan senide ekleyelim listemize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…