2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

aynı bızdede öyle haha :roflol: kaydirigubbakcemile3

Kızlar yeni topik işine ne diyorsunuz...DENıZ16 birkaç kez yönetime msj yollamış ad değişikliği için onlarda yenisini açın demişler...

persembe dogumgunum 21 yasına gırcem.. eger dogumgunumu unutursa, dünki bölüm turkmalındakı abiye gıbı naz yapcam, sonra ben evden kactım dıye not bırakcam haahaha... adam peşimden bıle gelmez gülme krizi gecırır önce

ne güzel kız keşke bende o yaşlarda olsam : )

bende bugun tavuk soteyle kozlenmış patlıcan salatası yapcam bırazdan baslar hazırlarım boshayallersmile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 koltuk ii gelir inşallah aklinialirimsmile

Benimki de koltuk bebeği kaydirigubbakcemile3

Biz zaten yatak odası nedir bilmeyiz o ne ki :roflol:

Ayy ne güzel bir fikir...Bende 1 hafta önce diyorum ki 30 Mayıs doğum günüm...Ne alacaksın bana diyorum...Sen ne aldın diyor...Bende dedim ki ben çalışmıyorum ki çoğu kadın gibi sen ver bana para veyada kredi kartını alayım sana dedim hediye...Baktım sustu hemen...Unutursa doğum günümü bende ona yazayım evden gidiyorum diye kayınvalidemlere gideyim...Belki aklı başına gelirde üzmez beni...
Ne yemek yapıyorsun kız?

Canım patetesli taze fasulye yemeği yapıyorum...

inşallah cnm darısı başına,bende umutluyum bu ay senden cnm bakalım hayırlısıyla
Bende yarın 2 de gidiyorum doktora.Korkma canım yaa ben kalp atışlarını duyacağım sende hep bebeği görüp hem kalp atışlarını duyacaksın inşaallah.
ayy ne güzel cnm geldi günün hemen,bize güzel haberler verirsin inşallah,eminimki bebişinin sesini duyduktan sonra kendini daha iyi hissediceksin
ayy tebrikler cnm,ne mutlu sana,çok sevindim,inşallah herşey yolunda gider
ne güzel kız keşke bende o yaşlarda olsam : )

off 11 gün sonrada bende 28e başlıcam artık,o önemli değilde ailemde yaşlanıyo keşke onlar hiç yaşlanmasa:1no2:

Benimki de koltuk bebeği kaydirigubbakcemile3

Biz zaten yatak odası nedir bilmeyiz o ne ki :roflol:

Ewet ya bende unuttum...Zaten sevmiyordum yatağımı...Ben bazalı istiyordum olmadı...Böylede ay gıcırdayacak ay aşağıya ses gidecek ne yaptığımı anlamıyordum ama herifin umru bile olmuyordu almış çoşkuyu... kaydirigubbakcemile3

Ben 24 yaşında evlendim 26 yaşına gireceğim bu ay sonu ama senece hala 25 gösterecek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…