2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

yokk kız bi tane günüm var benim oda 15günde 1 zaten annemin zoruyla girdim dün öğlende bi arkadaşa gittim açamadım ama akşmları giirdim hep bi aşkı memnu arası verdim sonra tekrar girdim ama topikte inler cinler top oynuodukaydirigubbakcemile3

bende dün aşkı memnu izledim kapattım bile bilg.ı hiç açmadım.bende okul bitince sevdiğim arkadaşlarımla gircem güne en azından düzenli görüşmüş oluruz,yeriz içeriz :))))

bugün göbeğinde ayak olan tişört giyfim baby yazıyor her tarafında zaten benim göbüşüb maşallahı var öne doğru çok şirin oldu bayanssulusmile

gördüm canım maşallah
listeye benide eklermisiniz yeni tarihim 31 mayıs 10. denememiz olucak
cnm denizim16 gelince söleriz ekler o ayarlıyo listeyi,seninde günlerini bekleriz artık ne güzel
kız sinemmm maşallahhh canım 7+6 olmuşun ayy ne çabuk geçmiş bu günler bölee

ya evet valla cnm bende öyle bakınca diyorum ne kadar çabuk geçmiş zaman diye benim şimdi 8. hafta diye geçiyomuş yarın 8i doldurup 9a başlıcam düşün 3. ayın ilk haftasına başlıcam artık böyle düşününce çok çabuk geçmiş zaman ama dr.a gitçeimizi hesaplayınca geçmiyo :)))))))))) seninde tam yumurtlama günlerin demi cnm hatta geçmek üzere,hiç boş geçmeyin ben buay senin olcakmış gibi düşünüyorum inşallahhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bende dün aşkı memnu izledim kapattım bile bilg.ı hiç açmadım.bende okul bitince sevdiğim arkadaşlarımla gircem güne en azından düzenli görüşmüş oluruz,yeriz içeriz :))))

yapın kız valla arada iyi oluo değişiklik olur.gerçi benim günde annemin kokoş arkadaşları var amakaydirigubbakcemile3

bugün göbeğinde ayak olan tişört giyfim baby yazıyor her tarafında zaten benim göbüşüb maşallahı var öne doğru çok şirin oldu bayanssulusmile

ayy ne güzel bende alcam öle şeyler,zaten şu dönemde hamile kalmanın bi iyi yanı ne güzel tshirtler giycez,yok ben hep mayısta doğurmak istemişimdir :)))))))))))) bide yazı nasıl geçirceğimi düşünüyorum offfff sıcaktan bayılmazsak iyi

9 günüm kaldı benim günüme artık ggeçti heralde yumurtlamayı falan olursa ölesine falan olur..inşallah canımmmm

yapın kız valla arada iyi oluo değişiklik olur.gerçi benim günde annemin kokoş arkadaşları var amakaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
9 günüm kaldı benim günüme artık ggeçti heralde yumurtlamayı falan olursa ölesine falan olur..inşallah canımmmm

siz ölede olsa yapın :))) biz son 4 -5gün kala bırakmıştık,ama o dönemlerden hamile kaldığımı sanmıyorum benimm tam ortalarından kalmış sanırım,seninde öle olabilir

benim pek umudum yok nedense bu ayy..kalamazsam eğer bu ayy bisürü kür tarifleri aldım diğer topikten hepsini yapıcamkiiii zaten dr.a da gtmeyi de düşünüyorum bakalım artık hayırlısı canım:hulya:

neyse bn çıkıorum kızlar kahvaltımı yapmadım daha öptümmm herkesiiiiopuyorumnanaktan

izmirde sıcak ama Antalya bam başka sıcağı seviyorum gerçi ben iş yerimde de klima açık oluyor genelde pek sıcağa maruz kalmıyorum dışarda işim olmadıkça

günaydın canım.herkese de günaydın.ben işteyim malum 2 gündür pek yazamıym.ama okudum şimdi sizi.ya bişy sorcm biz adetim bittikten sonra eşimle hergün ilişkiye girdik hata mı ettik bilmiymki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…