2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

bende anlamadım tatlım

canım eşlerin ikisinde de sorun olmamasına rağmen gebelik oluşmuyorsa buna nedeni bilinmeyen infertilite diyolar.bununla uğraşan cok insan var benim ve senin gibi.bunların geneli psikolojik oluyor.bende 1 sene denemeden doktorum aşılama dedi.gerçi benim bikaç sorunum vardı ama bunlarda tedavisi mumkun olan seylerdi.belki doktorun zaten istiyorsun diye zman kazanmak için demiştir.benim doktorumda aniden aşılama yapalım deyince bende panik olmuşdum .sordum.dediki;zaten istiyosun diğer turlu tedavi için uğraşarak zaman kaybetmeyelim.yoksa iğne tedavisi yapacakdı.yıpratıcı olur dedi bende yaptırdım.bu yuzden herseyi sorgulama doktoruna güveniyorsan onun dediklerini yap...

şaziye19

canım üzüldüm ama hayırlısı ben 9 aydır her yaptıgım testte yıkıldım resmen ama insan alışıyor hayırlı zaman şimdi degil demekki

hsg dediğin rahim filmi sanırım .normalde evet rahim filmi cekiyolar yumurta takibi yapıyolar.ben cektirmedim o filmi.sadece yumurta takibi yapıldı bana

anladım canım bana o da yapılmadı daha neyse biraz daha bekleyelim bakalım rabbim bi yolunu gösterir inşallah

burcumm nerdesin karşılaşamıyoruz hiç,gecemi giriyosun ben 10gibi yatıyorum genelde ondan karşılaşamıyoruzmafoldumben öğlennde girmedin buara pek,günlerden fırsat bulamıyosun sanırımkaydirigubbakcemile3

Bende de o sorunlar benim ki senden erken başladı :s

benim bu hafta azıttı işte,demişlerdi 8.haftadan sonra çoğalır diye yarın 8 bitçek benim 9un günlerin başlıcam nasipse,yalnız senin erkenden çoğalırsa ilerde ne yapcan inşallah artmaz daha ya,yada erkenden kesilsin,genelde 12ye kadar sürüyormuş ama bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…