2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

sağolun kızlar.gebelik belirtisi olarak da bel ağrısı sabah uyanınca mide yanması (hafif bulantıyla beraber) göğüs büyümesi, zaman zamanda kasık ağrısı dışında bir belirtim yok.bu nasıl iş anlayamadım hiç hamilelik belirtilerini bile bekleyeceğimi düşünmezdim.her ay adet gununu beklemek gibi bişeymiş.hamile kalmakla iş bitmiyomuş

Ya çok takılmamak lazım her insan farklı yaşıyor.Belirtinin fazla olmaması bir şeylerin ters gittiği anlamına gelmiyor.benim ablam ve Annem de hamilelikleri boyunca ne bulantı olmuş ne de kusma.Ablamın kine zaten şahit oldum.Bende de mide bulantısı kusma gbi belirtiler yok.Bazen sol bazen sağ kasığıma giren ağrılar ve halsizlik ve yemek sonrası şişkinlik var ne yesem ağzıma geliyor gibi oluyor.

ıştee belirtinin olması herşeyin yolunda gittiğini gösterir düşüncesi insanı strese sokuyor.Bu sefer belirti olmadığına üzülüyor insan, hiç alakası yok bence.

ezocum aşılama nasıl yapılıyor.agrılı mı .acı verıyormu

hayır canım hiç acısı yok 2 dklık bişey .kendini kasmayacaksın.eşinden alınan spermleri bir kanül yardımıyla rahime veriyolar .öncesinde içini bi su verip yıkıyolar.o biraz sıkıntı ama başka seylere aklını verince onu bile anlamıyorsun

merhaba arkadaşlar saat 1 gibi parmağımı kestim 2sini birden ama biri hafif,diğeri çook derindi,bütün lavobo kana bulandı kaç tane selpak değiştirdim hemen giyinip elimi sarıp bide yukarda tutup sağlık ocağına gittim yakındı bize,ordaki hemşire beni biliyordu,neyse dr.unu çağırdı dikiş atmamız lazım dedi ama hamileyim diye aşıda olamıcağım için dikiş atmadık batikonlayıp ilaçlı sargı beziyle sardık 3gün pansumana gidicem,dr dua edelim iltihap olmasın dedi,sen bi intaniyeye git bence aşı durumunu sor dedi bende az aşağısındaki hastaneye gittim dr.a sordum oda ekmek bıçağından bişey olmaz korkma aşılık bişeyin yok dedi bakalım pazartesiyi bekliyorum inşallah iltihap olmaz,sol yüzük parmağımı eti keserken kestim tam tırnağımın alt kısmı 1cm derinliğindeymiş,zaten içinin etleri dışarı çıkmıştı sararken düzelterek sardı hep hemşire :sinifsinif:mafoldumbenmafoldumben :bbo:

Canım sakin ol öncelikle çok geçmiş olsun panik yapma bitanem inşallah bişey olmaz bende oqluşuma hamileyken bilegim kesilmişti 4 dikiş atmışlardı ancak çok panik yaptıqım için bebeqin durumuna baktılar ult.la ani heyecanlarda kontrol şart cnm istersen bi git dr.ye

yok cnm ben çok sakin davrandım hep eşim panik yaptırdı beni ya,işteydi,hemen geliyom çıkıyom işten gidelim kadın doğumcuya falan diye,ne alaka dedim kesik bu pansuman yaptırıyorum işte öle önemli değil dedim,sadece tansiyonum düştü kan kaybından biraz okadar 10dk dinlendim hastanede,eve geldim dinleniyorum,hiç bebişle ilgili bişey yok sanırım cnm,hiç öle hissetmedim kendimi ama hissedersem hemen giderim,sanada çok geçmiş olsun cnm ya,çok kötü bişey atlatmışsın kaç haftalık hamileydin,aşı olamadın demi

Son düzenleme:

oqluma hamileken olmuştu bu olay canım şimdi hamile deqilim ama bugün reql günüm çok stres yaptım kendime inşallah reqlim gelmez :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…