2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

benim pek umudum yok nedense bu ayy..kalamazsam eğer bu ayy bisürü kür tarifleri aldım diğer topikten hepsini yapıcamkiiii zaten dr.a da gtmeyi de düşünüyorum bakalım artık hayırlısı canım:hulya:
evet cnm o kürlerinde desteği olduğuna inanıyorum bende sonuçta dr.lar bile şunu yiyin bunu yiyin diyor,inşallah ahyırlısıyla buay bi geçsinde bakalım,görüşürüz cnm k.i.b
izmirde sıcak ama Antalya bam başka sıcağı seviyorum gerçi ben iş yerimde de klima açık oluyor genelde pek sıcağa maruz kalmıyorum dışarda işim olmadıkça

bende sıcağı çok seviyorum cnm ama vücut ısımız zaten biraz daha yüksek klimalı yerde dayanbiliriz ancak işte,şöyle dışarı çıkalım bişeyler alalım dedikmi yandık,.4buçuk aylıkkende bursada eşimin yeğenin sünnetine gitçez bursaya havaalanıda yok mecbur arabayla gitçez,zor olcak baya 5 saat yolculuk,orası daha serin oluyo bi o şansımız var valla,bakalım hayırlısıyla gelsinde gitmek nasip olsun

ıyıyım kızlar hepınıze cok tesekkur ederım artık agrım yok cok sukur sadece yogun bır mıyde bulantısı artık hıc bır sey yemez hale geldım ama olsun bebısım saglıklı olsunda ben razıyım

kızlar gunaydın nasılsınız
günaydın tatlım nasılsın,bebişimiz nasıl,iyileştinmi nasıl hissediyosun kendini
günaydın canım.herkese de günaydın.ben işteyim malum 2 gündür pek yazamıym.ama okudum şimdi sizi.ya bişy sorcm biz adetim bittikten sonra eşimle hergün ilişkiye girdik hata mı ettik bilmiymki?

hergün sperm kalitesini düşürüyo ama hergünde yapılabşlir cnm bizde 3-4 kere hergün yapmıştık ama sonra gün aşırıya geçmiştik,siz öle takılı kalmayın arada ara verin :)))

günaydın canım.herkese de günaydın.ben işteyim malum 2 gündür pek yazamıym.ama okudum şimdi sizi.ya bişy sorcm biz adetim bittikten sonra eşimle hergün ilişkiye girdik hata mı ettik bilmiymki?

canım benım ben hata ettıgını sanmıyorum bızde hıc bos gecırmemıstır umarım rabbım bıran once mucızene kavusturur :Saruboceq:

evet perş bidaha bak bakalım kanın kaç olcak,sonrada ultrasona girersin 10güne kadar inşallah görürsün bebişini,artık ileriye bakcan cnm napalım hayat devam ediyor,herşey insanlar için

merabalar canım kaç gündür yazamadım dünde verdim kan 144 olmuş doktorda baktı bişe gözükmedi ama iyi dedi değerin şimdi 10 gün sonra tekrar gideceğim

oooohhhh çok sevindim midenin bulanmasına düşünki herşey yolunda gidiyor,benimde bu hafta azıttı bulantılarım offfff

sinemcım canım allaha cok sukur cok ıyıyım sankı yenı dogmus gıbıyım bebısımde ıyı teyzesı ınsallahta hep ıyı olacak annesını uzmuyecek sen ne yapıyorsun nasıl gıdıyor

merabalar canım kaç gündür yazamadım dünde verdim kan 144 olmuş doktorda baktı bişe gözükmedi ama iyi dedi değerin şimdi 10 gün sonra tekrar gideceğim

maşallah cnm yükseliyor değerlerin ,inşallah hep yolunda gider,gözükmez daha bişey bende 4 haftalıkken gittiğimde 2 hafta sonra gel demişti ozaman görürsün sende inşallah

benimde kuzenimin düğünü var istanbulda bu ayın 29 unda 30 unda da benim sınavım var önce dedik uçakla gider geliriz sınav öğleden sonra yetişiriz ama şimdi eşim olmaz diyor temmuzun sonunda da iki kuzenimin düğünü daha var biri burda biri sivasta ve aynı zamana denk geliyor arada bir kaç gün var yine gidemeyeceğim sanırım :1no2:

kızlar ben kacıyom sanırım bıraz yatmayınca bu mıyde bulantısı gecmıycek kendınıze ıyı bakın hepınızı optum

sinemcım canım allaha cok sukur cok ıyıyım sankı yenı dogmus gıbıyım bebısımde ıyı teyzesı ınsallahta hep ıyı olacak annesını uzmuyecek sen ne yapıyorsun nasıl gıdıyor
üzmicek üzmicek artık bitti o konular,bizimkide iyi napsın,çok bulanıyorum buara okadar bida halsizlik ve iştahsızlık işte yoksa herşey yolunda sanırım görmeyeli :))))
hmmm seyahat engelimiz yok dedi dr bana ama senin trafik çok yoğun cnm o tempoyu kaldrman zor olabilir,benim 1 tane o yüzden daha rahatım,bide açıkcası hiçbişeyi kısıtlamak istemiyorum ev işlerini bile yapıyorum ama tabi hergün değilde haftada 1-2 işte,hayırlısı bakalım cnm belki iyi olursun gitmek istersin gidersiniz belli olmaz
ay yy aynen gulum ya ınsan her dakka kendını zeytın yag ıcmıs gıbı hıssedermı ınankı cok kotuuuu

ya evet valla cnm yesemde bulanıyo yemesemde,hani mide boş olmasın diyorlar ya,yok dolu oluncada aynı,bide çok zor yemek yiyorum ya inşallah geççek cnm napalım bi yandan iyi bişey bi yandan kötü,hep dr.lar bulantın varsa demekki yolunda gidiyo bazı şeyler diyorlar,böle teselli bulcaz artık :)))))

hamiş bayanlar diğer topikten aldığım bilgiyi aktarıyorum
günaydın taze hamileler
gaz için ılık ballı su için
bulantı çoksa bişey yiyemiyosanız petibör ve yağsız kaşarlı tost ve ayran yiyin için
hiç üzülmeyin bebişler ilk trimesterde anneden beslenmez yemesenizz de bişey olmaz yani

evet cnm bende nette okumuştum sonra dr.umda dedi bu 3 ay bişey yiyemesen bile çok önemli değil önemli olan 3 aydan sonrası dedi,ya ben sabah 2 kere yaptım yağsız kaşarsız tost bi 8de bi 11de ama kesmedi :))))

hamile arkadaşlar kaçıncı haftada bebeğinizi gördünüz?4. haftada kesiyi gördük ama bebeği göremedk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…