2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

istersen bi dr.a danış cnm testlerinde güzelmiş belki bizim bilmediğimiz bişey önerir,birde gerçekten fazla kafana takma o çook etkiliyor,dr.lar bile diyor bunu,bişeylerle meşgul ol cnm bua y olcakmı diye beklentiye düşmeden geçsin zaman

kızlar ya ben bole bısı yazmamıstım hanı esımle dalga gecıyoşar dıye yazıyo ya az once baglantım koptu benım o sırada bı karsıklık mı oldu acaba

anladım tatlım Allah yardımcın olsun o zman
amin cümlemizin

kvrck ilçede misin sen
hayır tatlım burayı görünce bende şok oldum ama burası merkez malesef

allah hayırlı haberlerle donmeyı nasıp etsın tatlım ... darısı bızım basımıza

kızlar ya ben bole bısı yazmamıstım hanı esımle dalga gecıyoşar dıye yazıyo ya az once baglantım koptu benım o sırada bı karsıklık mı oldu acaba
nerde yazıyo cnm yok öle bişey ben görmedim

kızlar bişi sormak istiyorum hani ben düzenlki adet görüyorum ya ve genelde yumoş zamanı agrı hissediyorum kasıklarımda genelde de o agrıdan 14 gün sonra mutlaka adet görürüm
bu agrı acaba yumoşi yeterli büyüklüğe gelmeden çatlarsa yine oluyo mu
ya da büyüyo ama hiç çatlamıyorsa yine agrı olur mu
hayır kafama takılan acaba yumurtalarım çatlamıyo ya da yeterli büyüklüğe ulaşmadan mı çatlıyor

SPORSTAR
canım maddi bi çıkarı olamaz ki devlet hastanesi muayenehane diil

kızlar ben cıkıyorum yıne temızlık saatı geldı offf((( su bahar temızlgı bı bıtse de rahatlasam(( az kaldı artık ama .....bılgısayarı acık bırakcam arada bır yazarım opuldunuz kızlarrr

SPORSTAR
canım maddi bi çıkarı olamaz ki devlet hastanesi muayenehane diil

yaa devletmi,hmmm ama genelde devlet hastaneleri 1sene uğraşın olabilir diyo,1 sene sonrasında testler veriyorlar falan hani herşey normalmi diye değilse aşılama diyor,sizin daha buay 10.deneme olucak niye öle dediki
hoşgeldin deniz nasılsın

bende anlamadım tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…