2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

her yolu denedik denemedigimiz bişey kalmadı artık bunalmaya başladık bizim gelin hamişmiş inanırmısın kardeşim baba olacak diye bile sevinemedim napcaz bilmiyorum tek korkum hsg tıkalı olması umarım böyle bişey yoktur

eşimle dalga geçiyolar ceketini atsan hamile bırakırsın diye
sperm tahlili 80 milyon ve hareketlilik %95 yine de olmuyor büyük bi problem var bende galiba

canım sen hormon testi falan yaptırdın mı muayane oldun mu eğer bir sorun yoksa takma kafanı muhakkak olur.boylede kafana takma.psikolojide cok etkiliyo cunku.

istersen bi dr.a danış cnm testlerinde güzelmiş belki bizim bilmediğimiz bişey önerir,birde gerçekten fazla kafana takma o çook etkiliyor,dr.lar bile diyor bunu,bişeylerle meşgul ol cnm bua y olcakmı diye beklentiye düşmeden geçsin zaman

kızlar ya ben bole bısı yazmamıstım hanı esımle dalga gecıyoşar dıye yazıyo ya az once baglantım koptu benım o sırada bı karsıklık mı oldu acaba

anladım tatlım Allah yardımcın olsun o zman
amin cümlemizin

kvrck ilçede misin sen
hayır tatlım burayı görünce bende şok oldum ama burası merkez malesef

her yolu denedik denemedigimiz bişey kalmadı artık bunalmaya başladık bizim gelin hamişmiş inanırmısın kardeşim baba olacak diye bile sevinemedim napcaz bilmiyorum tek korkum hsg tıkalı olması umarım böyle bişey yoktur

canım sen hormon testi falan yaptırdın mı muayane oldun mu eğer bir sorun yoksa takma kafanı muhakkak olur.boylede kafana takma.psikolojide cok etkiliyo cunku.
hormanel hiçbir problemim yok 3. denemede gitmiştik testler yapıldı ultrasonla bakıldı rahim var yumurta var şimdilik iyi 1 sene sonra gel dedi gönderdi yani kendimle ilgili hiçbirşey bilmiyorum şuan
istersen bi dr.a danış cnm testlerinde güzelmiş belki bizim bilmediğimiz bişey önerir,birde gerçekten fazla kafana takma o çook etkiliyor,dr.lar bile diyor bunu,bişeylerle meşgul ol cnm bua y olcakmı diye beklentiye düşmeden geçsin zaman

korkuyorum eşim konuşmuş doktorla adam gelin aşılama yapalım demiş
yuh artık ya dedim önce bi bak yumurtam büyüyomu çatlıyomu tüpler tıkalımı hemen aşılama yapılır mı bende gitmedim

:)) önemli değil canım.ben 6 nisanda aşılama yaptırdım.4+4 haftalık hamileyim..ama daha göremedim ufaklığı.pazartesi randevum var ama sanırım işimi şansa bırakmamak için perşembe yada cuma gidicem.hala inanamıyorum görmeden inanması zor oluyo:KK70:

allah hayırlı haberlerle donmeyı nasıp etsın tatlım ... darısı bızım basımıza

kızlar ya ben bole bısı yazmamıstım hanı esımle dalga gecıyoşar dıye yazıyo ya az once baglantım koptu benım o sırada bı karsıklık mı oldu acaba
nerde yazıyo cnm yok öle bişey ben görmedim
amin cümlemizin

hayır tatlım burayı görünce bende şok oldum ama burası merkez malesef

hormanel hiçbir problemim yok 3. denemede gitmiştik testler yapıldı ultrasonla bakıldı rahim var yumurta var şimdilik iyi 1 sene sonra gel dedi gönderdi yani kendimle ilgili hiçbirşey bilmiyorum şuan

korkuyorum eşim konuşmuş doktorla adam gelin aşılama yapalım demiş
yuh artık ya dedim önce bi bak yumurtam büyüyomu çatlıyomu tüpler tıkalımı hemen aşılama yapılır mı bende gitmedim

cnm çok mantıklı düşünüyosun aynen katılıyorum daha önce bişeyler denensinki olmuyorsa aşılama yapılır,onuda 1sene sonrasında bakıyorlar cnm bu bana biraz maddi çıkar gibi geldi dr.nuzun yaptığı

kızlar bişi sormak istiyorum hani ben düzenlki adet görüyorum ya ve genelde yumoş zamanı agrı hissediyorum kasıklarımda genelde de o agrıdan 14 gün sonra mutlaka adet görürüm
bu agrı acaba yumoşi yeterli büyüklüğe gelmeden çatlarsa yine oluyo mu
ya da büyüyo ama hiç çatlamıyorsa yine agrı olur mu
hayır kafama takılan acaba yumurtalarım çatlamıyo ya da yeterli büyüklüğe ulaşmadan mı çatlıyor

kızlar ben cıkıyorum yıne temızlık saatı geldı offf:KK43:((( su bahar temızlgı bı bıtse de rahatlasam:KK43:(( az kaldı artık ama .....bılgısayarı acık bırakcam arada bır yazarım opuldunuz kızlarrr

SPORSTAR
canım maddi bi çıkarı olamaz ki devlet hastanesi muayenehane diil

yaa devletmi,hmmm ama genelde devlet hastaneleri 1sene uğraşın olabilir diyo,1 sene sonrasında testler veriyorlar falan hani herşey normalmi diye değilse aşılama diyor,sizin daha buay 10.deneme olucak niye öle dediki
hoşgeldin deniz nasılsın

yaa devletmi,hmmm ama genelde devlet hastaneleri 1sene uğraşın olabilir diyo,1 sene sonrasında testler veriyorlar falan hani herşey normalmi diye değilse aşılama diyor,sizin daha buay 10.deneme olucak niye öle dediki
hoşgeldin deniz nasılsın
bende anlamadım tatlım

X