2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canım benim kafana takma
her ay olcak mı olmucak mı die bekelem
stres çok etkilio haberin olsun
rahat olun Rabbim en hayırlı zamanda hayırlı bi bebek verir inşallah göbüşüne:CüvCüv:

inşallah canım doktora gidip gitmeme konusunda da kararsız kaldım b
bi arkadaşımın adeti düzenliydi gitti doktora klomen başlamış doktor düzenli çalışan yumoşları kiste dönüşmüş ve dkh kullanmak zorunda kaldı korkuyor insan

bi arkadaşımın adeti düzenliydi gitti doktora klomen başlamış doktor düzenli çalışan yumoşları kiste dönüşmüş ve dkh kullanmak zorunda kaldı korkuyor insan

anladım ben gitmiştim doktotra yaklaşık bi sene deneyin olmazsa doktora başvurun demişti
oluo bazen biz bilmeden bişeler vücudumuzda
için rahat etmicekse git bi görün bişe kaybetmezsin tatlım

hosgeldın tatlımmm..
hoşbulduk canım sagol
anladım ben gitmiştim doktotra yaklaşık bi sene deneyin olmazsa doktora başvurun demişti
oluo bazen biz bilmeden bişeler vücudumuzda
için rahat etmicekse git bi görün bişe kaybetmezsin tatlım
burda imkanlar kısıtlı canım doktorumuzda pek ilgilenmiyor korkuyorum gitmeye herşey daha kötü olsun istemiyorum
sen hamişsin galiba kaçıncı denemede oldu

canım benim 7. haftada kırmızıya yakın kanamalarım oldu
doktora gttim yerleşme kanaması ii bebeğin dedi
doktordan geldim bir haftadır devam edio hala
çok kırmızı değil ama kahverengi lekelenme şeklinde
korkuorum ben de
bi de batmalar var kasıklarımda
öksürünce sızı oluo kasıklarımda rahat değilim pek

canım cok gecmıs olsun.. ama okudum okul ıs falan dıyosun hayatım da.. ısten ızın almaya calıs okula da sadece zorunlu derslere falan gıt kendını yorma canım dınlenmen gerek once senın ve bebegının saglıgı canım ıs guc hersey bos..

hoşbulduk canım sagol

burda imkanlar kısıtlı canım doktorumuzda pek ilgilenmiyor korkuyorum gitmeye herşey daha kötü olsun istemiyorum
sen hamişsin galiba kaçıncı denemede oldu

canım ben doğum kontrol hapı kullanıodum bıraktıktan 4 ay sora oldu
zaten 3 ay normal korunduk bırakınca da şükür oldu
ben de çok korkuodum çok korkuttular beni işte hap kullanıosun engeller seni olmaz falan die
ama bırakınca oldu şükür bekletmedi Rabbim bizi
sen nerdesin ki yurtdışı mı

canım cok gecmıs olsun.. ama okudum okul ıs falan dıyosun hayatım da.. ısten ızın almaya calıs okula da sadece zorunlu derslere falan gıt kendını yorma canım dınlenmen gerek once senın ve bebegının saglıgı canım ıs guc hersey bos..

haklısın tatlım bakalım doktor ne derse bugün ona göre bi yol izlicez

benim 30 mayısaydı randevum:eek:
ama bebek durmuo napıım
2 cm olmuştur heralde ufaklık
sen de rahminin büyüdüğünü hissedio musun canım ya

evet cnm hep kasıklarımda böle ara ara baskı oluşuyo hani sanki biri yumrukla bastırıp çekiyo gibi,zaten 5dk da bir wc ye gidiyorum yer kalmadı idrar kesesine sanırım,su içiyorum 3dk sonra hemen wc ye :)))) çok yorucu :)))) bide yatarken çok tedirgin yatıyorum bazen yüzüstü dönüyorum çünkü bide çok geriniyorum,sonra nasıl korkuyorum acaba kötü bişey yaptımmı diye, randevun kaçta cnm gelince yaz hemen bizede

kvrck cnm sizde herşey yolundaysa yumurtlama dönemlerinde de beraber oluyosanız gerisi allahın takdiri artık,olmaması için hiç bi neden yok,ben mesela beraber olduktan sonra 1 saat yataktan kalkmıyordum belinin altına yastık koy yat uyu cnm wc ye gitme,duş falan alma,gerçi o şekilde olanlar bile var ama sen böle dene bide cnm

canım cok gecmıs olsun ya yenı gordum bu msjı benım normal degerlerde de 2,8-29,2 yazıyo yanı benımkı 24,54 normal degerı gecmıyo ama neredeyse gececek gıbı aman bunlarada cok kafamı takmak da ıstemıyorum ama elımde deıl.. kızlar ben kımseyle bunları paylasamıyorum bu cıvarda eltım bıle pko lu oldugumu ogrendı ne zaman adetımle ılguılı bısı duysa hanı sende bısı varya ondandır dıyo bende artık kımseye anlatmıyorum sızden baska buraya gırıp sızlerle ıyıkı tansmısım.. rahatlıyorum sızınle konusunca ..ıyıkı varsınız yaaaa

sıkma canını rahat ol.aynı seyleri bizde yaşıyoruz.canım klomen kullanırken takip ediliyo genelde eğer seni hap bittiğindeki gun cağırırsa ozaman bakacak demekki .biraz öncede dediğim gibi bu hap kist yapabiliyo o yuzden takip ediliyo.mesela benimkardeşim ilk kullandığında yumurtada bi gelişme olmadı ama ikincisinde yumurta haddinden fazla buyudun 25 mi ne olmuşdu o bile olmaması gereken bişeymiş.doktoruna guveniyosan bence onun dediklerini yap.gerekirse ara ilacı kullanırken takip yapmıyacakmıyız son gun mu bakıcaksınız yumurtamın ebatına diye...kafana takılanları sor.ben oyle yapıyorum.yoksa kafamda kuruyorumda kuruyorum.kafanada takma bak bende yara var pko var prolaktin de var.hiç olmaz dediğim bi anda oldu.bugun cuma Allah ım tüm isteyen arkadaşlarımıza veriri inşallah,hamile olanlarada sağlıcakla kucaklarına almayı nasip eder inşallah şu mübarek cuma gununn hatırına

bi arkadaşımın adeti düzenliydi gitti doktora klomen başlamış doktor düzenli çalışan yumoşları kiste dönüşmüş ve dkh kullanmak zorunda kaldı korkuyor insan[/QUO

canım 10 denemenmıs sanırm..hıc gıtmedınmı dr a ben bıyerde okumustum ama ne kadar dogruydu bılmıyorum kadın evlendıkten sonra kadınlıga alısması 6 ay surermıs ve korunmayı bıraktıktan sonra da sperme alısıp kendını hazırlaması 6 ayı gecermıs tabı her kadında deıl bazısı hemen kalıyo.. o yuzden sakın uzulme herseyın hayırlısı canım bır gun hepımız anne olucaz ve bugunlerımıze gulucez....unutma her son bı baslangıctır aslında..3 gun once yenı bır baslangıc yaptın sen son deıl :))))

sıkma canını rahat ol.aynı seyleri bizde yaşıyoruz.canım klomen kullanırken takip ediliyo genelde eğer seni hap bittiğindeki gun cağırırsa ozaman bakacak demekki .biraz öncede dediğim gibi bu hap kist yapabiliyo o yuzden takip ediliyo.mesela benimkardeşim ilk kullandığında yumurtada bi gelişme olmadı ama ikincisinde yumurta haddinden fazla buyudun 25 mi ne olmuşdu o bile olmaması gereken bişeymiş.doktoruna guveniyosan bence onun dediklerini yap.gerekirse ara ilacı kullanırken takip yapmıyacakmıyız son gun mu bakıcaksınız yumurtamın ebatına diye...kafana takılanları sor.ben oyle yapıyorum.yoksa kafamda kuruyorumda kuruyorum.kafanada takma bak bende yara var pko var prolaktin de var.hiç olmaz dediğim bi anda oldu.bugun cuma Allah ım tüm isteyen arkadaşlarımıza veriri inşallah,hamile olanlarada sağlıcakla kucaklarına almayı nasip eder inşallah şu mübarek cuma gununn hatırına

amin canım amin..çok tşk ed.moral verdın bana baslmaya karar verdım ıcıcem hapı..ama aksam dr da bı arıcam ole ıcıcem .sorayım bakalım bı ne dıcek..

canım ben doğum kontrol hapı kullanıodum bıraktıktan 4 ay sora oldu
zaten 3 ay normal korunduk bırakınca da şükür oldu
ben de çok korkuodum çok korkuttular beni işte hap kullanıosun engeller seni olmaz falan die
ama bırakınca oldu şükür bekletmedi Rabbim bizi
sen nerdesin ki yurtdışı mı

ben hiç korunmadım canım ona ragmen olmuyo
rabbimin bildigi bişey var demekki
ben gümüşhanedeyim

amin canım amin..çok tşk ed.moral verdın bana baslmaya karar verdım ıcıcem hapı..ama aksam dr da bı arıcam ole ıcıcem .sorayım bakalım bı ne dıcek..

evet bencede oyle yap.aramadan oncede aklına takılanları yaz gelde hep unutuluyor.Allah yardımcın olsun canım..

ben hiç korunmadım canım ona ragmen olmuyo
rabbimin bildigi bişey var demekki
ben gümüşhanedeyim

cnaım özel doktor yok mu oralarda
özeldekiler daha bi güzel ilgileniolar her zman
ben ilk develt hastanesine gittim dövmekten beter ettiler tövbe ettim artık özel hastanaeye gidiorum
en azından bi fikir edinirsin
sosyal güvencen vardır 30 lira falan alıolar muayene ücreti

evet cnm hep kasıklarımda böle ara ara baskı oluşuyo hani sanki biri yumrukla bastırıp çekiyo gibi,zaten 5dk da bir wc ye gidiyorum yer kalmadı idrar kesesine sanırım,su içiyorum 3dk sonra hemen wc ye :)))) çok yorucu :)))) bide yatarken çok tedirgin yatıyorum bazen yüzüstü dönüyorum çünkü bide çok geriniyorum,sonra nasıl korkuyorum acaba kötü bişey yaptımmı diye, randevun kaçta cnm gelince yaz hemen bizede

kvrck cnm sizde herşey yolundaysa yumurtlama dönemlerinde de beraber oluyosanız gerisi allahın takdiri artık,olmaması için hiç bi neden yok,ben mesela beraber olduktan sonra 1 saat yataktan kalkmıyordum belinin altına yastık koy yat uyu cnm wc ye gitme,duş falan alma,gerçi o şekilde olanlar bile var ama sen böle dene bide cnm
her yolu denedik denemedigimiz bişey kalmadı artık bunalmaya başladık bizim gelin hamişmiş inanırmısın kardeşim baba olacak diye bile sevinemedim napcaz bilmiyorum tek korkum hsg tıkalı olması umarım böyle bişey yoktur

bi arkadaşımın adeti düzenliydi gitti doktora klomen başlamış doktor düzenli çalışan yumoşları kiste dönüşmüş ve dkh kullanmak zorunda kaldı korkuyor insan[/QUO

canım 10 denemenmıs sanırm..hıc gıtmedınmı dr a ben bıyerde okumustum ama ne kadar dogruydu bılmıyorum kadın evlendıkten sonra kadınlıga alısması 6 ay surermıs ve korunmayı bıraktıktan sonra da sperme alısıp kendını hazırlaması 6 ayı gecermıs tabı her kadında deıl bazısı hemen kalıyo.. o yuzden sakın uzulme herseyın hayırlısı canım bır gun hepımız anne olucaz ve bugunlerımıze gulucez....unutma her son bı baslangıctır aslında..3 gun once yenı bır baslangıc yaptın sen son deıl :))))

eşimle dalga geçiyolar ceketini atsan hamile bırakırsın diye
sperm tahlili 80 milyon ve hareketlilik %95 yine de olmuyor büyük bi problem var bende galiba

amın canım.ben kendı derdımden senı sormayı unuttum sen kac aylık hamıssın canım

:)) önemli değil canım.ben 6 nisanda aşılama yaptırdım.4+4 haftalık hamileyim..ama daha göremedim ufaklığı.pazartesi randevum var ama sanırım işimi şansa bırakmamak için perşembe yada cuma gidicem.hala inanamıyorum görmeden inanması zor oluyo:KK70:

cnaım özel doktor yok mu oralarda
özeldekiler daha bi güzel ilgileniolar her zman
ben ilk develt hastanesine gittim dövmekten beter ettiler tövbe ettim artık özel hastanaeye gidiorum
en azından bi fikir edinirsin
sosyal güvencen vardır 30 lira falan alıolar muayene ücreti
özel doktor mu
burası avuçiçi kadar yer devlet hastanesinde bile 1 tane doktor var

X