2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

cnm bence git,gitmezsen aklında daha çok soru olcak için rahat etmicek bence,git inşallah biişey yoktur zaten rahatlar gelirsin ama öbür türlü hep aklında kalır,inşallah bidaha olmaz cnmda korkmayız bizde

inşallah tatlım yaa
3 gündür kasıklarımda batma da var
anneme sordum bende hiç böle bişe olmadı bi git dedi
gidiim öğleden sora bakım inşallah iidir bebeğim

pandam canım senın neyın var nıye doktora gıtmen gerekıyodu ben gecmsı okumadım da

canım benim 7. haftada kırmızıya yakın kanamalarım oldu
doktora gttim yerleşme kanaması ii bebeğin dedi
doktordan geldim bir haftadır devam edio hala
çok kırmızı değil ama kahverengi lekelenme şeklinde
korkuorum ben de
bi de batmalar var kasıklarımda
öksürünce sızı oluo kasıklarımda rahat değilim pek

canım prolaktının normalde kac olması gerekıyokı acaba benım kı 24,54 cıkmıstı gecen ay gıtttıgımde reglın 3 gunu alınmıstı kan

canım bu değer hastanenin ölçüm araçlarına göre değişiyor ama seninki normal demekki ben tıp fakültesien gidiyorum orda sınır 30 başka yerlerde 25 değişiyo yani ama seninkinde bi sorun yok.ben ilk ölçtürdüğümde 114 dü .mr falan istedi doktor bende beyinde kitle yapıyomuş bu hormon cunku.

hoşgeldin cnm bebişmi planlıyorsun
teşekkür ederim tatlım
malesef 9. denememiz 3gün önce kırmızıları görerek bitti
10. denememize başlıycaz
daha önce farklı bir forumdaydım ama hamişler çogalınca muhabbet hep hamilelik ve bebek üzerine dönmeye başladı açıkcası fazla girmek istemiyorum canım sıkılıyor

inşallah tatlım yaa
3 gündür kasıklarımda batma da var
anneme sordum bende hiç böle bişe olmadı bi git dedi
gidiim öğleden sora bakım inşallah iidir bebeğim

inşallah cnm sen hiç yorulma,hareket falan etme bu dönem burda da bi arkadaşımız vardı onunda hafif lekelenmeleri oluyodu,benle aynı sat oda dr yerleşmede olabilir demiş hep yat dinlen demiş hiç kalkma demiş en son durum iyidi cnm,sende kendine çok dikkat et,belini yorma,dr. ne dicek bakalım,çalışıyordun demi cnm,gerekirse 1 hafta izine çık ya,inşallah gerek kalmaz cnm bakalım dr.un ne dicek

çok tskr ederım canım ya valla baya rahatladım o zaman kullanayım hapı zaten senden cevap gelene kadar bırazda netten arastırdım ben prolaktınım sence nasıl dr ıyı demsıtı ama o butun sonuclara baktı hepsıne ıyı dedı ıste hanı drlar gecıstırır ya dogru duzgun bı anlatmazlar neyse suan gıttıgım drdan cok memnunum zaten ona gıderım muhtemelen yumurta takıbıne canım o hapı verıp takıp etmeyen oluyomu acaba zaten bana hapın bıttıgı gun haber ver dedı son hapı kullangım gun arayıp soylıcem ona gore bılgılendırcem senı dedı demekkı o da cagırcak benı ınsallah faydasını gorup senın gıbı hamıle kalabılım canım ya

hoşgeldin tatlımopuyorumnanaktan
hoşbulduk canım ya çok sagolun ilaç gibi geldiniz
forum arayışına girince bi kaç yer bana selam dahi vermedi artık insanlar bi düzene girmiş haklı olarakl tabi
şaşırttınız beni sagolun kaydirigubbakcemile5

inşallah buay güzel haberler alırız cnm senden,adetin bittikten sonraki gün başla çalışmalara cnm gün aşırı,tahmini yumurtlama günlerinde hergün çalışın,sonra yine gün aşırı,bizim öyle oldu cnm,ama sadece 2-3 kere beraber olmayla da hamile kalanlar var,şans :)))) bizim topikte karışığız cnm herşeyden konuşuyoruz sıkılmazsın

çalışıorum da şimdi izinde alırsam işler aksıcak ya
yazılılar performans ödevleri notlar falaln az kaldı ya okulların kapanmasına
bii de müfettiş gelecekmiş yaa müdür pek ii karşılamaz offf
Allaha emanet bebekleirmiz:bbo:

canım cok gecmıs olsun ya yenı gordum bu msjı benım normal degerlerde de 2,8-29,2 yazıyo yanı benımkı 24,54 normal degerı gecmıyo ama neredeyse gececek gıbı aman bunlarada cok kafamı takmak da ıstemıyorum ama elımde deıl.. kızlar ben kımseyle bunları paylasamıyorum bu cıvarda eltım bıle pko lu oldugumu ogrendı ne zaman adetımle ılguılı bısı duysa hanı sende bısı varya ondandır dıyo bende artık kımseye anlatmıyorum sızden baska buraya gırıp sızlerle ıyıkı tansmısım.. rahatlıyorum sızınle konusunca ..ıyıkı varsınız yaaaa

eşimin hiçbir saglık problemi yok hatta normaldan çok daha iyi
bense her ay düzenli adet görürüm yumoş çatlama zamanını bile hissediyorum kasıklarımda agrı olur ama 9 aydır neden olmuyor anlayabilmiş degilim

canım benim kafana takma
her ay olcak mı olmucak mı die bekelem
stres çok etkilio haberin olsun
rahat olun Rabbim en hayırlı zamanda hayırlı bi bebek verir inşallah göbüşüne:CüvCüv:

offf anladım cnm haklısın son zamanları artık okulun,önce ALLAH'A sonra sana emanet valla cnm,napalım artık,inşallah bugün iyi haberler alırsında içimiz rahat eder,bebişinide görcen bugün negüzel bakalım ne kadar oldu,gelişimi nasıl,benim taaa 21inde randevum nasıl geççek zaman diye düşünüyorum

benim 30 mayısaydı randevum
ama bebek durmuo napıım
2 cm olmuştur heralde ufaklık
sen de rahminin büyüdüğünü hissedio musun canım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…