2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

benim kocişin en sevdiği yemek kurufasülye biz akşam annemlere gideceğim annemde taze fasülye pilav yapmış cokacimcoook

aklıma yemek gelmedı baska yaa.. hergün et et hamur bıktııım. sebze sevmıyo adam bende tam tersı sebze sevıyom. al sana etli fasulye dıyecem gelınce kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Ohhh 2 saat uyumuşum.Ara ara uyanıp tekrar uyudum: )

Benim akşam yemekte et pilav semizotu salatası var.

aslında canım cok cılek cekıyo yemek yerıne 1 kg cılegı yıyebılırım canım ıstedı. arayımda alsın gelırken hihoyyyt

kızlar ben yarın test yapıyorum .. dayımın kızı gelcekmış kahvaltıya gelirken al dedım .. mağlum ben alamıyom bakalım ne cıkacak eyvahedigeldismile

hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım :Saruboceq:

amiin. pek umudum yok aslındada yapıyım bari.. haftaya dr.a gıttıgımde sorar test yaptınmı dıye yok demeyım kızar :) bu arada muhtemelen ikinci idrarımla yapmak zorunda kalcam.. bısey farkedermı?

kumralperi canım slm geçmişi okudunda seninle durumumuz çok benziyor bizde eyliüde ilk denememizde hamilelik oluştu fakat kimyasal gebelikti sonra ara verdik şimdi çalışmalra başlayalı 4 ay oldu bakalım artık kısmet sen çalışmalara tekrar ne zman başlamıştın

kumralperi canım slm geçmişi okudunda seninle durumumuz çok benziyor bizde eyliüde ilk denememizde hamilelik oluştu fakat kimyasal gebelikti sonra ara verdik şimdi çalışmalra başlayalı 4 ay oldu bakalım artık kısmet sen çalışmalara tekrar ne zman başlamıştın

kımyasal gebelıkte ne oluyo canım

Pişt kızlar ben geldim...Aaa ama kimsecikler yok...Ben bişey yapmadım bugün...Zaten eşim saat 23:00 gelecek...Milföy istedi benden onları yapacağım...

karakaya canım ben 5 subatta yaptım dusugumu cok uzun yazıcam ama yarına cok gerılerde kalır o yuzden yarın gırer yazarım mart 20 den sonra canım yanı bır aydır bu ay regl oldum umudum hazırana kaldı canım ama 16 gun gecıkmelı oldum regl neyse kımse yok burda:KK43:( yarın goreusuruz kızlar

iyi akşamlar kızlar ben bugun o ilaçla ilgili doktoru aradım ilaç bitene kadar kullanacakmışım ve adet olunca gidecekmişim dr a..

X