2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Ya bende asilama yumurta takibi filan yapmak istiyorum ama birakin asilamayi benim doktor bana klomen vermeye bile yanasmiyor:umursamaz: Aslinda en iyisi türk dr. insanin her istegini yapiyorlar ama bizim burdada türk ve bayan doktor yok hepsi erkek. Dr hem erkek hemde türk olunca cekiniyorum acikcasi. Hadi erkek ve alman olsa neyse kararsizim valla

Aslında benim istediğim aşılama değildi canım bu karar doktorun kararı.hatta doktorum aşılama için çok erken dedi başta bir yıl denemeniz gerekir dedi.belki senin içinde erken olduğundan doktorun vermemiş olabilir.şuda var tabi oradaki takip ile buradaki takip farklı oluyor..inşallah hakkında hayırlısı olur.

sporstar ben de uyuyamıorum
bugün okulum yok ama uyandım 7.30 da
akşamları 8 de uykum gelio şaşırdı düzenim iiceohaoldumsmile
aynen cnm dün okadar zor bekledimki aşkı memnunun bitmesini 9da yatcaktım merak etmesem diziyi,bölede 7.30da uyanıyorum işte yarım saat kalkmadım uyurmuyum diye yok,cnm sen bugün dr.a gitceksin demi dün gördüm ben çıktıktan sonra yazmışsın topikte,inşallah hayırlı haberlerle gelirsin
kuzenım 10gıbı gelırım dedı.. eger bısey cıkmazsa o gıdınce yazarım kızlar.. olurda BI UMUT cıft cıkarsa o varkende gırer hemen yazarım.. eger olmazsam sız anlayın bısey yok boshayallersmile
ya sen olumluda olumsuzda yaz ya,merak ederiz biz,moralini yüksek tut olur belki bakalım,merak ettim çok
ooofff kızlar ya ben artık ılk sayfada benımde nıckım yazsın ıstıyorum :KK43:((((

cnm sen bilgilerini bidaha yazasana denizi görünce söliyim ben ona,yada özelden mesaj at denize,geçmişin hepsini okumayınca kaçıyo böle bilgilerini veren kişiler,son adet tarihinle kacıncı denemen olduğunu yaz ben denizi görünce söliyim ona
hayırlı cumalar erginsenacım

kızlar benım bugun klomene baslamam gerekıyor.su an topıcte kımler varsa nolur bana hemen cevap versın bu hapı sazıye19dan baska kulllanan kım var herkese gobekten ıgne vuruluyomu .daha erken dıye hapı kullanmakta ıstemıyorum ama bı yandan da belkı hemen hamıs olurum dıye de ıcmek ıstıyorum esımle de konustuk o sen bılırsın dıyo napıcagımı sasırmıs durumdayım kızlar nolur bana yardım edın:KK43:((

kızlar benım bugun klomene baslamam gerekıyor.su an topıcte kımler varsa nolur bana hemen cevap versın bu hapı sazıye19dan baska kulllanan kım var herkese gobekten ıgne vuruluyomu .daha erken dıye hapı kullanmakta ıstemıyorum ama bı yandan da belkı hemen hamıs olurum dıye de ıcmek ıstıyorum esımle de konustuk o sen bılırsın dıyo napıcagımı sasırmıs durumdayım kızlar nolur bana yardım edın:KK43:((

klomen nedir çatlatma iqnesi falanmı?

cnm benim o ilaçla ilgili hiç bir fikrim yok,nasıl yapıldığınıda bilmiyorum,ilk defa burdaki arkadaşlardan duymuştum,bilen çıkar belki kızlardan

ahh canım ne guzel.cok sevındım.sizde ne sorun vardı.ne kadar denemeden sonra dr.a gıttın.hangı tetlerı yaptrdın.bende gıtcemde dr.a

canım ben evlendikden sonra 1 sene korundum.sonra doğum kontrol hapı almak için doktora gittim ve hormon testi yaptı.zaten pkolu olduğumu biliyodum bide hormon testi sonucu prolaktinimin tavan yaptığını öğrendim.sonrada zaten bu kadar engel var diye korunmayı bıraktık.doktorum hormonu düzeltmek için 3 ay ilaç tedavisi uyguladı ve hormon düştü.3 ay ilaç kullanmadım ve hormonum yine yükseldi.tabi buarada benim pkolar duruyor olduğu gibi.hormonumun sınırda olduğunu soyledi doktorum ve yumurta takibine başladık.yumurta olgunlaşıncada ani bir kararla aşılama yaptık.çok şükür ki tuttu.darısı senin ve isteyen herkesin başına.

ben kullandım canım ilaç bittikden sonra koldan iğne oldum ben.yumurtlama problemin varsa bu ilaç kullanılıyor ama bu ilacı kullanırkende doktor kontrolunde olman lazım 2 gunde bir ultrasonla yumurtana bakıyolar.bazen ilaç kist yapabiliyo çünkü.

ıgneyı koldanda vurunabılırsın gobektende.. bana gobekten tavsıye etmıstı doktor daha ıyı dıye

canım ben evlendikden sonra 1 sene korundum.sonra doğum kontrol hapı almak için doktora gittim ve hormon testi yaptı.zaten pkolu olduğumu biliyodum bide hormon testi sonucu prolaktinimin tavan yaptığını öğrendim.sonrada zaten bu kadar engel var diye korunmayı bıraktık.doktorum hormonu düzeltmek için 3 ay ilaç tedavisi uyguladı ve hormon düştü.3 ay ilaç kullanmadım ve hormonum yine yükseldi.tabi buarada benim pkolar duruyor olduğu gibi.hormonumun sınırda olduğunu soyledi doktorum ve yumurta takibine başladık.yumurta olgunlaşıncada ani bir kararla aşılama yaptık.çok şükür ki tuttu.darısı senin ve isteyen herkesin başına.

canım bende de pko var sana da ben anlatayım kısaca durumlarımız benzıyo..ben gecen sene hazıran ayında dr gıttım ve pko lu oldugumu ogrendım:KK43:(o uc ay adetlerım 6 10 11 gun gecıktı agustosta tkrr baska bı dr gıttım oda bana ılac tedavısı verdı 3 ay ıctım kasımda bıraktırdı doktor.. denemelere baslayın dedı..kasım 21 de adet oldum ve ılacı bıraktım aralıga kadar korunmadık 21 aralık adet oldum.daha sonra ocak 21 de olmadım ve beklemeye basladık sonra 12 gun gecıktıkten sonra test yaptık cıft cızgıydı..cok sevındık..ama kanda degerım 160,7 cıkmıstı dr.cok kucuk dedı.ultrasonda kekesı gorukmedı..10 gun sonra gel dedı ama 10 gun sonraya kalmadı 5 gun sonra 5 subatta dusuk yaptım.daha sonra 20 marta kadar regl olmadım zaten o sıradada korunduk ole dedıklerı ıcın..sımdı de 16 gun gecıkmelı regl oldum.ve dr klomen verdı ıste aslında daha yenı basladık napmalıyım sence???

ben kullandım canım ilaç bittikden sonra koldan iğne oldum ben.yumurtlama problemin varsa bu ilaç kullanılıyor ama bu ilacı kullanırkende doktor kontrolunde olman lazım 2 gunde bir ultrasonla yumurtana bakıyolar.bazen ilaç kist yapabiliyo çünkü.

canım sen kac ay denedıkten sonra klomen ıcmeye baslamıstın

cnm sen bilgilerini bidaha yazasana denizi görünce söliyim ben ona,yada özelden mesaj at denize,geçmişin hepsini okumayınca kaçıyo böle bilgilerini veren kişiler,son adet tarihinle kacıncı denemen olduğunu yaz ben denizi görünce söliyim ona
hayırlı cumalar erginsenacım[/QUOTE]

canım 2. denemem sayılır ve son regl tarıhım 5 mayıs

canım prolaktının normalde kac olması gerekıyokı acaba benım kı 24,54 cıkmıstı gecen ay gıtttıgımde reglın 3 gunu alınmıstı kan

aynen cnm dün okadar zor bekledimki aşkı memnunun bitmesini 9da yatcaktım merak etmesem diziyi,bölede 7.30da uyanıyorum işte yarım saat kalkmadım uyurmuyum diye yok,cnm sen bugün dr.a gitceksin demi dün gördüm ben çıktıktan sonra yazmışsın topikte,inşallah hayırlı haberlerle gelirsin

canım gideceğim ama dünden beri kanamam yok
gitsem mi gitmesem mi karar veremedim iki de bir doktordayım 2 haftadır

canım bende de pko var sana da ben anlatayım kısaca durumlarımız benzıyo..ben gecen sene hazıran ayında dr gıttım ve pko lu oldugumu ogrendım:KK43:(o uc ay adetlerım 6 10 11 gun gecıktı agustosta tkrr baska bı dr gıttım oda bana ılac tedavısı verdı 3 ay ıctım kasımda bıraktırdı doktor.. denemelere baslayın dedı..kasım 21 de adet oldum ve ılacı bıraktım aralıga kadar korunmadık 21 aralık adet oldum.daha sonra ocak 21 de olmadım ve beklemeye basladık sonra 12 gun gecıktıkten sonra test yaptık cıft cızgıydı..cok sevındık..ama kanda degerım 160,7 cıkmıstı dr.cok kucuk dedı.ultrasonda kekesı gorukmedı..10 gun sonra gel dedı ama 10 gun sonraya kalmadı 5 gun sonra 5 subatta dusuk yaptım.daha sonra 20 marta kadar regl olmadım zaten o sıradada korunduk ole dedıklerı ıcın..sımdı de 16 gun gecıkmelı regl oldum.ve dr klomen verdı ıste aslında daha yenı basladık napmalıyım sence???

ben gecen sene nisanda durumumu öğrendim.pkolu olduğumu bekarken biliyodum zaten.senin durumun benden iyi.prolaktin denen hormon gebeliği engelleyen b, hormon ilaç kullansan ilaç da gebelik için sorun ilacı bıraksan hormon yine hortluyo.doktorum benim pkolarım için(iki yumurtamda da var)gebelik için cok sorun değil ama kalitesiz yumurta uretimi yada hiç yumurtlayamama problemi yapar dedi.benim adetlerimde cok duzensizlik yokdu.ama meğer yumurtlamamda problem varmış.eğer doktorun önerdiyse ve yumurta takibi yapabilecek durumun varsa bence dene derim.ne den bu kadar tedirgin olduğunu anlayamadım.iğneye gelince kalcadan koldan yada göbekden vuruluyor.benim iğnenin ucu kol için ideal olduğundan koldan vuruldum kalça için çok inceydi.ama sen doktoruna sorarsın nerden vurulim diye.bide bu iğnelerden biri piyasada zor bulunuyor.benim kullandığım ovitrelleydi.sen klomen i kullanırken zaten içinde 5 tablet var 2 gunde bir yumurtanı takip edicekler belli bir buyukluğe gelince oda sanırım 22 mm falan.(benimkini 18 de patlatmaya karar verdi)iğneyi vuruluyosun ve 36 saat sonrada ilişkiye giriyosun.umarım yardımcı olabilmişimdir.öğrenmek istediğin başka bişey varsa elimden geleni yaparım.

canım gideceğim ama dünden beri kanamam yok
gitsem mi gitmesem mi karar veremedim iki de bir doktordayım 2 haftadır

cnm bence git,gitmezsen aklında daha çok soru olcak için rahat etmicek bence,git inşallah biişey yoktur zaten rahatlar gelirsin ama öbür türlü hep aklında kalır,inşallah bidaha olmaz cnmda korkmayız bizde

X