2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

tiroid testi icin sadece kan alindi ama seker testinde ac karnina yapdilar bol bol kan almislardi yine ama ac karnina. Belirtiler öncelikle kilolar, sonra unutkanlik, dalginlik vede bogazda olusan dügümler. Bunlar bende olan belirtiler canim.

canım ben hepsını yaptrcam tıroıd, hormon testlerı nelerse, yumurta takıbı de yaptrcam,sekere,ürine hepsıne baktrcam kafamda soru ısaretı kalmasın

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

mutter.............................6 mayıs................3.deneme
erginsena........................7 mayıs.................3.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
seliz...............................10 mayıs................4.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
nurmeh.............................17 mayıs...............4.deneme
simiramis..........................20 mayıs..............10.deneme
pelin67.............................21 mayıs...............6.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
pretty9217........................22 mayıs...............2.deneme
gülpembe80......................22 mayıs...............5.deneme
toprakceylin......................23 mayıs...............3.deneme
mse121822.......................23 mayıs...............4.deneme
nehir25..............................23 mayıs...............2.deneme
hilal24.............................????????................3.deneme
azize1..............................????????...... .......2.deneme
sellvi................................27 mayıs.... ..........2.deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER
welcome.........................2 HAZİRAN .................14.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)
eda80................18 nisan........???????? ( DURULAN TOPİĞİMİZE BİR HAMİŞ DAHA.YUPPİ!!!)
elif159................22 nisan........9.deneme ( LİSTEMİZDE YOKTU AMA NİSAN AYINA Bİ HAMİŞ DAHA EKLENDİ.)
yabangül............17 nisan.........???????( TEBRİK EDİYORUZ -SAĞLIKLA KAVUŞ İNŞALLAH)
denizim16..........24 nisan.........1.deneme ( MELEĞİM CENNETTEN HEDİYEMİZİ KARDEŞİNİ GÖNDERDİ)
estamp..............24 nisan.........1.aşılama ( BİR GÜNDE 2. GÜZEL HABER. NAZAR DEĞMESİN!!!)
deniz1958.........27 nisan..........2.deneme ( OLEYYYYYYY BİR GÜZEL HAMİŞ DAHA. NAZAR DEĞMESİN.)
beliney85...............................................( TEBRİKELR ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN.)
sipiga..............24 nisan...........1.deneme ( İŞTE BİR ÇİFT ÇİZGİYİ GÖREN DAHA.)
carna81...........30 nisan...........2.deneme ( İŞTE ÇOK GÜZEL BİR ANNE ADAYI DAHAAAA....)

beklemedekiler

saziye19........................20 nisan...................2.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme

selam kızlar
bende uzun bir tedavi sürecinden sonra (çok istesemde)çift çizgiyi değilde kan testiyle durumu öğrenenlerdenim.aşılama ile hamile kaldım.6 nisan aşılamam.22 nisan sonucu öğrenmem oldu.ama hala elma çekirdeğimi göremedim.o yüzden hala hamile olduğuma inanmıyorum.pazartesi günü görmeyi umuyorum.Umarım bebek isteyen tüm arkadaşlarımız hamile kalır en doğru zamanda...

Ya bende asilama yumurta takibi filan yapmak istiyorum ama birakin asilamayi benim doktor bana klomen vermeye bile yanasmiyor:umursamaz: Aslinda en iyisi türk dr. insanin her istegini yapiyorlar ama bizim burdada türk ve bayan doktor yok hepsi erkek. Dr hem erkek hemde türk olunca cekiniyorum acikcasi. Hadi erkek ve alman olsa neyse kararsizim valla

canım ben hepsını yaptrcam tıroıd, hormon testlerı nelerse, yumurta takıbı de yaptrcam,sekere,ürine hepsıne baktrcam kafamda soru ısaretı kalmasın

en iyisi canim ya hicdegilse ona göre tedavi olursun birsey cikarsa zaten sirf hamilelik icin degil, herzaman kontrolden gecmekte fayda var

selam kızlar
bende uzun bir tedavi sürecinden sonra (çok istesemde)çift çizgiyi değilde kan testiyle durumu öğrenenlerdenim.aşılama ile hamile kaldım.6 nisan aşılamam.22 nisan sonucu öğrenmem oldu.ama hala elma çekirdeğimi göremedim.o yüzden hala hamile olduğuma inanmıyorum.pazartesi günü görmeyi umuyorum.Umarım bebek isteyen tüm arkadaşlarımız hamile kalır en doğru zamanda...

ahh canım ne guzel.cok sevındım.sizde ne sorun vardı.ne kadar denemeden sonra dr.a gıttın.hangı tetlerı yaptrdın.bende gıtcemde dr.a

neden her en kalabalik oldugumuz zaman kimse yazmaz anlamiyorum hazir kalabalikken sohbet edelim iste kimse yokken gecmisi okuyacak bol zaman var nasilsa

kızlar selam ya gırelı nerdeyse 1 saat oldu gecmıs bıtmek bılmedı bende yarısını bıraktım artık nevar ne yok bakiiim

yaaa ben eşime test al dıyemıyorum yıne heveslenmesın dıye.. üfff hıcc mısafırımde gelmıyo aldıracak kımsem yok kendımde cıkamıyoooooooooom catlıyom merakdan :KK43:

yaaa ben eşime test al dıyemıyorum yıne heveslenmesın dıye.. üfff hıcc mısafırımde gelmıyo aldıracak kımsem yok kendımde cıkamıyoooooooooom catlıyom merakdan :KK43:

canım yakınlarda yok mu bı eczanede ıkı dakıka cık al gel yap bak bende cok merak edıyorum senın sonucunu

hazel82 canım bende adet oldum dun ..olsun napalım obur aya beraber hamıs oluruz belkı uzme o tatlı canını daha coook vaktımız var bebek yapmak ıcın

X