2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

bıkere yapmıstım negatıftı bıdahada yapmadım hala gelmedı 15gün gecıktı bugun.
eczanede yok etrafımda

sazıye19la benım son regl donemmız aynıydı ondan bılıyorum onu 20 mart ..bugun 17 gun sanırım ya yap artık sazıye19 testını merak edıyoruuuuz belkı yenı hamıle haberı almıs oluruz canım hadıııı

hazel82 canım bende adet oldum dun ..olsun napalım obur aya beraber hamıs oluruz belkı uzme o tatlı canını daha coook vaktımız var bebek yapmak ıcın

ahh canım keske ama her y yenı umutlar her ay husran artık umudum hıc yok.bu ayda olmıycak bılıyorummafoldumben

kızlar ben cıkıyorum temızlık bıtmedı daha ya :çok üzgünüm:haftaya kadar bıtırıp haftaya rahat rahat oturup muahbbete katılıcam ama yıne de hergun azcık acıp takıp etmeye calısıyorum gorusuruz kızlar....

ahh canım keske ama her y yenı umutlar her ay husran artık umudum hıc yok.bu ayda olmıycak bılıyorummafoldumben

canım bende regl olunca oyle umutsuzluga kapılıyorum ama Allah ne zamana hayırlısını vercekse vede saglıklısını o zaman olsun hayatım ben bı defa kaldım dusukle sonuclandı o zaman cok uzulmustum.sonucta saglıksız olcaktı belkıde o yuzden hayırlısı ne zamansa o zaman hıc uzme canını ok opuyorum canım gorusuruz

neyse bıda yazıyım kısaltmasını yapım
ıkı ay cok guzel duzenlı olmustum gununde gelmıstı arada duzensızlıgım oluyodu
martta en son adetımı oldum.. nısan 20sinde gelcektı gelmedı test yaptım negatıf cıktı sonra bıdaha kısmet olmadı test... adet belırtımde yok belim agrıyo sadece.. aradada yumurtalklarım sızlıyo bazen sag bazen sol adet olcam sanıyom ama olmuyo

neyse bıda yazıyım kısaltmasını yapım
ıkı ay cok guzel duzenlı olmustum gununde gelmıstı arada duzensızlıgım oluyodu
martta en son adetımı oldum.. nısan 20sinde gelcektı gelmedı test yaptım negatıf cıktı sonra bıdaha kısmet olmadı test... adet belırtımde yok belim agrıyo sadece.. aradada yumurtalklarım sızlıyo bazen sag bazen sol adet olcam sanıyom ama olmuyo

düzensiz olduqun zamanlarda ne kadar geçiyordu reql gunun ve testi reqlinden ne kadar sonra yaptın canım

düzensiz olduqun zamanlarda ne kadar geçiyordu reql gunun ve testi reqlinden ne kadar sonra yaptın canım

bı hafta felan gecıyodu
dogum kontrol hapını bıraktıkdan sonra ıkı ay üst üste 2 hafta felan gecıkmıştı sonra doktor söktürücü vermıstı öylelıkle duzelmıstı.
adetım bı hafta felan gecmıstı sanırım test yaptıgımda 6-7gün felan gecıkmıstı

bı hafta felan gecıyodu
dogum kontrol hapını bıraktıkdan sonra ıkı ay üst üste 2 hafta felan gecıkmıştı sonra doktor söktürücü vermıstı öylelıkle duzelmıstı.
adetım bı hafta felan gecmıstı sanırım test yaptıgımda 6-7gün felan gecıkmıstı

hmm anladım cnm zor bi durum tekrar bi gecikme gibi gözüküyor testte 1 hafta gecikmeyle çıkardı cnm üzüldüm şimdi hayırlısı olsun Allah büyük ve herşeye kadir bunu unutmayalım..

hmm anladım cnm zor bi durum tekrar bi gecikme gibi gözüküyor testte 1 hafta gecikmeyle çıkardı cnm üzüldüm şimdi hayırlısı olsun Allah büyük ve herşeye kadir bunu unutmayalım..

valla kist felan var heralde ondan suphelenıyom ben bırazda agrım oluyoya

Ben geldim...Koçişi işe geçirdim...Saat 11 kadar yalnızım...Ewe süpürge tutayım geliyorum...Buarada varmı değişik durumlar...

:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Canım hakkınızda neyse hayırlısı o olsun...İnşallah 2. çizgiyi görürsünde senle beraber bizde seviniriz... :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

inşaallah canım ama ben peq ümitli deqilim hiç belirti yoq artık çıkmam lazım kızlar kendinize iyi bakın

kızlarrrrr menüde ne varrr akşam yemegıne? ben kuru fasulye pılav yaptım
benımkının maçı var 7 - 7-bucuk gıbı gelcek

X