2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

topiğe nazar değiyo galiba herkes hamile kaldıkça teker teker yok oluyo sanki topikten uğurunu alan gidiyo ya da sessiz izleyici oluyo

gunaydııın kızlarrrr.. nasılsınız.. kuzenımı beklıyorum test ıcın .
ruyamda hamıle olmadıgımı gordum, benım ruyalarım çıkar:)) boşa yapıyom testi neyse olsun bitanecik işiyecem nolacak sankı :) guclubacismile

ruyamda hamıle olmadıgımı gordum, benım ruyalarım çıkar:)) boşa yapıyom testi neyse olsun bitanecik işiyecem nolacak sankı :) guclubacismile

günaydın canım hoşgeldin hmm demek rüyanda öyle gördün bende rüyamda ne görsem tersi çıkar bugün reql günüm çok stres yaşıyorum bnmde ümidim yoq ama yinede acaba diyorumboshayallersmile

günaydın canım hoşgeldin hmm demek rüyanda öyle gördün bende rüyamda ne görsem tersi çıkar bugün reql günüm çok stres yaşıyorum bnmde ümidim yoq ama yinede acaba diyorumboshayallersmile

ablacım strese gırmemeye calış.. gelecegı varsada gelmez sonra.
benımde belim sızlıyo ıkı gündür dün eşimde dıyo betin benzin atmış nıye boyle duruyon bıseyınmı var yok dedım. galıba hastalancam ondan boyleyım

ablacım strese gırmemeye calış.. gelecegı varsada gelmez sonra.
benımde belim sızlıyo ıkı gündür dün eşimde dıyo betin benzin atmış nıye boyle duruyon bıseyınmı var yok dedım. galıba hastalancam ondan boyleyım

haklısın canım ama insan stres yapıyor işte Allahım bu cuma gününün yüzüsuyu hürmetine saqlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin bütün isteyenlere :Saruboceq:

hayırlısı olsun cnm,nezaman gelcek kuzenin hemen haberver bizede,inşallah çıkar

gunaydın canım daha gelmedımı kuzenın..ruyanda hayırlara cıkar ınsallah canım ..hadı bakalım

topiğe nazar değiyo galiba herkes hamile kaldıkça teker teker yok oluyo sanki topikten uğurunu alan gidiyo ya da sessiz izleyici oluyo

bukadar sayfa hamile kalanların ayrılıp gidip hamile kalmayanlarla ilerlemedi,geçmişi okuyorsan hamile kalanlarla kalmayanlar hepbirarada sohbet ediyoruz,dün aşkı memnu vardı ve genelde perş. geceleri pek giren olmuyor,1günden bişey olmaz,genelde hepimiz hep burdayız ve çok güzel sohbetler oluyor,olumunekankayizsmile

günaydın kızlar bende 7.30da kalktım yine işim varmış gibi offf,sizde erkencisiniz,işe gitmicez,1saat daha uyumak isterdim

sporstar ben de uyuyamıorum
bugün okulum yok ama uyandım 7.30 da
akşamları 8 de uykum gelio şaşırdı düzenim iiceohaoldumsmile

kuzenım 10gıbı gelırım dedı.. eger bısey cıkmazsa o gıdınce yazarım kızlar.. olurda BI UMUT cıft cıkarsa o varkende gırer hemen yazarım.. eger olmazsam sız anlayın bısey yok boshayallersmile

hayırlsı olsun canım
sağlıkla hatyırlısıyla dünyay getirmeyi de nasip etsin
bend egöremedim daha
bend ehamiel değilmişim gibi hissediyorum
benimde salı randevum
offff zman aksın geçsin.
bu arda send e aralık annesisin gel oraya a canım
carna sen de gel kızdırma beni haaaaa.

inşallah canım sağol.ben kendimi ocak annesi olarak hesapladım.ocak 10 gibi.ama olsun orayada gelirim:))inşallah sende en yakın zamanda görürüsün.

kuzenım 10gıbı gelırım dedı.. eger bısey cıkmazsa o gıdınce yazarım kızlar.. olurda BI UMUT cıft cıkarsa o varkende gırer hemen yazarım.. eger olmazsam sız anlayın bısey yok boshayallersmile

hayırlısı olsun tatlım beklioruz güzel haberlerini

X