2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canımm dur bakalım deniz1958inde öyle oluyordu hatırlamıyormusun 2 kere test yaptı hemde günü geçince çıkmadı,sonra hamile çıktı,sen şimdi kötüsüne alıştır kendini ama öle rahat hareket etme bakalım dedin ya akşama adet olurum diye onu bekleyelim olmazsan git sağlık ocağına test yap yarın,hayırlısı olsun

welcomecım dur bakalım daha adet olmamışsın ki
adet olmadığın sürece umut var demektir.
tabi sen hayal kurma çok fazla.
hamileyim diye alıştırma kendini.
bence ama adetin gelmezse testi tekrarla mutlaka.
belki seninki d egeç döllenmedir.
o yüzden çıkmamıştır.
sancın olup ta adetin gelmemesi de garip
bunlar hamielliğe de işart olabilir
sen çok heveslenmeden bekle bakalım 1-2 gün daha.
olmzsan mutlak yap bi daha.
hakkımızda herşeyin hayırlısı canım.
üzülme neolur.

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

mutter.............................6 mayıs................3.deneme
erginsena........................7 mayıs.................3.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
seliz...............................10 mayıs................4.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
nurmeh.............................17 mayıs...............4.deneme
simiramis..........................20 mayıs..............10.deneme
pelin67.............................21 mayıs...............6.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
pretty9217........................22 mayıs...............2.deneme
gülpembe80......................22 mayıs...............5.deneme
toprakceylin......................23 mayıs...............3.deneme
mse121822.......................23 mayıs...............4.deneme
hilal24.............................????????................3.deneme
azize1..............................????????...... .......2.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)
eda80................18 nisan........???????? ( DURULAN TOPİĞİMİZE BİR HAMİŞ DAHA.YUPPİ!!!)
elif159................22 nisan........9.deneme ( LİSTEMİZDE YOKTU AMA NİSAN AYINA Bİ HAMİŞ DAHA EKLENDİ.)
yabangül............17 nisan.........???????( TEBRİK EDİYORUZ -SAĞLIKLA KAVUŞ İNŞALLAH)
denizim16..........24 nisan.........1.deneme ( MELEĞİM CENNETTEN HEDİYEMİZİ KARDEŞİNİ GÖNDERDİ)
estamp..............24 nisan.........1.aşılama ( BİR GÜNDE 2. GÜZEL HABER. NAZAR DEĞMESİN!!!)
deniz1958.........27 nisan..........2.deneme ( OLEYYYYYYY BİR GÜZEL HAMİŞ DAHA. NAZAR DEĞMESİN.)
beliney85...............................................( TEBRİKELR ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN.)
sipiga..............24 nisan...........1.deneme ( İŞTE BİR ÇİFT ÇİZGİYİ GÖREN DAHA.)
carna81...........30 nisan...........2.deneme ( İŞTE ÇOK GÜZEL BİR ANNE ADAYI DAHAAAA....)

beklemedekiler

gisli...............................28 nisan...................1.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme
welcome.........................1 mayıs.................13.deneme
sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme

Kizlar ben simdi regl oldum
Ama cok agriyor kasiklarim.Arada bir öyle agriyorki dayanamiyorum
Ben simdi adet baslangicimi bugünden mi heysapliycam yoksa kavrengi lekelerin oldugu tarihdenmi?
Welcome demesi tabiki kolay ama üzülme canim hemen,bekleyelim bakalim hakinda hayirlisi olsun insallah.

günaydın kızlar.üzülmeyin hemen olana kadar mücadeleye devam:teselli:benim eşimde nöbetten geldi.kahvaltı ettik çalışma yapacaktık ama ben mutfağı toparlayana kadar geldimki uyumuş:çok üzgünüm:
adamın da canını alırım artık bu ay

bizde 5-6 gundur yatıp uyuyoruz cuma gunude reql gunum çok huzrsuzum bakalım nolucak bu arada böbreklerim çok aqrıyor yani sanırımböçbreklerim emin olamıyorum kasıklarlada baqlantısı var aqrımın

welcome canım ya dur bakalım arkadaşların dediği gibi daha adet olmadın bencede umut devam ediyor belkide geç döllenmdir ayrıca herşeyin hayırlısı önemli olan biz iyi olacağızki arkasından güzel günler gelsin moral bozukluğu hiçbirşey değiştirmez tam tersi işlleri kötüye çevirir

arkadaşlar ben çıkıyorum çok belim aqrıyo yada böbreklerim anlıyamıyorum tam olarak bide laptop kucaqımda baya bi yoruldum şimdilik çıkıyorum gelirim yine bi ara herkese iyi sohbetler iyi pazarlar diliyorum byes..

Canım sakin ol Allahtan hayırlısı hem bazen hemen idrar testinde çıkmayabiliyor sabret bakalım reql tarihin bi geçsin tekrar test yaparsın bitanem..

bizde 5-6 gundur yatıp uyuyoruz cuma gunude reql gunum çok huzrsuzum bakalım nolucak bu arada böbreklerim çok aqrıyor yani sanırımböçbreklerim emin olamıyorum kasıklarlada baqlantısı var aqrımın

ERGİNSENA canım böbreklerim ağrıyor demişsin...Dün tv söylediler limon suyu içilmesi limonata içilmesi çilek yenmesi böbreklere çok iyi geliyormuş...

SELLVİ canım lekelenmenin başladığı günden hesaplayacaksın canım adetini...

Kızlar şimdi kalktım...Yazımı yazdıktan sonra uyumuşum...Çünkü saat 01:30 akşam anca uyudum ama ağrım falan yoktu...Saat 03:15 dediğim gibi adet ağrısı gaz sancısı ile uyandım uyuyamadım birdaha...Saat 08:00 geçiyordu yattım yine ama ağrım yoktu saat 11:00 yine ağrılı uyandım ama hala gelen yok...Benim adetim böyle olmazdı...Hiç ağrısız gelir gelince ağrım başlardı...Acillik olmazsam iyidir...Hamilelik konusunda bişey diyemiyorum ama ben kendimi biliyorsam bu adet gelecek...
Eşim bu ay dr. kontrolüne gitmeyelim diyor...Bende geçen ay ilk daha yumoş kontrolü ettirdim en azından bu ayda olsun diyorum ama nasıl söyleyeceğim bilmiyorum kızlar...Benimki inatçıdır...Dediği olsun ister...Offfffffffffffffffffffff..........

welcome canım üzülme ya hem daha adette olmamışsın adet olana kadar hep bir umut vardır allahım lnşallah hayırlısını verir

welcome canım üzülme ya hem daha adette olmamışsın adet olana kadar hep bir umut vardır allahım lnşallah hayırlısını verir

Yok canım ya benim hiç umudum yok...Şuan aynı adet ağrısı şiddetli girip çıkıyor ama gelen yok...Sökülemiyor sanırsam...Birde ben bu ay klomen kullandım kistten korkuyorum ya...

cnm sen baştan negatif düşünüyorsun ama hiç kesin gelicek falan deme bak şuan itibariyle 1 gün geçmiş durumda zaten,tabiki gelebilirde ama şuan ikiside eşit durumda,kasık ağrısı yapıyormuş cnm adet sancısı gibi benim adet sancım olmadığı için yaşamadım ama çok kişinin öyle oluyor,ben bu gece emin olucam senden yarında gelmezse evde test yapma cnm ben güvenmiyorum pek onlara git size yakın biyere idrar testi hatta kan bile yaptırabilirsin,bu akşamı bekleyelim bi hayırlısıyla,aslında bu ay daha gitseniz ne iyi olur kontrole ilk kontrolda olmayabilir zaten ama 2. onun garantisi gibi olur gibi geliyo banada,sen şöle bi ikna çalışmalarına başla tatlılıkla

Yok canım ya benim hiç umudum yok...Şuan aynı adet ağrısı şiddetli girip çıkıyor ama gelen yok...Sökülemiyor sanırsam...Birde ben bu ay klomen kullandım kistten korkuyorum ya...

olmazsada hayırlısı olsun canım senin inatçı nazar boncuğun nasıl olsa birgün gelecek

Canım bende diyorum ki beni adetlerim hep akşam saat 17:00 spnra gelir hiç ağrısız ve gelmesiyle 10dk sonra filan başlardı ağrısı...Bu akşam gelmezse duruma göre bakarız artık...Ama doğru direk kan testi yaptırırım ben...İdrarla uğraşamam yani...
Dr. konusuna gelince eşime adet olursam eğer söyleyeceğim isteğimi...Tabiki tartışacağız eminim...Çünkü ben sitresli kafama en ufak şeyi takan sinirimi ağlayarak dışarı atan biriyim...Oda buna kızıyor...Sen böyle gidersen bebeğimiz olmaz diyor...Ewet haklı ama insan nasıl sitres olmazki anlamadığım konu bu...
Ya zaten dr. sizin %75 çocuğunuz olur dedi...Sorun yok ikimizdede...Ama en azından 2 ay olsunda yumoş kontrolü benimde içim rahat olsun istiyorum...

işte bu ilginç bi durum ya hem gelmiyo hemde ağrısı var önceden kullandığın ilaçtandır belki,belkide başka bişey işte hiç net bişeyde diyemiyoruz bu akşamı atlatırsak yarın meydana çıkar artık
benim anladığım sen ciddi anlamda stress yapıyosun cnm öyle olunca vücut bi hormon salgılamıyomuş o yüzden bebk olmazmış,dr un hiç psikolojik dedimi sana halam öyleydi çünkü aynen sizinki gibi bi sorun çıkmadı onlarda da ama psikolojik dedi,kocanla beraber olurken bile bebeği düşünmiceksin hiç o ay gez dolaş ay sonunun nasıl geldiğini anlama falan derdi dr.u sanırım seninde ciddi boyutta bu,çünkü sorunda yok,aslında bişeylerle uğraşsan ay içinde ne bileyim bişeyler ör gez dolaş atıyorum yani, kafan dağılsınbakalım çok merak ediyorum cnm inşallah hayırlısıyla hamilesindir ya dua ediyorum valla

Canım şimdi wc girdim...Parmağımı az vajinaya soktum çünkü peçetede sanki ıslaklıkla beraber kahverengi leke gördüm ama tamda seçemedim snra parmağıma koyu beyaz akıntının kahverengi olanı geldi...Adet olacağım ben...Geçen ayda kahverengi lekelenme ile başladım ama adet ağrım yoktu sonra sabah erkenden sökülmüştü...Bu kahverengi lekelenme ise ilk defa geçen ay oldu ama yine adet ağrım yoktu sadece sökülünce oldu...
Doktor sitres etkiler dedi...Eşiminde hisleri kuvvetlidir hep...Oda senin çocuğun olmazsa stresten olmyacak diyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…