2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

welkome yumurta takibi yaptırıyor musun
spermiypgrafi yaptırdın mı
hormon testleşriii??

kızlar dün 2-3 gündür ateşimin düştüğünü galiba hamile olmadığım düşüncesine kapıldığımı yazmıştım..bu sabah ateşim 36.7 çıktı az sonra 36.8 çıktı.bugün adetimin 24.günü bu nedemej şimdi adetime 8 gün kaldı...

welkome yumurta takibi yaptırıyor musun
spermiypgrafi yaptırdın mı
hormon testleşriii??
Canım Mart ayında ilk eşim sperm testi yaptırdı...Doktor çok güzel sonuçlar dedi...Ben yine Mart ayında adetimin 3. günü hormon testi yaptırdım çıkması gereken değerlerde dedi...5 gün sonrada rahim filmi istedi onuda çektirdim...Allah ıma şükür 2 tüpümde açık yapışkan sıvı filanda yoktu tertemiz dedi...Nisan ayındada yumurta takibi yaptırdım sadece sağ yumurtam oluşmuştu sadece dr. klomen kullandırttı ve şimdi ağrılarım var...Bu sabah testimde negatif çıktı...Varla yok arası sulu akıntımın içinde kahve lekelenme oluyor...Ama çok adet sancısı çekiyorum...Adet tam olsaydım bugün gitmişti kalmıştı 2 günüm zaten 3 gün sürüyor 4. günün akşamı tertemiz oluyorum...

Canım daha bişey söylemek için erken...Ateşini her sabah aynı saatte yataktan kalkmadan ölçmeye devam et...Son 2 gün kala falan netleşir durum...İnşallah sonucu sevindirici olur canım...

welcomecım yaa degerlerınız ne guzel sen bu sonuclarla hamıle kalırsın hemde nasıl.bak bencede stres yapma.benım ıkıncı denemem bu ay ama bız bır sorun var mı yk mu onu bıle bılmıyoruz.sen bılıyorsun en azaından.sen dusunme artık.bır de bunu dene bkslım.olursa olur olmazsa olmaz de.takma olur ya.bı sorununuz yok daha ne olsun.bızde bu ay olmazsa gıdıp bı test yaptrcaz.esımde bende bakalım ona gore kafaya takmam barı sorun yoksa.sen stres yapınca bebek oluyor mu hayır.o zaman takmamaya calıs.bence o zaman olur.

tatlım inş ölçmeye devam edicem hadi bakalım son 8 gün...inş yaaaa....
buarada değerlerinizin güzel çıkmasına okdara sevindimkii şuan benim en büyük korkum eşimde yada bende bi sorun olması bizde 4 aydır denemedeyiz ve hala doktora gitmedik.eşime gidelim dedim geçen ay önümüzdeki ayda deneyelim olmazsa gidelim dedi bu ay adet olursam gidicez.bende herşey normalmi değilmi görüp rahatlamak sitiyorum eşimin sperm sayılarına ve bnm yumurtalıklarıma bakılsın inş sizinki gibi herşey normal çıkar.tatlım bide ovulasyon testleri alıcaz eşimle pozitif çıktığı gün doğru yatağa...canım çünkü nezaman yumurtladım nezaman yumurtlayacağım derdi beni öldürdü enazından içim rahat olur ogün yaptıkta nasip olmadı derim enazından tühhh vahhhh yumurtladığım günü kaçırdım demem

ben bitirdim artık çalışmaları 29 nisanda yumurtam çatladı yani adetin 20. günü bakalım beklemeye başladım artık

hadi bakalım inş hayırlı haberlerini bekliyoruz ozaman:)
ben taa geçen pazar bıraktım çalışmayı:) 17.gün
artık olduysa oldu olmadıysa napiyim kısmettt nasip...
ateşim yükseldi bugün 36.8

hadi bakalım inş hayırlı haberlerini bekliyoruz ozaman:)
ben taa geçen pazar bıraktım çalışmayı:) 17.gün
artık olduysa oldu olmadıysa napiyim kısmettt nasip...
ateşim yükseldi bugün 36.8

Her sabah aynı saatte ölç yataktan kalkmadan regli gününden 1 2 gün önce veya regli günü düşmemesi gerekiyor inşallah tutar bakalım ben stres yapmıyorum hiç tutmazsada kendi bilir bebeğin

merhaba kıslar 28 inde olmam gerekiyordu hala olamadım çok arada saniyelik regl sancıları geliyor gidiyor . bekliyorum baklalıum kırmızılarımı

bayanlar selamlar..ben bu ay yumurtamın yeteri kdr büyüyemediğini ve çatlamadığını öğrendim ama uzayan akıntıyı son iki gündür görüyorum demkki diyorum yumurta çatlamasada o akıntı olabiliyor...

kızlarrr ferhat göçer kızım die bir şarkı yapmış çok duygulandım yaaa keşke bizimde kızımız olsaydı di,e düşündüma.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…