2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar selam bende 8 aydır bebek istiyorum pko var bende yumurta cok ama catlamıyo 1 kere klomen kullandım hersey iyiydi ama tutmadı bir kere daha kullancam olmazsa asılama olcak benide aranıza alırmısınız
Hoşgeldimn canım aramıza inşallah seninde bebişin olur
Bu akşam saat 01:30 anca uyuyabildim ama saat 03:15 te adet ağrısı ve gaz sancısıyla uyandım...15-20 dk yatakta kıvrandım...Dedim adet oldum dayanamayıp o ağrıyla wc gittim ama hiç bişey yok...Tekrar yattım hiç ağrım yok arada gaz sancısı oluyordu ve mide bulantısı...Saat 03:15 ten 05:00 kadar yatakta gözüm kapalı yattım uyuyamadım bir türlü...Allah Allah dedim kalktım vardır bir hayır ve test yaptım ama malesef NEGATİF çıktı yine...Yine yıkıldım...
senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama
Dur canım hemen ağlama reglinin geçmesini bekle belki geç döllenmedir

kızlar bnm belimmi yoksa böbreklerimmi aqrıyor anlıyamıyorum hamile kalanlar hiç bel aqrısını karıştırdıqınız oldumu

Canım şimdi wc girdim...Parmağımı az vajinaya soktum çünkü peçetede sanki ıslaklıkla beraber kahverengi leke gördüm ama tamda seçemedim snra parmağıma koyu beyaz akıntının kahverengi olanı geldi...Adet olacağım ben...Geçen ayda kahverengi lekelenme ile başladım ama adet ağrım yoktu sonra sabah erkenden sökülmüştü...Bu kahverengi lekelenme ise ilk defa geçen ay oldu ama yine adet ağrım yoktu sadece sökülünce oldu...
Doktor sitres etkiler dedi...Eşiminde hisleri kuvvetlidir hep...Oda senin çocuğun olmazsa stresten olmyacak diyor...

Evet canım stresten kaynaklanıyor yapma artık stres herşey olacağına varır hayırlısı olsun

hayırlsı olsun cnm gerçekten stress yapma eşin doğru sölüyor,olucak ama heralde daha az düşündüğün zamanda,bi kız arakadaşım bebek istiyoduk dedi 3 ay olmadı dr a gittik dr da ilk 1 sene normal siz uğraşın demiş sonra bunlarda o dönem maddi sorunumuz oldu dedi neyse çocuk yapmayalım daha para biriktirelim demişler ama korunmuyorlarmış nasılsa 1 sene anca olur diye o ay ilk aydan tutmuş kız beklemediğimiz için çok şaşırdık falan diyodu.enazından sen buay kontrole giderseniz daha garanti olur ama sende başka şeylerle uğraş hiç yoğunlaşma buna,kontrolden çıktığın an gezmeye falan git unut o gün ne yaptığını,cnm böyle diyorum tabiki yazması çok kolay bunları ama iş uygulamaya gelince illaki zor anlıyorum ama napalım bide bunu denicez artık

kızlar bnm belimmi yoksa böbreklerimmi aqrıyor anlıyamıyorum hamile kalanlar hiç bel aqrısını karıştırdıqınız oldumu

cnm benim belim ağrıyor arada mesela ama direk omurların orası tam bel kemiğim yani,ondan hiç karıştırmadım hiç hatta elimle bile anlıyorum ağrıyan yeri okadar ağrısı oluyor bazen,böbreklerini üşütmüş olabilirsin cnm ayaktan falan soğuk almadın demi

cnm benim belim ağrıyor arada mesela ama direk omurların orası tam bel kemiğim yani,ondan hiç karıştırmadım hiç hatta elimle bile anlıyorum ağrıyan yeri okadar ağrısı oluyor bazen,böbreklerini üşütmüş olabilirsin cnm ayaktan falan soğuk almadın demi

yoq canım üşütmedim ben sana aqrıyan yeri tarif ediyim kalçalarımın hemen üstü yanlara doqru çok aqrıyor aynı zamanda kasıklarımada sirayet ediyor

yoq canım üşütmedim ben sana aqrıyan yeri tarif ediyim kalçalarımın hemen üstü yanlara doqru çok aqrıyor aynı zamanda kasıklarımada sirayet ediyor

anladım cnm böbrekler gibi de geliyor ama belki senin bel ağrın oralarda oluyordur benimde mesela tam o kalçayla bel kemiğinin birleştiği orta ağrıyor kasıklarımda olmuyor pek ama baskı oluyordu dr a sorduğumuzda rahmin genişliyor ve bebek yerleştiği için o bölgelere baskı yapıyor dedi ayrıca adette olamadığın içinde oluyor bunlar dedi,inşallah senin bebişle ilgilidir cnm ama benim hamile olduğumu öğrendiğim zamanda hiç bel ağrım yoktu daha 1 haftadır oda 2-3 keredir var ama ağrısı olanlar var cnm ilk 3-4. haftadan itibaren senin kaç gün kaldı gününe,göğüslerin nasıl büyüdümü bide benim akıntımda çoktu

anladım cnm böbrekler gibi de geliyor ama belki senin bel ağrın oralarda oluyordur benimde mesela tam o kalçayla bel kemiğinin birleştiği orta ağrıyor kasıklarımda olmuyor pek ama baskı oluyordu dr a sorduğumuzda rahmin genişliyor ve bebek yerleştiği için o bölgelere baskı yapıyor dedi ayrıca adette olamadığın içinde oluyor bunlar dedi,inşallah senin bebişle ilgilidir cnm ama benim hamile olduğumu öğrendiğim zamanda hiç bel ağrım yoktu daha 1 haftadır oda 2-3 keredir var ama ağrısı olanlar var cnm ilk 3-4. haftadan itibaren senin kaç gün kaldı gününe,göğüslerin nasıl büyüdümü bide benim akıntımda çoktu

cuma gunu reql gunum canım gögüslerimde hassaslaşma var ama gercen ayda olmuştu senin akıntın ne zaman çoqaldı canım

welcome adet olsanda boş verip önümüzdeki aya bakıcaksın...bak ben kaç gün kafayı yedim sonra toparladım kendimi.
sen adette olmamışsın dur bakalım belkide farklı bi sonuç çıkarr..hayırlısı diyeliim

cuma gunu reql gunum canım gögüslerimde hassaslaşma var ama gercen ayda olmuştu senin akıntın ne zaman çoqaldı canım

yaklaşık 10 gün önceden beri sanırım burda da yazıyodum cnm,göğüs uçlarım büyüdü yine ozamanlarda bikaç güne kadarda göğüslerim büyüdü diyelim 1 hafta önceden büyümüştü göğüslerim ondan şüphelenmiştim bende en fazla,çünkü eğer büyürse 1-2 gün önceden olurdu eskiden,ama cnm bu kadar belirti yaşamadan hamile kalan arkadaşlarda var seninde değişik olabilir,hayırlısı olsun inşallah belkide hamilesindir:CüvCüv:

aaah okuyamadim daha yeni mi yazdin? Bende test yapmistim ya iste ayin 28. de negativ cikmisti. Simdi adetimi bekliyorum bari o zamaninda gelseydide önümüzdeki aya baksaydim ama oda gecikecek galiba. Sorunlar yetmiyormus gibi birde adet düzensizligiyle ugrasiyorum.

Bu akşam saat 01:30 anca uyuyabildim ama saat 03:15 te adet ağrısı ve gaz sancısıyla uyandım...15-20 dk yatakta kıvrandım...Dedim adet oldum dayanamayıp o ağrıyla wc gittim ama hiç bişey yok...Tekrar yattım hiç ağrım yok arada gaz sancısı oluyordu ve mide bulantısı...Saat 03:15 ten 05:00 kadar yatakta gözüm kapalı yattım uyuyamadım bir türlü...Allah Allah dedim kalktım vardır bir hayır ve test yaptım ama malesef NEGATİF çıktı yine...Yine yıkıldım...
senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

canım seni çoook iyi anlıyrum aynı şeyleri çok yaşadım.bu ay da test yaptım negatf s.2 gün daha adet olmayınca gene yaptım ve pozıtf ..meger gec döllenmeymiş...sıkma canını....

canım seni çoook iyi anlıyrum aynı şeyleri çok yaşadım.bu ay da test yaptım negatf s.2 gün daha adet olmayınca gene yaptım ve pozıtf ..meger gec döllenmeymiş...sıkma canını....

Canim böyle seyler söylemeyin bence cünki bende ayni durumdayim ve insan böyle seyler duyunca ister istemez umutlaniyor sonra testte büyük hayal kirikligi yasiyor. Iyi niyetinizden söylüyorsunuz biliyorum ama zorla umutlanmakla olmuyor ki daha beter insan aklindan cikaramiyor stress yapiyor stres yüzündende cocugun olmasi gecikiyor.

nekadar iyi niyetlide olsaniz negativ cikan bir testin ardindan ümit vermeyin arkadaslar. Yanilma payi var ama dogru olma ihtimali 99% de.

İyide benim varla yok arası kahve akıntım geliyor...Adet ağrım çok fazla...Benim gelecek kırmızılar...

X