2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

carna canım ya süper değerin çok sevindim senden haber bekleyip durduk dönüşün muhteşem oldu darısı başımıza kızlar ya benim şimdi midem bulanmaya başladı

yok canım bebek için deil zaten rahatlık resmen yaaa bi düşüneyim bn bunu kafama yattı.hatta bi ara sorarım nereye gttiğnizemuszemus

[ı]ya bu beklemedekİler nİye bİzede haber vermİyokİ. Lİstede varlar. Nİye bİzede haber vermİyoalr. Sİlİcem valla 3 gÜne haber vermezlerse.[/ı]

ben yazdım ama bu topiğe mi hatırlamıyorum kızlar. Canım o kadar sıkkın ki. Regl olamadım en son 1 gün kala negatif çıktığı için testte yapmıyorum .Zaten prolaktin sorunum var bu moralle tavan yaptığımdan reglim gelmiyordur.Hamile arkadaşların güzel haberlerini okuyorum çok çok sevindim. Sağlıklı mutlu bebişler dilerim. Diğer arkadaşlara sizlere de sabır, bebişşş ve güzel müjdeli günler .....dilerim

10 gün önceden çok erken akıntı için belki yerleşme kanamasıdır
benimde adetime 10 gün var

Kızlar hemen çıkmak zorunda kaldım kusura bakmayın.Eşim kocaman kocaman güllerle gelmiş : )Geç gelecekti ama erken geldi : )

carna canım ya süper değerin çok sevindim senden haber bekleyip durduk dönüşün muhteşem oldu darısı başımıza kızlar ya benim şimdi midem bulanmaya başladı

Canım sağol.Allah şsteyen herkese nasip etsin.Umarım hepiniz bir an önce hamile kalırsınız.:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…