2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

OOOOOOOO carna gelmiş hemide süper çıkmış değeri ne güzel kız bu değerle sen kesyide kalp pıtınıda görürsün nerdeyse

Canım sana da nasil olur inşaallah..Pazartesi doktora gidicem, bakalım artık hayırlısı : )

Denizim canım bol bol vitamin al dikkat kendine.

gunaydın kızlar varmı yenı haberler..
ben dun calısma yaptım adetım hala gelmedı 10gun gecıkdıydı bu sıralardada tutma gıbı şansı varmı sızce

gunaydın kızlar varmı yenı haberler..
ben dun calısma yaptım adetım hala gelmedı 10gun gecıkdıydı bu sıralardada tutma gıbı şansı varmı sızce

ayy canım hala test yapmadınmı nasıl sabrediyorsun
benimde haftaya cuma reql olmam lazım inş. hamile kalmışımdır

ayy canım hala test yapmadınmı nasıl sabrediyorsun
benimde haftaya cuma reql olmam lazım inş. hamile kalmışımdır

canım dün test yaptımda negatıf cıktı adet duzensızlıgım oldugu ıcın bende zannetmıyordum aslında hamıle olacagımı cunku belırtım felanda yoktu bı yumurtalıklarım agrıyodu ama bugun bıseyım yok .. ıns adet olmam. ben calısmalara devam edeyımde kendımı garantıye alayım
ıns sende olmazsın regl zemuszemus

Günaydın kızlar.

Ya ben uyayamıyorum.Gece 3 kere kalktım sabah 8 de ayaktaydım.Normal mi acaba bu ? 6 saat lik uyku ile duruyorum

Günaydın kızlar.

Ya ben uyayamıyorum.Gece 3 kere kalktım sabah 8 de ayaktaydım.Normal mi acaba bu ? 6 saat lik uyku ile duruyorum

Canım yeni hamileliğini öğrenen arkadaşları hep erken saatlerde burda görüyordum...Hepside uyuyamadıklarını yazıyorlardı...Sonralarda uyuklamaya başladılar...Yeni olduğundan herhalde sevinçten uyuyamıyorlar...

Olabilir heycandan galiba.Aman umarım böyle gitmez resmen gözlerim yanıyor yav: )

Hadi yaa :çok üzgünüm:

Canım eşin bir tedaviye başlasın.Hayırlısı ilee fazla beklemezsin.

Bilmiyorum bu ay kendimden cok emindim. Benim icimden bir his bu isin uzun sürecegini söylüyor. Elden birsey gelmez.

Halla ama cok akintim var ve basim dönüyor acaba gec döllenmemi diyesim geliyor susturuyorum kendimi hep kendimi kandiriyorum galiba :kedi:

Canım senin günün ne zamandı...Kasıkta adet ağrın varmı...

Bir umut diye belki sonradan cikar 2. cizgi dedim sakladim cubugu ama yok hala tek cezgi cokda net üstelik.

canım bende ilk yaptığımda negatifti adet günüm geçtikten sonra yaptım ikinci çizgi silik çıktı doktor daha yeni oluşuyor dedi değeri 59 henüz inşallah seninde geç döllenmedir

kızlar gunaydın nasılsınız ay ne guzel yenı hamıslerımız erkenden buraya gelmısler kızlar sevıncten uyku mu tutmadı rabbım bu sevıncınızı her dahım surdursun ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…