2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ÖZLEM sana sorayım bali...Az önce yazdım ama yanıt yok...Sadece merak ettim...Biraralar duyuyordum hamile olan kişinin göz bebekleri öncekine göre daha büyük oluyormuş...Sen bir bakar mısın?

[ı]herkes burda. Hadi özlem sen de yapsan abi gebelik çizelgesi. Ama önce hesaplat gebelik ordan doğum yapacağın zamanı.[/ı]

arkadaslar bir el atin bana .A detim 11 nisan di. Biz 19 undan 23 niasan kadar iliskiye girdik. Yumurtlama tarihini tutturmusmuyuz ?

canim adetime 1o gun var . bugun benden siyahimsi bir akinti geldi .Normal mi

daha adetine 10 gün varsa test yapsanda çıkmayabilir bence.
daha çok erken..
gebelik.org diye bir site var ordan yumurtlama günelrine bakalbilirsin.
hesaplama cetvelelri var canım.
uamrım tutmuştur.
ve bebiş içindedir.

bende yatıcam kızlar.
yarın yine erken gidicem okula
offfff hasta da olucam galiba.
boğazım acıyo.
moralim bozuldu şimdi.

herkese iyi geceler.
öpüldünüz.
yarın yine hamiş haberleriyle karşılaşmak dileğiyle
aloha...

unutaniyorum ama birsey sormam lazim.dusunmekten strese girdim heryerim sisiti.kusura bakyanin ne olur.iliski sirasin da ben cok kuru oluyorum .bebe yagi kullandik bisey olurmu susunmekten olucemmmm

arkadaşlar avatarımı değiştiricem ama görgüsüz demeyin lütfen heves ettim biraz dursun değiştiririm yine:kedi:
Değiştir kuzum iye görgüsüzlük olur
Kızlar kan sonucunu aldım 1760 4 haftalıkmışım : )
OOOOOOOO carna gelmiş hemide süper çıkmış değeri ne güzel kız bu değerle sen kesyide kalp pıtınıda görürsün nerdeyse
unutaniyorum ama birsey sormam lazim.dusunmekten strese girdim heryerim sisiti.kusura bakyanin ne olur.iliski sirasin da ben cok kuru oluyorum .bebe yagi kullandik bisey olurmu susunmekten olucemmmm

Canım benimde oluyor bende bebek yağı kullanıyorum ama spermleri öldürüyor diyorlar ama ben yinede kullanıyorum vajina kayganlaştırıcı su bazlı kremler varmış istersen araştır ondan al ben bu ay öyle denedim olmadı bir daha ki ay alıcam ondan

ya bana birileri yardim etsin kimsede yok yanim da yaa...arkadaslar benden yin epempemsi birsey geldi ne oluyo yaaaa

ÖZLEM sana sorayım bali...Az önce yazdım ama yanıt yok...Sadece merak ettim...Biraralar duyuyordum hamile olan kişinin göz bebekleri öncekine göre daha büyük oluyormuş...Sen bir bakar mısın?

Canım vallaha gidip baktım ama bir fark yok : ) Cidden bak bu kadar ince belirtilere takma bence.: )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…