2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Ewet ÖZLEM bencede sen adetin bittiği zaman yaptığın ilk haftaki yaramazlık bebişi bu ondanda değer iyi olabilir...

Ay kızlar sağ tarafımdan boynumdan nasıl başlıyor bir yanma ve ağrı uzanmak istiyorum ama bırakamıyorum sizleri...

hamile haberlerini duymak inanın çok güzel ama benim canımı öyle acıtıyor ki düşen bebeğim geliyor aklıma sürekli aklımda bebek fikri hiç yokken ne oldu birden anlamıyorum 1 kez düşük yapınca sanki hep düşecek ya da bebeğim olmayacak gibi geliyo. her hamile haberine ağlar oldum. Yine hamile kalacağım yine düşecek kızlar okula gittiğim köy yollarını bi görseniz olmasın burada diyorum ama bekleyemiyorum işte bu yüzden çok kızıyorum kendime çoooookk

öyle düşünme canım. olacağı vardı oldu.
ozman bende mi öyle düşünmeliyim.
hiç sıkma canını .
o geleceği zaamanı biliyodur hayırlısıyla.

Kız üzülme bende umutsuzdum ne oldu.Değerim yüksek bile çıkmış öyle diyoo arkadaşlar : )

ya degerınde super cıkmıs canım yaa gercekten cok sevındım.ıkız olursa dıye konusmustuk ya .senın bırde ıkız olursa bosver yaa daha ii.bıdaha hamıle kalmak ıcın ugrsmazsın işte.bı tasla ıkı kushihoyyyt

Anam bari 1 ocak olsun çocuk sene alıcak boş yere : )

hamile haberlerini duymak inanın çok güzel ama benim canımı öyle acıtıyor ki düşen bebeğim geliyor aklıma sürekli aklımda bebek fikri hiç yokken ne oldu birden anlamıyorum 1 kez düşük yapınca sanki hep düşecek ya da bebeğim olmayacak gibi geliyo. her hamile haberine ağlar oldum. Yine hamile kalacağım yine düşecek kızlar okula gittiğim köy yollarını bi görseniz olmasın burada diyorum ama bekleyemiyorum işte bu yüzden çok kızıyorum kendime çoooookk

:eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:

canımm benim düşünme öylee vardır bi hayır de senin grmen gerekiyomuş o günleri grdün.kimbilirrr ben ne günler görücem acaba hamile kalabilecekmiyim.ama sen bunu biliosun kalabilceğiniii.

toprakceylin lütfen sıkma canını,o senin için en hayırlı zamanda gelicekte o yüzden,kızlar alakasız ama ben geçen sene lazer epilasyona gitmiştim tüm bölge şimdi artık hiç bir yerimde tüy çıkmıyor doğumda çok rahat edicem,sizlerede öneririm valla

bende aşkı memnuma takılıyım biraz.
yarın görüşürüz.
aralık annelerine bekliyoruz özlemcimmmm.

canımm benim düşünme öylee vardır bi hayır de senin grmen gerekiyomuş o günleri grdün.kimbilirrr ben ne günler görücem acaba hamile kalabilecekmiyim.ama sen bunu biliosun kalabilceğiniii.

inan hamile kalamamk ne kadar zor bir duyguysa düşük yapmak 2 katı daha zor tek duam allahım duy sesimi hamile kalıp düşüreceksem yalvarıyorum hamile kalmayım

ohhhhhhhhhhhh sinem hanım.
biz jilete talim.
hamilelikte ağda zarar verebilir.

yaa ağdayı duymamıştım cnm niye zararlıki,kimyasal bişeyde yok,makineyle alamıyomusun acıyomu,bende aslında düğün için gitmiştim koltuk altı bacak ve özel bölgeye,çoooook rahat ettim valla 10 seans falan gittim şimdi hiç bişey bile yok,hep arkadaşlarım diyordu utanarak yakınlarına yaptırıyorlarmış doğumdan önce eğilinmiyor ya,onu yaşamıcam kısmetse,bütün arkadaşlarımıda yönlendirdim hep çok rahat bişey

yaa ağdayı duymamıştım cnm niye zararlıki,kimyasal bişeyde yok,makineyle alamıyomusun acıyomu,bende aslında düğün için gitmiştim koltuk altı bacak ve özel bölgeye,çoooook rahat ettim valla 10 seans falan gittim şimdi hiç bişey bile yok,hep arkadaşlarım diyordu utanarak yakınlarına yaptırıyorlarmış doğumdan önce eğilinmiyor ya,onu yaşamıcam kısmetse,bütün arkadaşlarımıda yönlendirdim hep çok rahat bişey

kızzz sinemmm iiimişş buu yaa bndemi yaptırsam acabaa.hiçmi çıkmıo sonrasındabilmiyorumkismile

Kızlar göz bebeklerinize bakar mısınız az aynada hamile olanların gözbebekleri öncekine göre daha büyük olurmuş...

kızzz sinemmm iiimişş buu yaa bndemi yaptırsam acabaa.hiçmi çıkmıo sonrasındabilmiyorumkismile

sırf bebek için değil valla cnm rahat etmek için yaptır valla,hiç çıkmıyo desem yeri var,böle 4-5 ayda bi kimi yerlerden oda çok nadir minicik sarı tüy gibi çıkıyo ben onlar için seansa gidiyorum bayanla artık çok samimi oldu ücret falan bişey almıyor ama gitmesemde olur yani o derece,zaten onlarında kökleri çok zayıf elinle çeksen gelir

X