2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canimmmmm benim cok sevindim hepimizin olmasa bile bircogumuzun hayalinin gerceklesmesi nekadar güzel. Allah nazarlardan korusun sizi. Simdi ne güzel kendi kendini bosuna umutlandirma korkusu olmadan hayal kurma zamanidir canim

denizcim hayırlı olsun demiştim sana hamilesin diye gözün aydın

denizcim kaçıncı denemenizdi bide özel bişey uyguladın mı

ayy ne güzel canım 2.denemede olmuş Allah bizi de aratmasın yokluğuna

Kizlarr bugün benim mesajlarim mi görünmez yoksa ben mi ignore ediliyorum :sinifsinif: Tebrik mesajima bile cevap yok :gitme:

Tuğbacım kusura bakma heyecanıma say çok teşekkür ediyorum canım darısı siz bekleyenlere inşallah opuyorumnanaktan

Ohhh be ne kusuru ben sadece hickimsenin beni görmedigine üzülüyordum kaydirigubbakcemile3 Valla sen gene iyisin ben hamile olmus olsam herhalde gözümün önünü bile görmem.

denizcim ben demıstım sana.hem 3 gun once yaptıgınıda degerlendırmeye alma demıstım.bak sımdı hamılesın.cok sevındım.tebrık ederım.darısı bıze.gercı benım 9 gunum kaldı ve hıc belırtım yok ama

Canım ya çok sağol ya 3 gün önce çıkmaması normalmiş çünkü şimdi bile zor gözüküyor 59 çıktı kandaki değerim yeni başlamış yani Allahım sizlerede nasip etsin en kısa zamanda inşallah :Saruboceq:

Belirti olmak zorunda degil ki zaten. 30 günde bir adet oldugunu sayarsak 14. gün yumurtanin catladigini varsayarsak daha hamilelik yeni basliyor veya baslamak üzeredir eger varsa.

demekki gec döllenme olmus. Az kaldi yakinda bende mutluluktan havalara ucacagim yada hayal kirikligindan yerin dibine girecegim. Bugün spermiogram sonuclarini ögrenecegiz, nedense endiselenmeye basladim eyvahedigeldismile

demekki gec döllenme olmus. Az kaldi yakinda bende mutluluktan havalara ucacagim yada hayal kirikligindan yerin dibine girecegim. Bugün spermiogram sonuclarini ögrenecegiz, nedense endiselenmeye basladim eyvahedigeldismile

inşallah canım sende güzel sonucu alırsın 2011 ocak anneleri topiği vardı baktım kilitli ben açtım birtane kabul ettiler 2011 ilk anne adayıyım sanırım

kızlar ya hala yumurtam çatlamamış ateş ölçme yapıyorum ne bu ya geç test yaparım diye 22 mayıs yazdırdım onuda geçicek heralde daha yumurtlıcam da 14 gün geçicek te offffffff off sıkıldım ilişkidende sıkıldım artık bu ay son yani artık takip etmicem ne ateş ölçcem ne bişey stres yapmıyoruz dedik daha beklemeye geçmedik anacım vücudum benimle dalga geçiyor

cok kafana takma diyecegim ama kelin ilaci olsa kendi basina sürer :sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…