2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Valaha kızlar bilemiyorum ki.Bende o kadar umutluydum ki bu belirtileri yaşyınca anlatamam.Psikolojikte değildi.Öyle olsaydı şimdi de belirtiler devam ediyor derdim
Seyirme, batma, 3 5 sn. süren sol kasık ağrısı, gazz.Ama şimdi kayboldu.Peki hamilelik varsa devam etmiş olması germeiyo rmu bu belirtilerin bende neden şimdi yok ?

çizgi falan nasıl anlıyorlarki bence psikolojikgibi geldi banaben gerçekten hamile olan birinden çizgi falan dediğini duymadım o ilerleyenler için bence

canım aynen bahsettiğin gibi karnında guruldamalar oluyo geğirme değilde diğerindenkaydirigubbakcemile3

İnan aynı bende böyleydim.Acaip bir gaz vardı birşeyler oynuyordu sanki sol tarafımda.

çizgi falan nasıl anlıyorlarki bence psikolojikgibi geldi banaben gerçekten hamile olan birinden çizgi falan dediğini duymadım o ilerleyenler için bence

bilmem canım valla bende olmuştu hatta yanımdaki arkadaşlarımada sürekli gösteriyordum onlarda farkediyordu çok koyu bi renk değil ama bir çizgi olmuştu bende

canım benım bendede gaz seyırme kasık agrısı oldu ama hamıle oldugumu ogrenmeden
bır kac gun once cok hafıfledı ve hatta koyboldu sen umıtsızlıye kapılma bence sende hamılesın

carnacım ben senden de umıtlıydım bu ay belırtılerıne gore.akıntında vardı senın.bende o yok.belkıde hamılesındır.inşallah yaa.hepımız hamıle olsak.ama ben hıc umıtlı degılım.cok zor bı ıhtımal gıbı gelıyor.zaten bu ay olmazsa dr. a gıtcez kafaya koydum.esımde baktrsın spermıyograma.bende hormon testı yaptıraym.bosa kurek cekmeyelım.

canım benım bendede gaz seyırme kasık agrısı oldu ama hamıle oldugumu ogrenmeden
bır kac gun once cok hafıfledı ve hatta koyboldu sen umıtsızlıye kapılma bence sende hamılesın

Ahhhh ahhh süperr olurr.Ama ben mutsuz olmayacağım tabi canım benim.Allah'ın aylarımı bitti.Beni sadece sıkan ben çok bekliyorum bugün 36, günüm hatta saat itibari ile 37. günüm halen belirsizlik yaşıyorum.Şu regl sancıları yüzünden ha oldum ha olacağım derken test de yapamıyorum: ) Kaldım öyle yani.

Son düzenleme:

canım boyle beklemektense bır test yp .barı beklemezsın .ne olcak dıye.senın varsa cıkar zaten.baksana kac gun olmus.inş oylesındır.

canım benım hamıle kalıncada bu agrılar oluyormus benım belım cok agrıyordu doktora sordum olur mu agrı dıye o da bana daha ılk haftalarda karın agrısıda bel agrısıda olur dedı canım sen bır guzel cesaretını topla ve bır test al yap bak goreceksın hersey daha ıyı olacak rabbım en yakın zamanda yuzunu guldursun canım

yapsana canım test çıkmasa bile moralini bozmana gerek yok en azından adet olana kadar ümit vardır

canım boyle beklemektense bır test yp .barı beklemezsın .ne olcak dıye.senın varsa cıkar zaten.baksana kac gun olmus.inş oylesındır.

Ben normalde de böyle olurum.Geç yani.O yüzden test yapmıyorum canım.Birde sancılarım var ya.Öğlen gidip saç boyattım hatta saç boyatırken nasıl olsa regl olurum diye.Halende sancılarım var yani.Yarında regl olmazsam yapacağım kesin.

Amin canım hepimizin..

Yarını bekliyorum canım.Yarında olmazsam zaten bu sğrılara rağmen neden olmıyorum diye şüphelenirim yani : )

Güzel beğendim almayı düşünüyorum da gerçi 2 senedir başlamışlar mobilyaya ondan pek bilinmiyor ben de sorayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…