2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

chocolatecım bızde bu ay dr.a gıtcez adet olayımda.olmıycak nasılsa bebek falan.bence var bır sorun bızde esımde olabılır.cunku ıkı ayrd yumurtlama gunune dıkat edıyoruz ama yıne yok yıne yok.canım sıkılıyor artık.gıdelımde bı spermıyogram yaptıralım dedık.bugun hastaneyı aradım.o gun cıkıyormus spermıyogram sonucu.bakalım ogrenelımde bırsey yoksada ona gore rahat olur kafamız.keşke olsa ama hıc umudum yok yaasenağlama

denizz canım çokkkkkkkk sevindim gözünaydınnn,sağlıkla kucağına alırsın inşallahhhihoyyyt

ayşe canım napıosun.. yaa bnm bu ay gecikmişti ya kafam karışıyo ne zamn yumurlucam diee off yaaaaaa

sorma canım ya ben aynı benim geçikmediği halde yumurtlamam hala olmadı 18,yani27 nisanda çatlaması gerekiyordu ateş ölçüyorum bide bu ateş ölçme topikindeki arkadaşalr hala çatlamadığını yumurtlamadığımı söyledi yani hala bekliyorum ya sinir oldum heralde bahardan oldu birde ballı tarçın yedim 3 gün o bozdu düzenimi kulaktan dolma iş yaparsam böyleolur hala kasıklarım ağrıyor o yüzden seninkinide bilemem ki sen ateş ölçseydin belki belli olurdu akıntına göre hesapla ya da sen kaç günde bir oluyorun regli yani en sonu baza alarak hesapla en iyisi

Canım ya çok sağol ya 3 gün önce çıkmaması normalmiş çünkü şimdi bile zor gözüküyor 59 çıktı kandaki değerim yeni başlamış yani Allahım sizlerede nasip etsin en kısa zamanda inşallah :Saruboceq:

Ayy canım yaa tebrik ederim.Çok sevindim.

Ben halen regl olmadım.Dün gece uyuyamadım kasık ve bacak ağrımdan hatta artık gelecek diye minoset içtim bir tane ama yok yine gelmedi.Napayım ben yaa test yapsammı.O kadar stressliyim ki.

sorma canım ya ben aynı benim geçikmediği halde yumurtlamam hala olmadı 18,yani27 nisanda çatlaması gerekiyordu ateş ölçüyorum bide bu ateş ölçme topikindeki arkadaşalr hala çatlamadığını yumurtlamadığımı söyledi yani hala bekliyorum ya sinir oldum heralde bahardan oldu birde ballı tarçın yedim 3 gün o bozdu düzenimi kulaktan dolma iş yaparsam böyleolur hala kasıklarım ağrıyor o yüzden seninkinide bilemem ki sen ateş ölçseydin belki belli olurdu akıntına göre hesapla ya da sen kaç günde bir oluyorun regli yani en sonu baza alarak hesapla en iyisi

valla canım ben öle hesap kitap işleriyle uğraşmadım sadece netten hesapladım 25 ile 5 arası gnlerim bakalım bu ay tutmazsa zaten dr.a gtcem bu sefer düzenli yapcam kafama göre takılmıcam

Ben halen regl olmadım.Dün gece uyuyamadım kasık ve bacak ağrımdan hatta artık gelecek diye minoset içtim bir tane ama yok yine gelmedi.Napayım ben yaa test yapsammı.O kadar stressliyim ki.

canım hatırlarsan bende geçen hafta belirtiler vardı ama bu hafta adet olacam diyip duruyordum halade adet olacakmışım gibi ağrılarım var sanırım fasülyem tutunmaya çalışıyor :) inşallah sende hamişsindir test yapsan keşke

Carna sende test yap bence

Yapsam mı ki.Ayy hiç konduramıyorum kendime hamileliği ne bilim adam akıllı bir belirtim bile yok.Birde geç oluyorum yaa ben normaldede.Ama şu var benim bu kadar kasık ağrısından sonra regl olmam gerekirdi.Sadece bu beni düşündürüyor sonra stres yapıyorum o yüzden gelmiyor diyorum.

carna canım sende yap yarın test varsa çıkar belki.hatta git şimdi sende 2 tane al birini şimdi birinide sabah yapp hadi kızzzzzzzzzz patlat sende haberiiiiiiii ohhhhhhhhhhhhhh ne güzel olur vallaaaa:teytey:

canım hatırlarsan bende geçen hafta belirtiler vardı ama bu hafta adet olacam diyip duruyordum halade adet olacakmışım gibi ağrılarım var sanırım fasülyem tutunmaya çalışıyor :) inşallah sende hamişsindir test yapsan keşke

Dün bütün gün ağırdı hatta gecede.O derece yani habire wc gidip geldim.Sabah aynen hafif vardı ağrılarım şimdi hiç yok.

Canım senin başka belirtileirn varmı?

kız deniz hamilemisin. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok sevindimmmmmmmmmm.. çok ama çokkkkkkkkkkk tebrik ediyorum. sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip eder inşallah. sen de aralık annesi mi olucaksın.aaaaaaaayyyyyyyyyy süperrrrrrrrrrrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

valla canım ben öle hesap kitap işleriyle uğraşmadım sadece netten hesapladım 25 ile 5 arası gnlerim bakalım bu ay tutmazsa zaten dr.a gtcem bu sefer düzenli yapcam kafama göre takılmıcam
Ozaman sen sıkılmazsan eğer 2 günde bir ilişkiye gir (ben çok bıktımda sexden) bıkmazsan tutacağı varsa tutar.
Sabahta erken uyandım sinir oldum saray halıdan halı aldık hala 3 hafta oldu gelmemiş o da sinir etti beni bu da offffffff

Gidip alsammı sabah aslında alacaktım ama ağrım olunca dedim oluyorum galiba.Yine almadım.

Çok korkuyorum çıkmaz diye : )

Ozaman sen sıkılmazsan eğer 2 günde bir ilişkiye gir (ben çok bıktımda sexden) bıkmazsan tutacağı varsa tutar.
Sabahta erken uyandım sinir oldum saray halıdan halı aldık hala 3 hafta oldu gelmemiş o da sinir etti beni bu da offffffff

canım eşyalarınımı yeniliosun sende.3 hafta bayada çok olmuş aramadınmıbilmiyorumkismile

kız deniz hamilemisin. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok sevindimmmmmmmmmm.. çok ama çokkkkkkkkkkk tebrik ediyorum. sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip eder inşallah. sen de aralık annesi mi olucaksın.aaaaaaaayyyyyyyyyy süperrrrrrrrrrrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

denizcim çok sağoll inşallah herkese nasip olsun ama ben ocak annesi olacağım inşallah şu anda ilk ocak annesi adayıyım topikte açtım 2011 ocak anneleri diye daha önce açılmış ama kilitliydi benim kini kabul ettiler canımm

X