2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar ya ben adet oldum yazdım ama sadece kahverengi lekelenme gibi ve şimdi yok gibi bişey bu ne acaba düşük sonrası böle şeyler olur mu bu adet mi ne şimdi bu

kızlar ben adetin 8. 12. 15. günlerinde çalıştım..anladığım kadarıyla herkes gün aşırı yani 2. günde bir ilişki deniyo ben acaba yeteri kadar girmiyomuyum ilişkiye....ama beni çok sıkar 2. bir ilişki bana akıl verir misiniz

toprak düşk falan deme kız içini ferah tutt
doktopra git
sonrası gelmedi mi
adetin

hayır yani adet gibi değil zaten şimdide yok gibi bişey dün çok az gelmişti adet oluyorum zannettim ama devamı yok geçen ay düşük yaptığım ve sonrasında korunmadığım için korktum birden umarım öle bişey değildir

canım ıkı gunde bır mutlaka dene.bı sure sonra zaten alısıyorsun sık sık calısmaya:kedi: yani o zaman daha garantı olur.yumurtlma gunlerın ne zaman.umarım gecmemıstr.hadı hayırlısı

toprakcım düşükte oyle mı olur kı.benım arkadasım düşük yaptıgında adetı 10 gun sumustu ve parca parcaydı.dr.a gıttı ve dusuk yapmıssın dedı.sonrada kürtaj oldu.bu kadarcık kanamada düşük olmaz gıbı gelıyor.sen en son ne zaman yapmıstın gebelık testı.belkı gec dollenme olmustur.belkı yumurtlaman gec olduysa anca yerlesme olmustur.

Canım gerçekten mi ?? 2.testimde var onu yapmıyorum sabırla bekliyorum kimseye de söylemedim sizden başka bu durumu . Çünkü 2. çizgi saatler sonra testi atarken çıktı . Doğru değildir diye düşündüm , hayırlısı inşallah ( Hayırdır bana bir sabır geldi ) bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…