2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

vallahi oyle yapcaz zaten.nasıl olsa haftasonu.ii olcak.2 gun daha hergun sonrada gun aşırı

ya zaten tek test kaldı elımde onuda harcamak ıstemıyorum.ınternetten sıparıs edelı 5 gun oldu hala gelmedı.gıcık oldum.o yuzden harcayamıycam onu da.nasılsa cıft cızgıyı gordum.hayatımda gordugum tek cıft cızgıydı.o bıle heyecan verıcıydı:sinifsinif:akannehirdelikafaduldenalkisalkisalkis

canım bugün midem bulandı göğüslerim şiş ve uçları koyu renk belimde ağrı oluyor dünde leke olmuştu çamaşırımda

canim bencede 90% hamilesin. O dedigin leke yerlesme esnasinda olusuyor. Yuppiii canim adetin nezaman bilmiyorum simdi ama fazla kalmadiysa yapsana testi.

Canım ben yumurtlama takibine başladım bu ay...Doktorum klomen verdi onu kullandım...Verdiği tarihte kontole gittim ve yumurtam çatlamamıştı ve takvimdeki tarihlerle 17 19 21 23 çalışma verdi ama biz ara vermeden hergün yaptık sadece bu akşam yapamadık...
Ya aslında hergün yapmakiyi değil bence spermlerin kalitesi azalıyor doktorlar bile 2 günde bir veriyor
canım düşüğüm 8 haftadan küçük olduğu ve kendisi düştüğü için doktor bana 1 kez adet gör sonra hamile kalabilirsin dedi bende kan sonuçlarında falan bişey çıkmadığı için korunmadım
Seninki kimyasal gebelikmiydi bende kimyasal olmuştu doktor 15 gün sonra ilşkiye girebilirsin ilk adetinden sonra tekrar devam edebilirsin çocuk için çalışmalara demişti

Napıyım nette geziniyorum canım sıkıldı kocam da maç seyredicekmiymiş ne bende fırsattan istifade ettim girdim nete çünkü onun yüzünden giremedim deminden beri

Kızzzzzzzzzzz uykusu gelir sonra git bişeyler yap kaçırma bende yarın sabah yapcam çalışmayı bugün canımız istedi ama yapmadık 2 günde bir olsun diye

yok gelmez onun uykusu gelsede çalışcaz ya hemen kaçar uykusukaydirigubbakcemile3 bnde 2 gün üst üste yaptım dün yapmadık bugün yapcaz 3. olcak

Hıııı iyi o zaman benimkinin uykusu gelince uyurda direk ondan uykusu çok tatlıdır onun için

X