2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kız daah dur özlemcim daah var senin gününe. benim 10 gündür kasık ağrım var aam geeln giden yok.stres yapma zmanında gelir. belki d ehiç gelmez bellimi olur yaa.a..

ben de yarın sabah yapıcam benim akıntımdan da anlamıyorum çünkü spermde geldiği için anlaşılmıyor Ateşde ölçüyorum her sabah ama bu sefer çok saçma ateş değerlerim ya bakalım nolcak

Valaha ben regl olduktan sonra, yumurta takibi yaptırıcam doktora.Zaten reglim düzensiz hiç bişi anlamıyorum.

Valaha ben regl olduktan sonra, yumurta takibi yaptırıcam doktora.Zaten reglim düzensiz hiç bişi anlamıyorum.

için rahat edicekse yaptır canım . zaten ilk ay normal adetin 3 günü bakar bi d e12 yada 14 gün bakar gelişimine normal bişey kullanmadan. eğer bi gerilik ya da yavaş ilerleem sözkonusuysa sana tedavi şkilleri öneriri , ilaç verir. aslında çok mantıklı bişey takip olayı. helede adeti düzensiz olanalr için.

kız daah dur özlemcim daah var senin gününe. benim 10 gündür kasık ağrım var aam geeln giden yok.stres yapma zmanında gelir. belki d ehiç gelmez bellimi olur yaa.a..

Ben normalde geçen ayın 24 de oldum.30 nisanı ben en geç olarak verdim 37. gün oluyor sanırım.Ama 35, günde olabilirim yani.Amann olmasa üzülmicem.Benim batma gibi oluyordu kasık ağrımda.Şimdi regl öncesi ağrı gibi bende bu belirtiler başlar 2 3 gün sonra regl olurum.

için rahat edicekse yaptır canım . zaten ilk ay normal adetin 3 günü bakar bi d e12 yada 14 gün bakar gelişimine normal bişey kullanmadan. eğer bi gerilik ya da yavaş ilerleem sözkonusuysa sana tedavi şkilleri öneriri , ilaç verir. aslında çok mantıklı bişey takip olayı. helede adeti düzensiz olanalr için.

Evet. birde bakmak lazım gelişiyormu falan diye gelişmiyorsa boşa kürek çekmeyelim : )

için rahat edecekse bi yaptır bakalım. ben gittiğmde öle oldum mesela boşuna çok bklemişim dedim. aam bebişim yine kendiliğinden gelmişti 2 ay takip yaptırdım hep şanssılık olmuştu. am şimdi biliyorum az da olsa bi roblemmim oluğunu aam buna rağmen doğal yolla bebişim olabiliyo. takmıyorum fazla yani. ben doktora gittiğimde rahatlamıştım baya.

ben daha hiç yumurta takibi falan düşünmüyorum ya yaşım geçiyo olmasına rağmen zor geliyo o işler öyle yaparsam daha stres olurum gibi geliyor kür falanda yapasım gelmedi bal tarçın yedim 2 gün o kadar bide ateş ölçüyorum temmuza kadar süre verdim kendi kendime
ya bacağım kopuyo ağrıdan kızlar ya.
ayağını dik masaj yap yada yürü evde belki geçer
Ben normalde geçen ayın 24 de oldum.30 nisanı ben en geç olarak verdim 37. gün oluyor sanırım.Ama 35, günde olabilirim yani.Amann olmasa üzülmicem.Benim batma gibi oluyordu kasık ağrımda.Şimdi regl öncesi ağrı gibi bende bu belirtiler başlar 2 3 gün sonra regl olurum.
geç olmasından daha iyi erken olması insan stres yapmıyor daha fazla bende o yüzden 22 mayıs yazdırdım kendimi öyle endeksledim halbuki 12 mayıs reglim

için rahat edecekse bi yaptır bakalım. ben gittiğmde öle oldum mesela boşuna çok bklemişim dedim. aam bebişim yine kendiliğinden gelmişti 2 ay takip yaptırdım hep şanssılık olmuştu. am şimdi biliyorum az da olsa bi roblemmim oluğunu aam buna rağmen doğal yolla bebişim olabiliyo. takmıyorum fazla yani. ben doktora gittiğimde rahatlamıştım baya.

Sen ilaç kullanmıyormusun.Geliştirmek için.Aşılama yapacağına ilaç kullan.

benimde regl daha önce olması lazım ama bu ay geç olunca bende 2 -3 gün kadar geç yazdırdım bende daha tedavi falan düşünmüyorum eşim bu yönde çok rahat ben stres yapınca o beni baya rahatlatıyo o yüzden bir kaç ay daha bende dr.a gitmiycem

benimde regl daha önce olması lazım ama bu ay geç olunca bende 2 -3 gün kadar geç yazdırdım bende daha tedavi falan düşünmüyorum eşim bu yönde çok rahat ben stres yapınca o beni baya rahatlatıyo o yüzden bir kaç ay daha bende dr.a gitmiycem

Ayy benimki benden fazla stress yapıyor.Bu sefer onu rahatlatmaya uğraşıyorum ben : )

Lulu kaç yaşındasın kız sen?
canım ben 33 yaşındayım oyüzden ne stres yapıyosunuz ki siz benden daha çok stres yapıyosunuz

Bencede iyi yaparsın

canım 1 saat sonrasında çıkan sonuçalr doğru olmaz diye biliyorum en. sonra çıkıyomuş zaten. bence adetin gecikince ya da olamn gereke gün bidaha yap. tekrarla yani testi.

canım oyle yazıyor testlerde ama ben bırcok topıkte boyle durumla karsılasanın yazdıklarından yola cıkarak hamıle olbılecegını dusundugumu soyledım.ama tabı en garantılısı adet gunu yapması

ben ilaç kullanmıyorum. kızlar ben gerçekten çok acı çekiyorum. normalde tabi aşılama yaptırmamam lazım. yumurta takibiyle başlamam gerek. ama ben üreyi kısaltırım belki diye onu düşünüyourm da. bakalılm doktor yapıcakmı. ondan d aboyumun ölçüsünü alırım kein. olmaz bukadar strese.

X