2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ben ilaç kullanmıyorum. kızlar ben gerçekten çok acı çekiyorum. normalde tabi aşılama yaptırmamam lazım. yumurta takibiyle başlamam gerek. ama ben üreyi kısaltırım belki diye onu düşünüyourm da. bakalılm doktor yapıcakmı. ondan d aboyumun ölçüsünü alırım kein. olmaz bukadar strese.

Bence yumurta tkhibi ile başla.Ne gerek normal yoldan kalabiliyorsun.Belki sana geliştirici ilaç verecek önümüzde ki ay ve doktro kontrolünde da daha çabuk hamile kalabilirsin.Bence 1. 2 ay düşünme aşılamayı.

Son düzenleme:
ya kızlar eninde sonunda aslında çocuğumuz olucak ben bu ay daha rahatım rahat bırakalım kendimizi

ben çok alıştırdım kendimi ama bu fikre ya. offfffff hiç gerek klamsa da hamile oluversem. vallahi kurban kesicem

ya kızlar bende ılk denememde olmayınca uzulmedım aslında.eşim uzuldu aglıycaktım nerdeyse falan dedı.nıye olmadıkı dedı.sonra ben panık olmaya basladım o oyle dıyınce.yoksa ben rahattım.ki normalde panık olan hep benımdır.sımdı de nıye olmadı acaba ılk denemede , bısı var mı dıe korkuyorum.bu ayda olmazsa spemıyogram yaptıralım dedım simdide eşim yok ya nolcak olur falan dıyor.delı oluyorum.ama inşallah bu ay olur yaa lütfen rabbim:CüvCüv:

canım gerek 6 ay bekleyin olmazsa test yaptırırsınız. durun bi bakalım. ben problemim olduğunu biliyorumda ondan acele ediyorum. bi deyarım kalmış bişeyi tamamlama isteği. bebeğime duyduğum özlem beni böyle aceleci yapıyo. durun bakalım.

ya kızlar bende ılk denememde olmayınca uzulmedım aslında.eşim uzuldu aglıycaktım nerdeyse falan dedı.nıye olmadıkı dedı.sonra ben panık olmaya basladım o oyle dıyınce.yoksa ben rahattım.ki normalde panık olan hep benımdır.sımdı de nıye olmadı acaba ılk denemede , bısı var mı dıe korkuyorum.bu ayda olmazsa spemıyogram yaptıralım dedım simdide eşim yok ya nolcak olur falan dıyor.delı oluyorum.ama inşallah bu ay olur yaa lütfen rabbim:CüvCüv:

canım sana daha çok erken ya işine karışmak gibi olmasın ama daha 1. deneme neki strese girdin ben geçen dr.a gittim 5 ay dedim oo daha çok erkenmiş dedi yani sen hiiiç üzülme hele bi deneyin en az 6. ayda dr.a gidin derim ben

sen niye panik yapıyonki şimdiden bilinç altına itme
daha ilk denemeniz
erkekler kendilerinde sorun olabilme ihtimalinden panik yapıyor üzülüyor birazda sen
ona bunun normal olduğunu anlat ,
erkekler bizim kadar bilgili değil bu konuda

Son düzenleme:
X