2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

toprakcım düşükte oyle mı olur kı.benım arkadasım düşük yaptıgında adetı 10 gun sumustu ve parca parcaydı.dr.a gıttı ve dusuk yapmıssın dedı.sonrada kürtaj oldu.bu kadarcık kanamada düşük olmaz gıbı gelıyor.sen en son ne zaman yapmıstın gebelık testı.belkı gec dollenme olmustur.belkı yumurtlaman gec olduysa anca yerlesme olmustur.

canım ben mart 20 de düşük yaptım ve sonrasında hiç korunmadım işte dün akşam az kahverengi akıntı geldi adet oluyorum zannettim bugün hiç yok denebilir bende düşük yaptığımda 1 gün kahverengi akıntı sonrasında kırmızıya dönüştü ve kendiliğinde düştü o yüzden korktum biraz ama hamilelik belirtimde yok yani o belirtiyi geçen ay yaşadıım için çok ii biliyorum inş hamile değilimdir çok istiyordum ara vermeden olsun diye ama acele etmemek lazım umarım adet olurum dua edin lütfen

canım ıkı gunde bır mutlaka dene.bı sure sonra zaten alısıyorsun sık sık calısmaya:kedi: yani o zaman daha garantı olur.yumurtlma gunlerın ne zaman.umarım gecmemıstr.hadı hayırlısı

hazel benim bir kızım var...2.çocuğu istiyoruz kızım 21 aylık onedenle 2 günde bir çalışmamız imkansız neredeyse çocuk çok yoruyo bizi çok yaramaz eşimde bende çalışıyoruz bir de onun yorgunluğu...zor yani ben anca hafta da 2 defa falan deneyebilirim..birde benim evliliğim 5.yılını tamamlayacak böyle olunca da açıkçası her iki tarafta 2 günde bir ilişki istemiyooo...ama bu ay olmassa artık biraz daha sıklaştırırım...
bu arada adetimin bu gün 16..günü....ben lk hamileliğimde o hesaplayıcılardaki yumurtlama günlerinde denedim olmadı...adete bir hafta kala kızıma hamile kalmışım...kimse hesaplayıcılardaki yumurtlama günlerine göre hareket etmesin herkeste farklı..

Ya kızlar benim bugün tahmini yumurtlama günümün ve doktorun verdiği gün olarakta sonuydu ama misafir geldi son akşamı yapamadık...Koçişte işe gitti... 17 18 19 20 21 22 günlerinde hep dolu geçti bu akşamdan bişey olmaz dimi...Zaten tahmini yumurtlama günlerim 18-23 arasıydı doktorunda verdiği günler 17-19-21-23 tü...

welcome dr nasıl gün verdi
bizim adetlerimiz paralel sanırım benim 6 nisan son adet
beklenmeyen adet 5 mayıs
2 gündür yumurtlama belirtisi hissediyorum
bazı kadınlar bir kaç kez yumurtluyormuş
stres yapma kendini zorlama
adet gününe kadar şansın var diye düşün
belki
daha erken veya geç yumurtluyosundur

Son düzenleme:
welcome dr nasıl gün verdi

Canım ben yumurtlama takibine başladım bu ay...Doktorum klomen verdi onu kullandım...Verdiği tarihte kontole gittim ve yumurtam çatlamamıştı ve takvimdeki tarihlerle 17 19 21 23 çalışma verdi ama biz ara vermeden hergün yaptık sadece bu akşam yapamadık...

Ya kızlar benim bugün tahmini yumurtlama günümün ve doktorun verdiği gün olarakta sonuydu ama misafir geldi son akşamı yapamadık...Koçişte işe gitti... 17 18 19 20 21 22 günlerinde hep dolu geçti bu akşamdan bişey olmaz dimi...Zaten tahmini yumurtlama günlerim 18-23 arasıydı doktorunda verdiği günler 17-19-21-23 tü...

offffffffffff olamaz kaçırmamalıydın welcome,nasıl yaparsın :))))) zaten cnm o spermler 72 saate kadar yaşıyo merak etme sen bişey olmaz,ama diyosan benim canım istedi yapamadık diye o başka :)))) artık yarın sabah yakalıcan kaydirigubbakcemile3

Adetime 5 gün kalaya kadar çalışmalara devam edeceğim zaten ama sormak istedim...Benimde 7 Mayıs...Yalnız ben birde ateş ölçme tablosu yapıyorum orda ise ateşime göre DPO 1 Mayıs gösteriyor...Kaldım ortada...

offffffffffff olamaz kaçırmamalıydın welcome,nasıl yaparsın :))))) zaten cnm o spermler 72 saate kadar yaşıyo merak etme sen bişey olmaz,ama diyosan benim canım istedi yapamadık diye o başka :)))) artık yarın sabah yakalıcan kaydirigubbakcemile3

Yaaa...:kedi: :eek: Benim canımı sıkan belirlediğim düzenin bozulması...Ne yapalım artık yarın yakalarız yine 1 dolu 1 boşa devam ederiz...

evet benimde cuma adet tarihimdi ozaman en son pazar gecesi yapmıştık sonra bırakmıştım,hatta cnm buara gün aşırıya geçin siz çünkü spermler depolansın eşinde biraz kaliteleşsin,ben 4-5gün üst üste yapıp sonra gün aşırıya geçmiştim,ama sen bilirsin tabi cnm

kısmette varsa 1 ilişkide de oluyor
mecburiyet gibi düşününcede olmuyo
ben ilk hamileliğimde ilk ay hamile kaldım nasılsa hemen olmaz dedim
psikolojik olarak rahat olmak önemli

evet benimde cuma adet tarihimdi ozaman en son pazar gecesi yapmıştık sonra bırakmıştım,hatta cnm buara gün aşırıya geçin siz çünkü spermler depolansın eşinde biraz kaliteleşsin,ben 4-5gün üst üste yapıp sonra gün aşırıya geçmiştim,ama sen bilirsin tabi cnm

Canım sen benim çalışma tablomu grmüştün dimi...Artık 1 dolu 1 boşa geçeyim bakalım sonumuz ne olacak...

welcome bende ovulasyon testı yaptım.dun hafıf silik cızgı vardı.bız cars.gece calısma yapmıstık.dun hafıf sılık cızgı vardı ama yapmadık.bugun baktım ıkıncı cızgım daha koyu control cızgısınden.yanı yumurtlamam olcak.bugunde yaptık.ama dedıgım gıbı dun degıl oncekı gun calısmıstık.zaten d.lar gun aşırı onerıyorlar yaa.zaten kısmetse olur heralde yaaa.sonucta rahım bos degılkı.helede senınkıkaydirigubbakcemile3 .rabbım inşallah bu ay verır.ama takma bı geceden bısı olmaz.sen yarın sabah hemen yap calısmanı kafan rahat etsın

kızlar inşallah bebişlerimiz anneler gününe yetişirler ve bize ilk ve en güzel hediyeyi vermiş olurlar

oluruna bırakmayınca bişey değişmiyor ki
ben temmuzda düşük yaptım ondan sonra hiç korunmadım tahliller takipler rahim filmi sperm testi yine yok
10 haftalıktı bebek düştüğünde belki kürtaj rahmi zedeler diye kürtaj bile olmadım doğum sancısı gibi çektim düşük oldu 3 hafta kalkmadan yattım
ALLAH verecekse verir
zor ama sabır

welcome bende ovulasyon testı yaptım.dun hafıf silik cızgı vardı.bız cars.gece calısma yapmıstık.dun hafıf sılık cızgı vardı ama yapmadık.bugun baktım ıkıncı cızgım daha koyu control cızgısınden.yanı yumurtlamam olcak.bugunde yaptık.ama dedıgım gıbı dun degıl oncekı gun calısmıstık.zaten d.lar gun aşırı onerıyorlar yaa.zaten kısmetse olur heralde yaaa.sonucta rahım bos degılkı.helede senınkıkaydirigubbakcemile3 .rabbım inşallah bu ay verır.ama takma bı geceden bısı olmaz.sen yarın sabah hemen yap calısmanı kafan rahat etsın

Zaten bu çalışmayada bebiş gelmezse hiç gelmez diyorum eşime...Canım seninde bugün koyu çift çizgiyi yakalamışın en azından 3 gün üstüste çalışma yapsanız zaten yarın çift çizgi çıkmaz diye düşünüyorum...

ınşallah canım ya...Ewet en büyük hediye bu olur herhalde...Anneler gününde anne olarak geçirmek...

X