2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Arkadaslar bir sorum olacak, ben hamile oldugumdan 99% eminim, hamilelik testinde vs hamile oldugum cikti, ayrica belirtileride var.
Cok sacma bir soru belki ama kan aldirmak sartmi?
Direk jinekologa gitsem 7inci haftada daha mantikli degilmi

Arkadaslar bir sorum olacak, ben hamile oldugumdan 99% eminim, hamilelik testinde vs hamile oldugum cikti, ayrica belirtileride var.
Cok sacma bir soru belki ama kan aldirmak sartmi?
Direk jinekologa gitsem 7inci haftada daha mantikli degilmi

evet cnm bence mutlaka yaptırmalısın,erkenden bebeğin gelişimi hakkında fikir ednirsiniz,düşük riski varmı yokmu onu anlarsın varsa ilaç kullanmaya başlarsın tabi dr un neler yapman gerektiğini söyler bu durumda ve daha aklıma gelmeyen bikaç neden den dolayı kan vermen gerekiyor bence,hayırlısı olsun buarada allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin,ama ihmal bence

ay çok güldüm kendime türk filmlerinde olur ya birden ağzımı tutup lavoboya attım kendimi sonra şüphe ederler falan delikafadulden

ya işte yeşilçam filmlerinde var ya kız birden midesi bulanır falan kendini lavoboya atar aynısını yaşadım sabah benim sonucumda onların ki gibi olur inşallaahhh süprizzzzz

hmmm anlaşıldıı,nayır nolamazzz ve bebek geliyorrrr,hadi bakalım valla çokta az kalmış benimde adet haftamda hep bulanıyodu midem ama öle lavobaya götürcek kadar değil minik minik,göğüslerin nasıl esas onlar çok bariz belli ediyo,ben direk göğüslerden anlamıştım,artık taşıyolar valla 1 beden oynadı kesin

hmmm anlaşıldıı,nayır nolamazzz ve bebek geliyorrrr,hadi bakalım valla çokta az kalmış benimde adet haftamda hep bulanıyodu midem ama öle lavobaya götürcek kadar değil minik minik,göğüslerin nasıl esas onlar çok bariz belli ediyo,ben direk göğüslerden anlamıştım,artık taşıyolar valla 1 beden oynadı kesin

benimkilerde şiş ve uçları koyulaştı

ya benim o olmadı işte uçları falan koyulaşmadı hala aynı,inşallah hamilesindir ya ne güzel olur,ama zaten insan anlıyo,ben bunlar adet belirtilerinden farklı daha fazla diyodum eşime,o ben üzülmiyim diye çok kendini dinliyon daha bekle bakalım diyodu

slm iyiyiz cnm sen nasılsın nasıl gidiyor,

buarada deniz birde halada oluyor hatta sık idrara çıkma yapıyor,1 bardak su içeyim daha mideme indiği an hemen wc ye :)) adet olmadan 4-5gün önceden beri olmaya başlamıştı

Bende iyiyim canim..Iyi gidiyo cok sükür dün gördüm kalp atislarini simdi icim rahat..

ohh çok güzel benimde salı randevum bakalım daha ilk defa gircem ultrasona,çok merak ediyorum bende,bi görsem hayırlısıyla rahatlıcamda,olsun artık az kaldı işte bekliyorum salı 6+3 olcak kesesini görürüzde herşey yolundaysa,kalp atışı varmı bakalım,sende rahatlamışsındır ne güzel,artık 1 ay sonramı gidiceksin cnm

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

gelincikd.........................23 nisan.................2.deneme
denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan..................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan..................4.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
sipiga.............................24 nisan..................1.deneme
bahar07..........................26 nisan..................4.deneme
estamp..........................26 nisan...................1.aşılama
deniz1958......................27 nisan...................2.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
azize1...........................29 nisan...... ............1.deneme
carna81.........................30 nisan....................2.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)
eda80................18 nisan........???????? ( DURULAN TOPİĞİMİZE BİR HAMİŞ DAHA.YUPPİ!!!)
elif159................22 nisan........9.deneme ( LİSTEMİZDE YOKTU AMA NİSAN AYINA Bİ HAMİŞ DAHA EKLENDİ.)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
mutter.............................6 mayıs................3.deneme
welcome.........................7 mayıs.................13.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
nurmeh.............................17 mayıs...............4.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
hilal24.............................????????.................3.deneme

beklemedekiler

toprakceylin.....................19 nisan................2.deneme
vesade.............................21 nisan...............2.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme

bende bebişkom unuttu bizi diyordum :kedi:

yok canim...

ohh çok güzel benimde salı randevum bakalım daha ilk defa gircem ultrasona,çok merak ediyorum bende,bi görsem hayırlısıyla rahatlıcamda,olsun artık az kaldı işte bekliyorum salı 6+3 olcak kesesini görürüzde herşey yolundaysa,kalp atışı varmı bakalım,sende rahatlamışsındır ne güzel,artık 1 ay sonramı gidiceksin cnm

Evet canim rahatladim. Tekrar haftaya gidicem cünkü bebisim cok kücük teyzesi pek göstermedi kendisini. Tekrar bakip boyunu felan ölcecekler. Canim sende görürsün insallah haftaya kalp atislarini.

Oh ne güzel.Nasıl bir duygu kalp atışlarını duymak: )

Vallah canim allahim isteyen herkese yasatasin cok müthis bisi.

X