2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Ewet kızlar doktor bir sorun olmazsa izin veriyormuş ilişkiye hamileyken...
Ama ben soklaştırmam yanıma zaten zor bulmuş olacağım nazar boncuğumu...Kapatırım kepenkleri...
Eee sonra benimki düz duvar tırmanır herhalde...Zaten oda bana o şekilde yaklaşmaz diye tahmin ediyorum ama tavan yaparsa azgınlığı bilemem...

Şap atarız yemeklerine :hooray:

Bu akşam çalışması olanlar siz hala burdamısınız...Hadi sizlere güle güle...Gidin koçişinizin yanına...
Ya kızlar şu çıkan spermlerden bahsediyorsunuz...Bende öyle katı akıntı çıkmıyor yarınki günü...Ya kuru oluyor yada süt gibi akıntı geliyor...

Canım beni kayınvalidemde kayınpederimde çok istediler olsun diye...İstemeye geleceklerini duyduğu zaman babam istemedi gelmelerini...
Kayınpederim eşimle aramızda daha bişey yokken beni işyerimde görmüş...Bir markette güvenlik görevlisi olarak çalışıyordum...Eşimde o markette çalışıyordu...Geçip bir kenara beni seyretmiş sürekli...Keşke gelinim olsa demiş ama kimbilir kimin kısmeti demiş hep...
Sonra eşimle tanıştık biz yemekhanede ama 15 gün falan hiç konuşmadık sadece yanımızdan geçerken gülümsedik...Birgün ben güvenlik arkadaşıma sordum kimdir diye oda aynı gün içinde benim sorduğum kişiye sormuş kim diye...
Sonra 01.01.2009 yılında başlangıç yaptık...Ama eşimin ailesinde kimse bilmiyor birirnin olduğunu hayatında...Kayınvalidem günde fal baktırmış...Kadın oğlunun hayatında biri var...Bu evleneceği kız...Aynı işyerinde çalışıyorlar hemde aynı görevdeler demiş...Bu kız elle günle değil kaçak gelecek demiş...Kayınvalidede eve gelince eşimi sıkıştırıyor oda nlatıyor durumu sonra fotoğrafımızı gösteriyor başlıyorlar gülmeye çünkü beni gördüklerinden gelin olarak hep dua etmişler...İşte böyle...

Benim kayinpederimde kasapti. Esimle tanismadan yillar önce annemle ondan et almistik. Beni görünce bu kiz keske benim gelinim olsa demis. Beni istemeye geldiklerinde anlatmisti bunu. Adamcagiz severdi beni dügünde filan gördügünde gelir elimi tutardi. Onunda aklina girdiler kimbilir nekadar nefret ediyordur simdi benden. Üzüldüm simdi hatirlayinca :sinifsinif:

Bu akşam çalışması olanlar siz hala burdamısınız...Hadi sizlere güle güle...Gidin koçişinizin yanına...
Ya kızlar şu çıkan spermlerden bahsediyorsunuz...Bende öyle katı akıntı çıkmıyor yarınki günü...Ya kuru oluyor yada süt gibi akıntı geliyor...

Kız sen spermlerin katılaşmasına izin vermiyonki.Devamlı devir daim yapıyorsun:roflol: yerine yenileri geliyor, hatta gitmeden yenileri geliyor:roflol:

Nerden bulacağımki o şapı...Zaten benimki çok yemek seçer onu yemez bunu yemez...Tekrardan ısıtılmış yemeği yemez...Oan pişmş olacak önüne koyacaksın birde şaplamı uğraşacağız...

Valaha o zaman sen bu tempoyla devam edersin artık 9 ay boyunca : ) kız şaka bir yana hamilelikte gerçekten olmuyor çok fazla.Kadın istemiyor erkekte pek: ) sen bunları düşünme hamile kalda kocanın uçkurunumu düşünücen şimdiden: )

Benim kayinpederimde kasapti. Esimle tanismadan yillar önce annemle ondan et almistik. Beni görünce bu kiz keske benim gelinim olsa demis. Beni istemeye geldiklerinde anlatmisti bunu. Adamcagiz severdi beni dügünde filan gördügünde gelir elimi tutardi. Onunda aklina girdiler kimbilir nekadar nefret ediyordur simdi benden. Üzüldüm simdi hatirlayinca :sinifsinif:
Üzülme canım ya...Neden nefret etsinki eğer senin bir yanlışını görmediyse ama nefrette ederse başkalarının aklına bakarak ozaman senin üzülmene bile değmez...
Kız sen spermlerin katılaşmasına izin vermiyonki.Devamlı devir daim yapıyorsun:roflol: yerine yenileri geliyor, hatta gitmeden yenileri geliyor:roflol:

kaydirigubbakcemile3

Valaha o zaman sen bu tempoyla devam edersin artık 9 ay boyunca : ) kız şaka bir yana hamilelikte gerçekten olmuyor çok fazla.Kadın istemiyor erkekte pek: ) sen bunları düşünme hamile kalda kocanın uçkurunumu düşünücen şimdiden: )

Yani kocalarimiz bilse burda onlarin uckurlarini ve spermlerini tartisiyoruz, ne yaparlar cok merak ediyorum :roflol:

Ewet kız karar aldım bu ay...Diğerlerinin çıkmasına izin vermeden yenilerini depolayacağım...Aaa yeter artık şimdide inat etsinlerde görelim...

Ewet kız karar aldım bu ay...Diğerlerinin çıkmasına izin vermeden yenilerini depolayacağım...Aaa yeter artık şimdide inat etsinlerde görelim...

Canim sorun spermlerde degil ki, yeterince takviye ediyoruz zaten. Sorun tutmasinda. Tutma sansi her ay sadece 25% mis. Oda dogru zamanda iliskiye girersen. Gerci biz hep yapdigimiz icin dogru zamani kacirmamiza imkan yok

By by canım...
Bende çıkıyorum kızlar...Yarın görüşürüz artık...Uykum geldi yatayım artık...
Ohh sizler koçişlerinizin yanında sıcacık yatakta yatacaksınız...Ya ben ya ben yatağı tek başıma ıstana kadar iliklerime kadar donuyorum...

X