2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Allah sabır versin canım zor öyle kaynanayla yaşamak
Aynen benim kaynanamda çok iyi seninki gibi ne alırsa ne güzel dediğimde sanada alıyım der bize de gelirken hiç boş gelmez eli birde hep bana geldiğinde giderken harçlık verir kzı gibi sever beni acaba diyorum kızı yok ondan mı
Selam kizlar.
Sohbet ilerlemis.Araya girmis olcam ama bi sorum var...
Adetime 8-9 gün var sadece kasiklarimda baski batma tarzi agrilar hissediyorum ama akintim yok.
Yeni hamile arkadaslar sizde akinti varmiydi?
Akıntı herkezde olmuyor canım hamişte olabilirsin olmayada bilirsin seni ümitlendirmeyim

puffffffff bnde kayınvalidenin yanına 4 tanede promosyonu var görümcelerimm
Anam birde 4 tane mi görümce allah kolaylık versin kaynana öyleyse görümcelerini düşünemiyorum gerçi herkez aynı olmaz
Kızlr bu topiğin en büyüğü ben miyim yaa? Ben 29 yaşındayım : ( yaşlanıyorummm
Dur bakalım benden büyük yoktur burda 33 yaşındayım ben
Ayyy aynı film gibi maşallah

kızlar bakın aşılama topiğinde ne buldum. çok güzel

demek ki kızları olmayınca böyle davranıyorlar bende de görümce yok

valla kızlar evlendiğinden beri konuşmayan bir çift de biziz heralde. düğün öncesi bazı problemler oldu eltiyle aramızda kıskançlığından ne yapacağını şaşırdı. ayırmaay kalktı resmen özellikle de eşimin babası taarf tuttu diyebilirim çünkü aynı yerde altkat üst kat oturuyolar. düğünde varalrdı aam okadar mesafeliydilerki. sonrasında yapıcaz deyip de aldırdıkları hiçbişeyin parasını ödemediler. ütün borçalrı bize ödettiler. sonunda olan oldu. bend e bunlarla konuşmam bidaha dedi. eşimde tepkisini koydu siz bilerek böyle yapıyosunuz dedi. sıkıntıya düşüp birbirimize girelim diye. 4 sene olucak daah hiç evelrine gitmedik ne eşim ne ben. . benim bebeğim vefat etti düşünün bir tek eşimi ardıalr beni bile araamdılar. ama kayın vaalidem çok iyidir sende bi kez gelir aramız çok iyidir. eşinin yaptıklarının o da kbullenmiyo. ben d eseverim aam bizim de başımızdan geçenler böyle malesef. hiç barışma temennileri d eolmadı. olsa ararlardı . belki affederdim de aam insan olduklarını düşünmüyorum bundan sonra çok zor. Allahtan eşimde ben giderim görüşürüm faaln demiyo. o da farkjında yapılanalrın. bize çok sıkıntı çektirdielr.

kızlar ya benim de kasığımda batmalr var. genelde adet olurken bunlar olmaz. ama bacağımda ağrıyo. bu oluyo işte.

Canım ya seninde durumun zormuş yani bana da sana yaptıkları gibi davransalardı bende senin gibi davranırdım sen bundan sonra da hep mesafeli ol ,eşin senden yana boşver hiç takma ve huzurun kaçırmasına izin verme bırak ne halleri varsa görsünler

valla öyle mesafemi korumaya niyetliyim. yaptıklarını unutacağımı sanmıyorum. çok kırdılar. şim d ediyo resmen evlat ayırdıalr y. amannnnnnn herkes yaptığının cezasını görücek. aynne bende bir tek kötü laf bile etmemişimdir. ama haketmiyolar. açıcan ağzını yumucaksın gözünü . ama bana yakışmazdı. şimde bundan benim yanımda zaten.

kızlar inşallah ya. eğer ilk denemede hamile kalırsam bu bi mucize benim için. oakadr mutlu olucamki. aynne doktora gitmekten de kurtulucam.inşallaaaaaaaaaaaahhhhhhh ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…