2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

işte canım herkesin farklı bir derdi var allaha şükür benimde maddi yönden bi eksiğim yok arabamız varda daha evimiz yok inşallah 1 sneye kalmaz onuda alıcaz ama benim kızdığım şey benim kocamı enayi gibi kullanmaları kendilerinin yaptıkları hiç bişey yok oğullarına dahada ver ver istiyolar yani..ama kaptım artık onların huyunu çatlasınlarda patlasınlarda ben kocamla mutluyum,huzurluyum naparlarsa yapsınlar bu böyle olucaktaa ohhhhhhhhhhhh canıma değsinnnnnnnnnkaydirigubbakcemile3

amannnn neyseee kayınvalideler çatlasınlarr dursunlar öylee.
kızlar yarın haberleri izlerseniz 23 nisan da çocuklar mecilise gidyolar yaa benimde kuzenimin kzı cumhurbaşkanının koltuğuna oturucakkk
havayı değiştireyim dedimmm

en iyisini yapıyorsun.catlasınlar patlasınlar ohhhhk aydirigubbakcemile2 bugun ovulasyon testımde ıkıncı cızgı bıraz daha belırgındı oncekı gunlere gore.bakalım inş yarın aynı koyulukta olur.inş.gebelıkte testındede ıkıncı cızgıyı gormeyı nasıp eder rabbim en kısa zamanda :CüvCüv:

amannnn neyseee kayınvalideler çatlasınlarr dursunlar öylee.
kızlar yarın haberleri izlerseniz 23 nisan da çocuklar mecilise gidyolar yaa benimde kuzenimin kzı cumhurbaşkanının koltuğuna oturucakkk
havayı değiştireyim dedimmm

ooo cok guzel yaaa.baya zekı olmalı oraya gıdenlerı secıyorlar cunku:hooray:

en iyisini yapıyorsun.catlasınlar patlasınlar ohhhhk aydirigubbakcemile2 bugun ovulasyon testımde ıkıncı cızgı bıraz daha belırgındı oncekı gunlere gore.bakalım inş yarın aynı koyulukta olur.inş.gebelıkte testındede ıkıncı cızgıyı gormeyı nasıp eder rabbim en kısa zamanda :CüvCüv:

çalışmalarını aksatma canımm ben de başladım 2 gndür çalışmalara bakalım inşş olur bu ayyy görürüz hepimiz inşallah o çizgiyi.

gününede az kalmış canım başka bişeyler hissediyomusun gögüslerinde falan oldumu deiüğişiklikler

gününede az kalmış canım başka bişeyler hissediyomusun gögüslerinde falan oldumu deiüğişiklikler

ya aslında ben kendimi ümitlenmek istemiyorum yoksa baya değişiklik var göğüslerim şiş dün akşam uçları mosmordu resmen ama bugün sabah normaldi akıntım var renksiz belim ağrıyor sabahta midem bulandı benneyaptımki

ya aslında ben kendimi ümitlenmek istemiyorum yoksa baya değişiklik var göğüslerim şiş dün akşam uçları mosmordu resmen ama bugün sabah normaldi akıntım var renksiz belim ağrıyor sabahta midem bulandı benneyaptımki

burnuma hamişş kokusu geliyor benimmm:teytey::teytey::teytey:

kızlar bence erkenden ümitlenmemek gerek eğer yoksa daha çok hüsrana uğruyoruz benim bu ay günüm baya geçti iyice kendimi kaptırmıştım hamileyim diye ama değilmişim bence kendimizi şartlamayalım eğer hamile olursak da süpriz olmuş olur daha çok seviniriz

kızlar bence erkenden ümitlenmemek gerek eğer yoksa daha çok hüsrana uğruyoruz benim bu ay günüm baya geçti iyice kendimi kaptırmıştım hamileyim diye ama değilmişim bence kendimizi şartlamayalım eğer hamile olursak da süpriz olmuş olur daha çok seviniriz

bende ümitlenmek istemiyorum hatta bu ay pek durmadım üstünde ama bu son günlerde bunlar olunca ne bilim işte bide doymak bilmiyorum yaa zaten çok kilo aldım :s

bende ümitlenmek istemiyorum hatta bu ay pek durmadım üstünde ama bu son günlerde bunlar olunca ne bilim işte bide doymak bilmiyorum yaa zaten çok kilo aldım :s

canımbak benimde günüm geçti hemde 1 hafta ama ben adet olcağım güne kadar hiçbir hamilelik belirtisi yoktu sadece göğüslerim şişmişti oda zaten heray oluyo bende sadece günüm geçtikten sonra ümitlendim acaba ddim yani.ama senin adetinide 1 haftadan az bi zaman var ve saydığın herşey hamilelik belirtisiii ayyyyyyyy bakk şimdiii nasıl mrak ettimmmmmmmmm

X