2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

iyi uykular burcum. kız şimdi yatarsan gece nasıl uyuyacaksın.

12 de kocacım gelcek işten zaman çabuk geçsin hemde bugün üşüdüm baya havada soğuk deildi ama klimayı açtım baya bi sıcak oldu mayışıvrdim neyse öptüm sizi opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

arkadaşlar bebek muhabbetinden kafanızı atıp erkek ailelerini konuşmanız da iyi...bu bebek fikrini kafanızdan atında ne konuşursanız konuşun......
deniz batmalar falan yazmışsın bebiş mi geldi yoksa ...ne güzel süpriz ilk denemede
bucuum lulu kızlar sizin çalışma günleriiniz umarım iyi değerlendirsiniz
benimde adetimin 15. günü bu günde çalışma oldu....ben 19. güne kadar devam edicem ne olur ne olmaz diye....benim ilk hamileliğimde adete bir hafta önce yumurtlamışım o zaman olmuş kızım bu da belki böyle olur diye son bir haftaya kadar deneyin sizlerde...bol şanslar

aşkı memnu da ki bihterde hamile yaaaaaa..bizda kalamım bu ay lulu burcuuuu ben mayıs ayının garanti hamişleri....kıızlar bakın içimden geldi böyle yazmak...Allah mı söylettiii

deniz seni yazmadım diye küsme seniii nisan listesinde görmek istiyorummmmm

slm kızlar
bugün dayanamayıp test yaptım
regliye 3 gün kala
ama ne yazık ki tek çizgi:1no2:
bu ay da olmadı ya...:çok üzgünüm:
hayırlısı ama üzülmemek çok zorrr....senağlama:çok üzgünüm:

iyi gidiyo cnm bugün bütün gün dışardaydım çok yorulmuşum uzandım aşkı memnu izliyorum,dikkat ediyorumda bütün işlerimi çok normal hallediyorum bugün okula gittim ordan bindim yarım saat yol çektim annemlere gittim sonra tekrar geri döndüm burda bi hastanede tanıdığımıza gittim vs. vs.. ama akşama bir yorgunluk çöküyo 1 saattir esnemekten ağzım yoruldu,senin nasıl gidiyor cnm çalışmalar,

gülpembecim ben normal adet günümde hastanede idrar testi yaptırdığım halde dr bana belirsiz demişti hatta idrarda adeti 2-3 gün geçince çok net gözükür demişti.sonra kanda emin olmuştuk işte.sen yinede emin olma cnm kendine dikkat et yinede hatta adet gününde olmazsan yine bi test yap sen

Son düzenleme:
selam bayanlar yarın doktorda randevum var salı günü 15 mm olan yumurtam bakalım büyümüşmü

sporstar canım ne yaptın yanılmıyorsam bu gun hastanaye gıdıcektın gıttın mı hamılelık nasıl gıdıyor varmı bı sıkıntın

hiç sanmam ama hayırlısı takdir i ilahi...
senin durumunda iyiymiş maşallah inş. hep böyle devm eder cnm..[/QUOTE]

tabi cnm hayırlısı olur inşallah,göğüslerin büyüdümü,en genel kanıt o,herkeste oluyor genelde,benim adet gününden 10gün önce falan büyümüştü,sonrasında zaten öğrendik,inşallah cnm saol iyi dileklerin için,allah sanada nasip eder inşallah,darısı başına

sporstar canım ne yaptın yanılmıyorsam bu gun hastanaye gıdıcektın gıttın mı hamılelık nasıl gıdıyor varmı bı sıkıntın

ya cnm sabah sınavım vardı 12ye geliyodu çıktık sınavdan ama ben sabahtan hastaneyi aramıştım öğleden sonraya kalıyormu dr diye oda evet ama siz gelmeden önce arayın yinede dedi,özel poliklinik işte,neyse nasıl olsa dr vardır diye eşimde gececiydi biraz daha uyusun dedim 3te aradım kadın doğumcu çıktı dediler ya bugün gidemedik yani,yarın sabahtan gidicem inşallah,arıcam bakalım 23 nisan diye belki yoktur falan,ama asıl kendi dr.umla 27sinde randevum buna ben meraktan gidiyorum,bakalım yarın gidip gelince girerim hemen cnm k.k ya.ssenin nasıl gidiyor cnm herşey yolunda değilmi sen birdaha gittinmi dr.a, o günkü azıcık lekelenme bitti demi cnm,benim çok çok hafif bulantı yapıyor oda sabahları 1 saat sonra bazende yemeklerden sonra hafif yapıyor okadar cnm başka bi belirtim yok,senin nasıl varmı bi sıkıntın

Hiç sorma ya...Bihter 2 kere hamile kaldı maşallah...Ablasıda biri 1 yaşına basmadan 2. doğurdu...Bir ben yapamadım...

ya hamileler gelmiş listemize yeni gördümmmm,hayırlısı olsun 2sinede demekki büyü bozuldu,gelicek yeni hamilelerrr rhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…